תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    אני כבר כמה שבועות שלא נכנס לשרתים אבל אני מניח שהמצב לא השתפר מהפעם האחרונה שנכנסתי אז אני פשוט חייב לפרוק את כל מה שיש לי!

הקהילה במצב עגום! אל תגידו שלא.
    צריכים משהו שירענן את העניינם פה, אולי עוד כמה תחרויות (לא נושאות פרסים) אולי ליגה! כן כן ליגה של קבוצות (לא קלאנים) שמאורגנות פה ואז עושים משחקי CTF.....
    הצעות נוספות יתקבלו בברה גם..

אני לא יודע אם יש את המשאבים למימוש כל הרעיונות אבל חייבים לעשות משהו, אחרי הכל נמאס (לי לפחות) כבר לחזור על אותה שיגרת משחק 9 חודשים, ואני כבר שוקל למחוק אפילו את המשחק מהמחשב.

בשתי מילים:

צריכם רענון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    גם אין בידיוק מנהל
    אז לא יודע יכול ליהיות שזו השפעה ישירה של חוסר מנהל :X
    ובנתיים עוד מעט ישתנו השרתים אמור להתחלף ההגדרות או משהו אני כבר לא זוכר X:
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    טוב, אז ככה. שניכם צודקים וכולנו מרגישים ככה במידה מסויימת.
    עצם העובדה שאין מנהל קהילה מונעת קשר עם צוות האתר והדבר גורם לתהליכים להיות איטיים מאוד, מלבד שינויים שמאפשרים לתומר לשחק במקום לעבוד P=
    מנהל קהילה הוא זה שיכול (וצריך) לארגן תחרויות עם פרסים ולהחליט ולשנות את הגדרות השרתים במקרה הצורך. זאת גם הסיבה שלקחו לנו שרת - לא היה מנהל שישב לצוות על הראש ויגיד להם לשנות את ה-DM למשהו אחר. לגבי השרת, הוא היה אמור להשתנות ל-CTF, אבל לא תראו אותי מתלונן על זה שהוא עדיין קונטרול...

ולעניינים הגדולים יותר - ליגות ותחרויות שכאלה:
    הרעיון מעולה, אבל תהיה בעיה לארגן קבוצות מאוזנות. גם אם מגרילים סתם קבוצות, תוצאה של שחקן יכולה להיפגע אם השחקנים שאיתו גרועים ולא עוזרים או טובים ולוקחים את כל ההריגות.
    אני מאמין שטורניר קבוצות יכול להיות כיף (בעיקר בגלל שאני אוהב הרבה יותר משחקיים קבוצתיים על פני משחקים של כולם-נגד-כולם) ואפילו חשבתי על שיטה מאוזנת-יחסית (למרות שעדיין אפשר לעבוד עליה במידה מסויימת, אבל למי אכפת - העיקר המשחק עצמו) לבחירת קבוצות. הבעיות העיקריות הן: זמן (מתי יהיה כל שלב בתחרות. סביר להניח שבחופש הגדול - יולי, אם נדייק), שרת (צריך לנעול אותו, ולך תדע אם זה יקרה בזמן), אנשים (אני לא יודע אם ירשמו יותר מעשרה אנשים לתחרות...) ולדעתי יש עוד משהו שפשוט שכחתי.
    אז את הזמן קובעים שרירותית לטווח מסויים (התחרות תתקיים במשך שבוע, נגיד, וכל קבוצה תחליט מתי יהיה לה נוח) ובקשר לשרת אפשר פשוט לשאול את ניצן או תומר ולקוות.
    כמובן שצריך לזכור שברגע שהשרת נעול אנשים לא יכולים להיכנס ולשחק, ובחופש הגדול, אני מאמין, תהיה עלייה במספר השחקנים. אם לא נועלים אותו, צריך לדאוג שהקבוצות יהיו גדולות מספיק ויתפסו את כל המקומות על השרת. כמובן שצריך גם אדמין אחד, אז את המקום הנותר יתפוס אדמין אחר או סתם צופה.
    אפשר גם ליצור קבוצות קטנות יחסית ולחסום את שאר המקומות עם צופים, עכשיו שאני חושב על זה, אבל צריך להיזהר מאוד שהצופים ישארו במצב צפייה ולא יכנסו למשחק, כי זה יכול לדפוק הכל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    ניגמר כבר הסקר הזה וCTF ניצח , וגם הרעיון של ה"להחליף כל שבועיים/חודש מצב מישחק בין CONT CTF TDM, אז יאללה, תייסמו כמו שהבטחתם.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תיישמו זה עם ש' .
    ילד טיפש D:
    בכל מקרה, גם כשהיה מנהל קהילה הוא היה צריך לערוך את הקבצים בעצמו ולשלוח אותם... וגם אז לא קרה כלום עד שהוא דיבר עם אור שרצה להראות תמיכה אז לחץ לשינויים.
    וגם אז זה לקח כמה ימים.
    אז אני לא מתפלא ששום דבר שביקשתם עוד לא קרה. תנו להם עוד קצת זמן, או שתשבו להם על הראש כי לא הגיוני שמזניחים קהילה שלמה של אנשים.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    באמת אפשר לעשות מן טורניר CTF
    כל אחד שרוצה להשתתף צריך קבוצה של שלושה אנשים
    ברגע שיש מספיק קבוצות אפשר להתחיל לשחק
    יש מספיק שחקנים כדי להתארגן בשלשות
    Ornithorhynchus anatinus
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אבל על השאלה הכי חשובה לא עניתם - איך נחסום את השרת? נעילה תמנע מכולם לשחק בשרת שלנו, ולכו תדעו מתי יסירו אותה.
    חבל שאין מוד שמאפשר יותר משתי קבוצות.
    הממ...
    לערוך קבצים זאת לא בעיה. הבעיה היא, כמו שספיר אמר בחלק השני של אותה שורה, שצריך לחכות עד שהשינויים יבוצעו.

אני לא אתפלא אם לא יהיה לנו כלום בזמן הקרוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    זה באמת בעיה
    שאין אף אחד בקהילה שיש לו גישה ישירה לשרת
    נעילה וכו
    כי שמילס אתה צודק אי אפשר לדעת מתי יורידו לנו את הנעילה
    וזה יכול ליהיות כמו עם השרת הקודם שהיה השרת הקטן שבמשך חודש חודשיים הוא היה נעול :X
    חייבים לנסות להשיג תמיכה מתומר הוא ניראה לי היחיד שבאמת יכול לעזור לנו במשהו עם ההנהלה :X
    Ornithorhynchus anatinus
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    הייתי אומר שכדאי לנסות להריץ שני שרתים באותו הזמן. כמעט כל יום מאחר-הצהריים השרת מלא עד אפס מקום, ולמרות שזה אומר שכן יש אנשים שרוצים לבוא ולשחק, זה גם אומר שיש כאלה שנשארים בחוץ ואו מחכים בתור עד שיתפנה מקום(כמוני), או פשוט עוברים לעשות משהו אחר.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כידוע, היה שרת שני, אבל הורידו לנו אותו בגלל חוסר פעילות. אם היו משנים את סוג המשחק, לדעתי השרת היה פעיל יותר. כמובן שלא שינו את סוג המשחק מאותה סיבה שהשאירו אותו נעול למשך חודש בערך אחרי פסח. שזה חודש יותר מדי. לא יודע למה זה קרה, אבל זה לא בגלל שלא ביקשנו, כי היו פה המון הודעות שאמרו להחליף את סוג השרת הרבה לפני שביטלו לו את הנעילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    כידוע, היה שרת שני, אבל הורידו לנו אותו בגלל חוסר פעילות. אם היו משנים את סוג המשחק, לדעתי השרת היה פעיל יותר. כמובן שלא שינו את סוג המשחק מאותה סיבה שהשאירו אותו נעול למשך חודש בערך אחרי פסח. שזה חודש יותר מדי. לא יודע למה זה קרה, אבל זה לא בגלל שלא ביקשנו, כי היו פה המון הודעות שאמרו להחליף את סוג השרת הרבה לפני שביטלו לו את הנעילה.
    Sunny נכנס לשרת הרבה לזמן האחרון. אולי אם נציק לו מספיק זה ייקרה
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הרשמה