תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    דמויות נשגבים אמורות להיות חזקות יותר מהאלים עצמם, אבל בכל זאת דף הדמות מגביל אותם רק לדברים שאפילו בני אדם פשוטים יכולים להגיע אליהם. הספר לא כותב דבר על שיפור תכונות מעבר לחמש, אבל אני בטוח לגמרי שקראתי בו שבשלב מסויים יהיה אפשר להגיע מעבר לחמש... אבל איך?
    ההשערה שלי היא שברגע שאתה עובר את המהות שלך בחמש, אתה יכול לשדרג את הנקודות שלך באותה רמה: ככה היה בוורוולף, בכל אופן. אבל מה? אין מקום לשדרג גם את המהות מעבר לחמש.
    תובנות, מישהו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    עלית באופן אינטואיטיבי על החוקים- אתה יכול להעלות תכונות ויכולות לאותו דירוג כמו המהות שלך או 5, מה שיותר גבוה.
    לגבי עלייה מעבר למהות 5- זה שבספר אין צ'ארמים למהות שש לא אומר שאי אפשר להגיע אליה באותה צורה כמו מהות 5- שלם את הנק"ן וחכה כמה חודשים במדיטציה וכולי.
    במהדורה הראשונה גם היתה הגבלת גיל, ולא יכלת לקנות מהות 6 לפני שהגעת לגיל 100 (ומהות 7 בשלוש מאות או משהו, וכולי).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    מה עם זה שבספר אין מקום ליותר משש מהות? : /
    ורגע, איך אתה יודע שזה החוקים? ^^"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    זה שאין בספר, לר אומר שאי אפשר. שי אומר שבאופן אינטואיטיבי, יצרת השלמה הגיונית ונכונה לחוקים, והוא מראה לך את הדרך לעשות זאת. יש הרבה דברים שלא כתובים בספר, למרות שהוא 400 עמודים. זה לא אומר שאי אפשר, ושי נתן לך את הדרך המהירה לעשות את מה שאתה ידעת באופן הגיוני שהוא אפשרי וקביל.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    בפרק 6 מייד אחרי החלק שמדבר על נקודות ניסיון ומה עושים איתן, יש קטע שמדבר על נשגבים עתיקים ועל ערכים מעל 5.

אכן כמו שאמרו לך וכמו ששיערת, צריך להעלות את ערך המהות מעל 5 בשביל להעלות ערכי תכונה ויכולות מעל 5.

לגבי למה אין מקום בספר (אני מניח שהתכוונת לדף הדמות) לערכים מעל 5.
    הסיבה היא שמרבית המשחקים יסתובבו סביב ערכי מהות של 2-5.
    מהות גבוהה מ-5 נחשבת לאפית אפילו בעולם אפי שכזה, והיא אופיינית רק לנשגבים מנוסים שחיים כבר די הרבה זמן (ישנה דרישת מינימום של גיל בשביל להעלות מהות מעל 5), לכן גם לא תראה כמעט תעצומות שדורשות מהות מעל 5 בספרים המרכזיים.

בהשוואה גסה למו"ד: דרגות 1-20 מקבילות למהות 1-5, מעבר לזה הכל אפי לגמרי.

סיבה נוספת שאני יכול לחשוב עליה היא שפשוט אין מקום להכניס 10 עיגולים לכל תכונה/יכולת בדף הדמות בלי שזה יראה רע מאוד, אז החליטו ללכת על המיין-סטרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    בסיון יש מקום כפול לכל תכונה...

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אוקי, אז מה בקשר לכמות מקסימלית של מהות? אין דבר כזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    טכנית אין מגבלה לגובה המהות, אבל הקונצנזוס המקובל הוא ש 10+- זה הגבול העליון.
    זה נגזר מהנתונים של דמויות עוצמתיות במיוחד (אדוני מוות כמו מסכת החורפים או נשגבי כוכבים ותיקים).

ברמת העיקרון, גילו של מי שהוא בעל ערך מהות של 9+ הוא מעל 1000 שנה כך שמדובר במשהו נדיר למדי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    עיר
    תקוע
    לאחר קריאה בספר, ההרגשה שלי הייתה שאומנם הנשגבים הם דמויות אגדתיות, אך בקנה מידה המתאים למציאות הבריאה - שלדעתי הרבה יותר כובלת לעומת זו של מו"ד.
    שתף ב-Google+

הרשמה