תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    מבט-על –supreme commander

פותח על ידי כריס טיילור(Gas Powered Games "מפקד עליון" הוא היורש הרוחני של "השמדה כוללת", (.Cavedog Entertainment) השמדה כוללת אחד ממשחקי האסט' הכי טובים אי פעם, אפילו ליום הזה.

גודל ללא תקדים

"מפקד עליון" הוא אחד בין אין ספור כותרים השייך לז'אנרה-rts הצפוף ,הקרבות העצומים מתרחשים בשילוב של רבדים רבים של אוויר אדמה ומיםהמשחק הוא משחק של "אסטרטגיה גדולה" זה בעצם מיצג את הקנה מידה העצום שלוכל שכל קרב ורובד הוא חלק מהכלל , ההבדל בין המשחק הזה לבין בו נגיד סדרתמשחקי טטול וואר הוא פשוט

במפקדעליון, שילוב הרבדים הזה הוא לגמרי בלי תפר, כפי שכל אחד משדה הקרב(האווירהאדמה והמים) משחק וקורה בזמן אמת, ביחד שכל השאר קורה עכשיו במשחק, בקשרלהגדרה המאוד של אסטרטגית זמן אמת. זה באופן מילולי עניין של זום על המפהללכת מההשקפה של ליראות את כל המפה לבין זום על הקרב עצמו, איקונים מציגיםצבאות שלמים
    (ממבט על הכול), או להתבונן בקרבות בין יחידות וליראות איך בעצם ניראת כל יחידה.

ההגדרה האמיתית של אסטרטגית זמן אמת

כריס טיילור מצוטט ב-pc gamer, באמת, כמעט כל משחקי rts מודרניים אין למעשה שימוש באסטרטגיה אמיתית. למעשה, הם פשוט "מגרענים" יריבים נגד כל אחד במלחמות, שבעצם השחקן עם כמות הכי גדולה של אמצעיםויחידות מנצח. לא רוצה להכנס לפרט עם המשחק עוד לא משוחרר, טיילור אמרשהמטרה שלו שזאת לדבר לקהל לא מנוצל שהיה מעריך את הנוכחות של אסטרטגיהממשית במשחק שלו. זה יושלם על ידי להשתמש באיזון בין מישחקיות עמוקה לביןקטל המוני

יחידות ענקיות ובאמת צבאות ענקים

שונהמכל משחק אסט' בזמן אמת אחר, איפה שבהם היחידות נמדדות בפרופורציותומוגבלות בידי המצלמה, "מפקד עליון" מתנגד לכל זה על ידי יחידות עצומותטווח ובאמת גיוון ענקי בגודל היחידות. יחידות מסויימות עוברות סטנדרטיםשכיחים במונחים של גודל ומגדל גבוה מעל צבאות שלמים. הן כל כך גדולותןחזקות שהן מילולי ימעכו את צבא האויב דרך היתרון המוחלט של גודל. שימושביחידות עם הבדלים כאלו , מגא יחידות יכלו לשנות את תוצאות הקרב

צבאותתחום(אוויר אדמה מים) בתוך "מפקד עליון" עוברים את היחידה המוגבלת שלמשחקים אהובים אחרים כגון ווארכראפט 3 וסטארכראפט. הצבאות שאתה מפקד באמתמעוררי יראת-כבוד בגודל שלהם, גיוון ויכולות, ובאופן מילולי מציגות כוח שלידיים, במקום רצועה קטנה של לוחמים כמו בהרבה משחקים אחרים. "מפקד עליון" הוא באמת מלחמה בסולם ללא תקדים וגודל, האוהב מהם עולם המשחקים מעולם לאראו לפני.

הגראפיקה במשחק יכולה להיות מדהימה בתנאי שיש לך את המחשב הנכון הדרישות פה די גבוהות והדרישות מינימום לא ממש מינימום אבל בו נגיד שהמשחק שווה שידרוגב של המחשב (זאת גם השקעה לדווח ארוך למישחקים אחרים) הסאונד במשחק מעולה ממש מכניס אותך לאווירה למרות שהוא לא ממש מקורי

עלילת המשחק טובה הינה תקציר(פחות תקציר אלה יותר מידע רקע על היקום בו המשחק נימצא ) מתוך חוברת ההדרכה של המשחק

"השנה היא 3844.
    המלחמה האין סופית משתוללת כבר יותר מ-1,000 שנים.היא מתנהלת בין שלושה פלגים אנושיים: "פדרציית הארץ המאוחדת"(UEF-United earth federation),"הנצח המואר" (aeon ) ו-"אומת הקיבראן"((cybarn nation .טכנולוגית שערי קוונט מעניקה לכל הפלגים יכולת לנוע במהירות כמעט מיידית לאורך ולרוחב הגלקסיה.יחידות פיקוד משורינות מסיביות יכולות לבנות ולשחרר צבאות שלמים בכל רגע ובכל מקום נתון.המלחמה תבעה כבר מיליארדי קורבנות.כוכבים שלמים הפכו לכל היותר לסלעים מתים הנעים לאיטם בחלל.

לא רציתי להרוס את העלילה לכן הבאתי את הקטע הבסיסי הזה היקום ובעלילת המשחק (זאת יותר נקודת המוצא של המשחק)

הנה קישורים לכל מה שתירצו על המשחק

הנה נושא ש - zachkaplan פתח שם תוכלו למצוא קישורים לדמו ותמונות סירטונים (דרך הקישור לאתר הרישמי)ועוד..........

http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1017326

הנה מדריך מעולה לכל המשימות במשחק טיפים לאיך לשחק צ'יטים וכ'ד........(המדריך באנגלית והוא מהאתר
    -gamespot)

http://www.gamespot.com/features/616...sult;title; 6

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    לדעתי תעשה מהדיון הזה דיון ראשי ותקח את הדיון של zachkaplan ותעשו דיון אחד ענק ששם תכתבו את כל המידע...בהצלחה
    Vgames - vG|sentioN#

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    צור יגאל
    חבל שאתה שם פה צ'יטים זה נראה לי רק הורס אבל חוץ מזה אהבתי את הדיון אבל אם תשים תמונות אני חושב שזה ימשוך יותר כי ככה זה לא עושה לי חשק ממש להשיג את המשחק.
    אני בטוח שאם תשקיע עוד 10-15 דקות זה יהיה הרבה הרבה יותר טוב.....
    I Wont Suffer, Be Broken, Get Tired Or Wasted, Surrender To Nothing Or Give Up What I Started And Stopped It From End to Begining, A New Day Is Coming And I'am Finally FREE
    Song by 30 Second To Mars called Ataack

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכון שצ'יטים הורסים אבל יש אנשים שלא יכולים בלי זה...
    (בפעם הראשונה שגמרתי את וורקראפט 3 זה היה עם צ'יטים... )
    כל הכבוד על ההשקעה!
    Hyper

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Undeadragon
    חבל שאתה שם פה צ'יטים זה נראה לי רק הורס אבל חוץ מזה אהבתי את הדיון אבל אם תשים תמונות אני חושב שזה ימשוך יותר כי ככה זה לא עושה לי חשק ממש להשיג את המשחק.
    אני בטוח שאם תשקיע עוד 10-15 דקות זה יהיה הרבה הרבה יותר טוב.....
    אני לא מבין מה הבעיה דבר ראשון יש לך לינקים פה מה כל כך קשה ובמדריך יש גם צ'יטים מי שלא רוצה להישתמש שלא הישתמש אני לא מכריח אף אחד פה

הרשמה