תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    הגינרלס החדש הרס או הוא בהרה יותר טוב מZH ?
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אין שום ג'נרלס חדש ולא הבנתי כול כך את השאלה שלך, אם אתה מתכוון לC&C 3 ושואל אם הוא יותר טוב, אז לדעתי שניהם טובים וכול אחד יעדיף את הסגנון אם כי C&C3 משחק מהיר יותר ומהנה יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    כמו ש-Preator אמר, משחק שונה לגמרי.
    Generals לא ממשיך את העולם של CNC לא מבחינת עלילה ובטח שלא מבחינת האונליין - הצבאות.
    משחקים שונים לגמרי, עם היבט אסטרטגי אחר לחלוטין וקצב משחק שונה.

כל אחד והסגנון שהוא מעדיף - דעתי?
    CnC3 אדיר. =]
    There's no escape once it sets its eyes on you
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    נכתב במקור על ידי SurreaL
    כמו ש-Preator אמר, משחק שונה לגמרי.
    Generals לא ממשיך את העולם של CNC לא מבחינת עלילה ובטח שלא מבחינת האונליין - הצבאות.
    משחקים שונים לגמרי, עם היבט אסטרטגי אחר לחלוטין וקצב משחק שונה.

כל אחד והסגנון שהוא מעדיף - דעתי?
    CnC3 אדיר. =]
    קח את דיסק הג'נרלס שלך ותעלה אותו בתור קורבן להידאו קוג'ימה(אל המשחקים) !!
    תשמע את זה : ג'נרלס לא קשור בשום צורה ליקום של c&c !!!! , הוא גם לא דומה בכלל למשחקיות של שאר משחקי הסדרה. אם אתה שואל אותי ג'נרלס מרחש במימד מקביל לזה של Age Of Empires בו בני האדם התחילו להשתמש בחשמל כבר בתקופת האבן . אני לא אשקר לך, ג'נרלס הוא משחק די טוב, אבל העובדה של-EA יש את החוצפה לקרוא לו משחק c&c גורמת לי לשנוא אותו.

וכמו שאמרו פה, אם דיברת על c&c3 אז לדעתי הוא הרבה יותר טוב מג'נרלס *משתין על הלוגו של EA*

מצטער, אבל אני חייב לקלל את EA ואת ג'נרלס בכל הזדמנות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    צור יגאל
    חח אתה כ"כ עלוב, אחד המשחקים הגדולים----> ג'נרלס.....
    I Wont Suffer, Be Broken, Get Tired Or Wasted, Surrender To Nothing Or Give Up What I Started And Stopped It From End to Begining, A New Day Is Coming And I'am Finally FREE
    Song by 30 Second To Mars called Ataack

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי mgs freak
    קח את דיסק הג'נרלס שלך ותעלה אותו בתור קורבן להידאו קוג'ימה(אל המשחקים) !!
    תשמע את זה : ג'נרלס לא קשור בשום צורה ליקום של c&c !!!! , הוא גם לא דומה בכלל למשחקיות של שאר משחקי הסדרה. אם אתה שואל אותי ג'נרלס מרחש במימד מקביל לזה של Age Of Empires בו בני האדם התחילו להשתמש בחשמל כבר בתקופת האבן . אני לא אשקר לך, ג'נרלס הוא משחק די טוב, אבל העובדה של-EA יש את החוצפה לקרוא לו משחק c&c גורמת לי לשנוא אותו.

וכמו שאמרו פה, אם דיברת על c&c3 אז לדעתי הוא הרבה יותר טוב מג'נרלס *משתין על הלוגו של EA*

מצטער, אבל אני חייב לקלל את EA ואת ג'נרלס בכל הזדמנות .
    מ EA עשו לך? זו החברה שמוציאה את המשחקים הכי יפים שיש אם זה FIFA נגיד או אם זה SIMS ואם זה כל הסדרה של C&C ויש להם עוד מלא... וגינרלס זה מהשחק האסטרטגיה הכי טוב שיש ברשת לדעתי =]
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    GENERALS משחק מעולה אז שתוק כבר, וזה טוב שהם ניסו משהו קצת שונה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    חברים, הנושא הזה עולה תמיד.. אני חושב שכל שונאי EA למינהם לא ממש מכירים את האררכיה של החברה. חבר'ס, EA, זאת חברה עצומה.
    אנחנו מדברים על EaLA, לשעבר EA pasific ועוד יותר לשעבר Westwood Studios.
    מדובר בחבר'ה איכותיים מאוד, שעוסקים רק באסטרטגיה, הם לא קשורים לשאר המסחור של החברה שתחתיה הם עובדים.
    בבקשה תסתכלו על זה בפרופורציות, אני חושב שהם עשו עבודה מעולה, תודות להם - CNC לא סובל גורל של העלמות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    תראו, ג'נרלס הוא משחק מעולה, בין אחד הטובים בזמנו. (נו טוב לא לפני הרבה מאוד זמן...)
    אני חושב שעל מה שהם כועסים, (כמו MGS FREAK) זה שהם קוראים לא משחק מסדרת C&C.
    לדעתי יש קשר לא מבחינת העלילה, אלא מבחינת המשחקיות - היחידות דיי דומות, יש את אותם רעיונות וכו'...
    ובקשר לEA, אני באמת חושב שEA לא בסדר אבל EA LA בסדר גמור!
    הם דוחים את המשחקים שלהם אם צריך ולא כמו כול שאר EA שלא עושים זאת ומוציאים משחקים לא גמורים.
    EA LA עשו עבודה מעולה, גם בג'נרלס וגם בC&C 3.
    אגב, התקנתי היום את החבילה של C&C ושיחקתי לראשונה בRENDAGE.
    משחק טוב, אהבתי אותו. עוד מישהו אהב אותו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    טוב , תרגעו כולם !! לא היית צריך להתחיל לדבר על זה בכלל !! אני פשוט מעוצבן מזה שהם הוציאו משחק שלא קשור בשום דרך (גם לא במישחקיות) תחת המותג של C&C , ונראה שהם מנסים לגרום לו להיראות כמו חלק מהסדרה . לדוגמא , תראו את תותח היונים הזה של ארה''ב אם אני לא טועה(לא זוכר את השם שלו), תחשבו על זה: מישהו רואה את זה ואומר לעצמו "OMFG!!!
    זה תותח היונים של ה-GDI !! מה הקשר בין שני הצבאות האלה ?? " וככה מתחיל להעלות תאוריות .

טוב סליחה על הכל , ופרדטור , Renegade לדעתי משחק מצוין, וזה ממש כיף לראות את כל הדברים מ- C&C הראשון מגובה העיניים.

המשחק הזה עושה לי התקפי נוסטלגיה......... הימים הטובים .............
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    mgs, אף אחד לא הגיב בעצבים - מנהלים כאן דיון סה"כ.
    אני באמת חושב שאתה צריך להסתכל על זה מנקודת מבט קצת שונה - לא להבין את הכל כשחור-לבן, ולהטיל צל של שנאה כלפי EA לגבי צעד שלדעתך - הוא שגוי.
    אני חושב שהם עשו עבודה מדהימה, וגם אם אינך מסכים עם הדרך שבה הם מנהלים את הדברים, זה לא אומר שאתה צריך להטיל דופי בעבודה שלהם, הם מובילים באסטרטגיה היום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    אני לא הולך לגעת בנושא הזה עם מקל טיבריום של 20 מטר
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    תתפלא או לא, הרגע עשית זאת!
    ודרך אגב, אם היית באמת עושה זאת היית הופך למונטנט!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    נכתב במקור על ידי PREDATOR
    תתפלא או לא, הרגע עשית זאת!
    ודרך אגב, אם היית באמת עושה זאת היית הופך למונטנט!
    חחחחח !!! איזה pawn הבאת לו !!!!

שתף ב-Google+

הרשמה