תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    האם אני שומע מסמר? יהיה מעניין מאוד אם זה אמיתי.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    זה נראה לי מאוד מאוד מאוד לא אמיתי מהסיבה הפשוטה שהוא גם כתב כאן שקונאמי במו"מ עם נינטנדו בשביל להביא את המשחק לWII. נו באמת...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    זה נראה לי מאוד מאוד מאוד לא אמיתי מהסיבה הפשוטה שהוא גם כתב כאן שקונאמי במו"מ עם נינטנדו בשביל להביא את המשחק לWII. נו באמת...
    האמת שהוא רשם שקונאמי במו"מ עם נינטנדו להביא את הזכיון MGS ל-Wii. שזה משהו אחר לגמרי, ואפילו די הגיוני וסביר שעוד נראה על Wiimake למשחקים הקודמים, או ספינאוף כגון Acid ו-Portable Ops.

יש לי הרגשה שזה אמין. כנראה שלא נדע במשך זמן רב, אבל עדיין, הבחור נשמע כאילו הוא יודע על מה הוא מדבר, ובתכל'ס זה משהו שרץ כשמועות כבר הרבה מאוד זמן.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    האמת שהוא רשם שקונאמי במו"מ עם נינטנדו להביא את הזכיון MGS ל-Wii. שזה משהו אחר לגמרי, ואפילו די הגיוני וסביר שעוד נראה על Wiimake למשחקים הקודמים, או ספינאוף כגון Acid ו-Portable Ops.

יש לי הרגשה שזה אמין. כנראה שלא נדע במשך זמן רב, אבל עדיין, הבחור נשמע כאילו הוא יודע על מה הוא מדבר, ובתכל'ס זה משהו שרץ כשמועות כבר הרבה מאוד זמן.
    האמת שגם ג'רמי מIGN (עורך ראשי של הPS3, PS2 ו-PSP) אמר בGAME SCOOP שהוא חושב שMGS4 יגיע ל360 בסוף 2008 ובפוד קאסט של קוג'ימה פרודאקשן השבוע דברו על גרסת ה360 של המשחק.
    לא בדיוק שמועה מופרכת...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מצד שני - הבדלי זמנים גדול של הגרסאות יטשטשו את ההישג

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי bozeman
    כל עוד זה יהיה פחות משנה, ויהיו תוספות מעניינות כמו שבדרך כלל יש, זה יהיה חתיכת הישג.

תחשוב שלפעמים לוקח לגרסה אירופאית של משחק בערך שנה לצאת לעומת הגרסה האמריקאית שלה, על אותה הקונסולה.

באשר לכתבה ב-destructoid, קראתי וקראתי ועוד לא הבנתי על מה הוא מבסס את זה. אני אשמח לראות משהו רשמי באמת סוף סוף. זה יעשה אותי האדם המאושר בתבל. אם יש משחק שאני באמת מאמין שצריך את ה-Blu-Ray זה יהיה MGS4. קוג`ימה בוודאי מנצל את כל ה-60GB בשביל 20 שעות של סירטונים בין כל 5 דקות של משחק. אני מקווה שכאשר המשחק יגיע ל-360 לא נסבול מהחלפות דיסקים במהלך המשחק.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    MGS4 לפס3 לא נדחה בעצמו ל08? חשבתי שקראתי חדשה על כך.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון

בקריאה שניה אני רואה שאתה בהחלט צודק.

הבעיה עם הכתבה הזו היא שעדיין לא ברור על מה הוא מבסס את זה. לא כתוב מישהו אמר לו או שפורסם במקום כלשהו. נראה כאילו הוא סתם אומר את זה כי הוא חושב שזה מה שיקרה בצורה בטוחה מאוד.

למען האמת, סביר להניח שזה באמת יקרה. עד שלא תצא הודעה רשמית, מבחינתי, המשחק בעלדי לPS3.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    יש אנשים שרוצים PS3 אך ורק בשביל MGS (כמוני למשל).
    ידיעה כזאת פוסלת לי את הPS3 לגמרי, אין מה לחפש שם עכשיו. יש כמה וכמה משחקים טובים, אבל משחקים שגורמים לך לקנות קונסולה בשבילם על הPS3 קיימים רק שניים, MGS ו-FFXIII.
    אם MGS מגיע ל360, אני בטוח שיהיו מספיק אנשים שלא יקנו PS3 כי ה360 זול יותר ועם מבחר גדול יותר.
    בנוסף, ב1UP YOURS של השבוע אמרו שהיו חברות צד שלישי שאמרו לסוני שאם הPS3 ימכור 3 חודשים ברצף מתחת ל-100,000 (הוא עושה את זה כבר חודשיים ד"א) אז הם ישקלו להפוך את ה-360 כקונסולה המובילה למשחקים שלהם או בכלל לפתח רק ל360 מטעמי תקציב.
    הPS3 לא מוכר, המשחקים עליו לא מוכרים וזה כי אין יותר מדי משחקים מושכים כדי שהוא ימכור. אבל בגלל שהוא לא מוכר האקסקלוסיביים בורחים ממנו ובסופו של דבר, אם המצב ימשיך ככה, חברות יתחילו לפתח רק גרסת 360 כי שם הם יודעים שהם יכולים למכור מליון יחידות + ועל הPS3 הם בקושי יגיעו ל100,000. אז למה לבזבז כסף וכוח אדם שיכלו ללכת על לסיים את גרסת ה360 מוקדם יותר?
    זה הביצה והתרנגולת: הPS3 לא מוכר כי הוא יקר ואין לו משחקים, איו לו משחקים כי הוא לא מוכר.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo

יש אנשים שרוצים PS3 אך ורק בשביל MGS (כמוני למשל).
    ידיעה כזאת פוסלת לי את הPS3 לגמרי, אין מה לחפש שם עכשיו. יש כמה וכמה משחקים טובים, אבל משחקים שגורמים לך לקנות קונסולה בשבילם על הPS3 קיימים רק שניים, MGS ו-FFXIII.
    אם MGS מגיע ל360, אני בטוח שיהיו מספיק אנשים שלא יקנו PS3 כי ה360 זול יותר ועם מבחר גדול יותר.
    בנוסף, ב1UP YOURS של השבוע אמרו שהיו חברות צד שלישי שאמרו לסוני שאם הPS3 ימכור 3 חודשים ברצף מתחת ל-100,000 (הוא עושה את זה כבר חודשיים ד"א) אז הם ישקלו להפוך את ה-360 כקונסולה המובילה למשחקים שלהם או בכלל לפתח רק ל360 מטעמי תקציב.
    הPS3 לא מוכר, המשחקים עליו לא מוכרים וזה כי אין יותר מדי משחקים מושכים כדי שהוא ימכור. אבל בגלל שהוא לא מוכר האקסקלוסיביים בורחים ממנו ובסופו של דבר, אם המצב ימשיך ככה, חברות יתחילו לפתח רק גרסת 360 כי שם הם יודעים שהם יכולים למכור מליון יחידות + ועל הPS3 הם בקושי יגיעו ל100,000. אז למה לבזבז כסף וכוח אדם שיכלו ללכת על לסיים את גרסת ה360 מוקדם יותר?
    זה הביצה והתרנגולת: הPS3 לא מוכר כי הוא יקר ואין לו משחקים, איו לו משחקים כי הוא לא מוכר.
    חברות כבר מתחילות לקצץ גרסאות PS3. שמתי לב באירוע של Activision לפני מספר שבועות ששרק 3, למשל, לא הולך לצאת ל-PS3. לא הפסד גדול לאף אחד, אבל אם זה פתח לעתיד, אז סוני אכן צריכים להתחיל לדאוג.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    חברות כבר מתחילות לקצץ גרסאות PS3. שמתי לב באירוע של Activision לפני מספר שבועות ששרק 3, למשל, לא הולך לצאת ל-PS3. לא הפסד גדול לאף אחד, אבל אם זה פתח לעתיד, אז סוני אכן צריכים להתחיל לדאוג.
    מאוד מאוד מוקדם לדעת.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי noamkot
    מאוד מאוד מוקדם לדעת.
    בהחלט מאוד מוקדם, אבל מה שכתבתי על חברות צד ג' שאמרו לסוני, הידיעה הזאת הגיע ממשהו בסוני עצמה.
    בהחלט מאוד מוקדם כרגע אבל עדין, זה נראה כמו התחלה של משהו.
    אני לא רואה את סוני מוכרים יותר טוב עד סוף השנה, אין להם את FFXIII, אין להם את MGS4 (ועכשיו כנראה שהוא ממילא בא ל-360), המכירות של הWII לא יעצרו וברגע שיצא היילו 3 וGTA4 המחירות של ה-360 גם יזנקו (לא שעכשיו הם לא משלשים את המכירות של סוני).

הרשמה