תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    שיחקתי בעבר red alert 2 ועכשיו עברתי אני משחק generals ואני לא מבין שום דבר במשחק הזה!!!! מי שיכול לעזור לי הניק שלי במירק הוא : ^_^veGine^_^ ואני נמצא בערוץ #vgames
    תודה מראש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    הדבר השונה היחיד הוא שעכשיו "המבנה הראשי" שלך בונה טרקטורים (או עבדים) והם בונים את המבנים, ואילו ברד אלרט ה"מבנה הראשי" היה בונה לך את המבנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    אוקיי, איזה ג'נרלס יש לך?(את הראשון או את ההרחבה ZH)

עצה קטנה: תעשה כמה פעמים משחק שאתה לבד, לא נגד אויב, ואז תבדוק מה זה כל בניין, אם אתה לא יודע איך לעשות משחק לבד, או בכלל, אז פשוט תקרא את חוברת ההוראות!(הכי פשוט)
    עורך וידאו בתוכנות
    Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    advGames.co.il
    בחיים לא חשבתי שמישהו מסוגל לא להבין את זה...
    טוב האמתי ש-Generals זה ה-C&C הראשון שהיה לי,אבל אני על ההתחלה הבנתי מה זה כל דבר............................................... ......
    פשוט מאוד,המבנה הראשון שלך הוא בונה טרקטורים שהם בונים את הדברים,לכל אחד מהצבאות יש משהו אחר שמביא כסף(ל-GLA עבדים,לסין משאיות ול-USA מסוקים...)
    ה-USA הכי טובים עם מטוסים,ה-CHA הכי טובים עם טנקים ו-GLA הכי טובים(לדעתי) מבחינת הגנות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    חחח, GLA הכי טובים עם הגנות? לא חשבתי שמישהו יכול לחשוב את זה!
    לא, באמת, ההגנות גרועות, ענקיות, יורות בקצב אש איטי וטנק CANNON או של סין (זה שיורה כדורים שכחתי איך קוראים לו) הורגים את החיילים שבפנים.
    היתרונות היחידים הם במחיר ובעובדה שלהגנות יש מנהרות וזה באמת טוב אבל חוץ מזה, כלום!
    עכשיו, כמו שGONTHAT אמר, פשוט להבין מה כול דבר עושה ולבחור צבא אחד שאתה אוהב אותו ולהתאמן איתו, להתחיל מול EASY אחר כך מול MEDIUM ואז HARD ואז לשחק כשהיריב נמצא בעדיפות מספרית (נגיד 5 מול 3 או 5 מול 2 וכן הלאה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    קיצר פתחתי את הדיון הזה שרק התקנתי את המשחק ולא הבנתי כלום אבל עכשיו אני מבין ואני יודע לשחק. =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    אז בכל מקרה תדע שתוכל לקבל כאן תמיד עזרה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    LOL ההגנות של GLA טובות, טחחחח הרגת אותי גבר, אתה יודע מה עם אתה לוקח ב ZH את הגנרל של ה TOXIN אז ה TUNNEL די שוחט חיילים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    אבל יש דבר טוב בהגנות של GLA שהן לא תלויות חשמל...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אני לא דיברתי על TOXIN שם אני יודע שהן טובות אני דיברתי על כול שאר הGLA.
    נכון הן לא תלויות חשמל אבל אותן אני משמיד הכי מהר לא משנה עם איזה צבא!
    שתף ב-Google+

הרשמה