תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    האיכות לא הכי נפלאה בעולם, אבל קשה לי לסרוק את זה ככה כי החלק הזה של הריקמה [העיגול הזה], הוא מקשה עלי להצמיד את הבד לסורק.

בכל אופן, מתנה באמצע תהליך הכנה לאניג'ן.
    זה הקעקוע שלה, שכרגע אני רוקמת על בד.
    אני עוד מתלבטת בנוגע למילוי, ואם בכלל לעשות אחד. אבל אני מאמינה שכן, כי בלי מילוי זה יראה מעוות [כל העניין בריקמה, שזה משהו כללי של התרשמות, ואלא אם כן אתה איזו מכונה, אי אפשר ממש לרקום במדוייק. כך שמילוי נותן לזה תחושה יותר.. מרשימה?].
    החלק שאפשר לראות, שהוא, דרך אגב, נראה הרבה יותר טוב במציאות המציאותית, זה כמובן ההתחלה של הראש.
    זה לקח לי שלוש שעות, כל מה שאפשר לראות כאן. כולל השרטוט של הציור עצמו בהתחלה.
    אבל אפשר לומר שבערך שעתיים [עד עכשיו, כי אני לא מצליחה להשאיר את העיניים שלי פתוחות] עבדתי רק על החלק הקטנטן הזה של הראש.

הרעיון הכללי הוא לא רק הרקמה, ובגלל זה אל הרקמה עצמה הגעתי בשעה כל כך מאוחרת [התחלתי בערך בעשר וחצי]. אבל את זה אני אשאיר להמשך.

עקרונית, הצד שאפשר לראות כאן הוא הצד שאמור להיות הפנימי- זה שלא רואים. אבל אני בודקת את האפשרות של להשאיר את זה כצד החיצוני בעיקר בגלל שכשהופכים אותו.. הפיניקס מתהפך.

על כל פנים ואופן, אני מקווה שההתחלה [עלובה ככל שהיא אולי תיראה] תמצא חן בעיני אניג'ן. אני מבטיחה להמשיך לעבוד על זה מחר.

נ.ב.-
    אני רואה שזה די איום. מחר באיזשהו שלב אני אנסה לסרוק מחדש. ליל מנוחה.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    תודה רבה, מיציפיצ... אני אדבר איתך על זה במסנג'ר.
    Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    מתנה מגניבה.. יומולדת? :>
    שתף ב-Google+

הרשמה