תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  שלום פורום WWE בויגיימס.
  היום רציתי לדבר איתכם על כריס בנואה. אז הנה קצת רקע על האיש:
  בן ארבעים
  עשה את הופעת הבכורה שלו ב-1985 בתור פגסוס קיד
  משקל-106 ק"ג
  גובה-1.80 מטר.
  כריס בנואה, אתלט משכמו ומעלה הוא אחד המתאבקים הידועים, המוכשרים בעולם ומתעתד להיות חבר בהיכל התהילה של ה-WWE.
  כריס החל את דרכו באימונים אצל סטו הארט האגדי-האב למשפחת הארט האגדית והמפורסמת.
  הוא הופיע מספר פעמים בארגון Stampede Wrestling ולאט לאט החל לצאת לסיורים והופעות ברחבי העולם.
  בשנת 1994, בנואה חתם חוזה עם ECW.
  הוא עזב את הגימיק של הפגסוס קיד והפך להיות הקריפלר הקנדי אחרי תקרית בה הוציא את רוקו רוק מכלל פעולה אחרי פאוורבומב על שולחן. תקרית אחרת שאף חיזקה את תדמיתו של בנואה בתור הקריפלר הקנדי (קריפלר בתרגום חופשי הוא מישהו שגורם לאחרים לנכות מסוימת) הייתה תקרית בקרב עם סאבו, בה שבר סאבו את צווארו.
  בקרב בנואה הרים את סאבו ב-back body drop וסאבו נפל בתורה מסוכנת על הצוואר.
  בזכות הקרב הזה, לא רק שהאוהדים ראו בבנואה כמתאבק אכזרי, אך פול היימן ניצל את ההזדמנות להפוף את הפרסונה של בנואה להיות אדם או יותר נכון, "מכות היאבקות" קטלנית וחסרת רחמים.
  יחד עם דין מלינקו הוא זכה באליפות הזוגות מהטזמניאק (הידוע גם בתור טאז) וסאבו.
  הם הפסידו את התואר ל"אויב הציבור" (Public Enemy).
  לבנואה נגמרה הויזה ופול היימן לא יכל לחדש אותה בזמן וכך לא יכל להבטיח את המשך שהותו של בנואה בארגון האקסטרים. המקרה הזה משך את תשומת ליבם של הבוקרים מ-WWF והם נתנו לו שלושה קרבות ניסיון. אחרי שהתברר לו שהוא לא יוכל לעבוד ביפן בזמן שיעבוד ב-WWF הוא דחה את ההצעה וחזר ליפן.
  ל-New Japan Pro Wrestling ול-WCW הייתה מערכת עסקים טובה ובנואה עבר ל-WCW כחלק מתוכנית "החלפת כשרונות". הוא החל להלחם בדיוויזית המשקל הקל נגד יריבים בהם לחם ב-NJPW.
  אחרי זמן מה בארגון בנואה הפך להיות אחד מחרבי הסטייבל "ארבעת הפרשים" המחודשים יחד עם ארן אנדרסון, ריק פלייר ובריאן פילמן. אחרי שפילמן עזב את החברה לטובת ה-WWF, בנואה הושם בפיוד עם הבוקר קווין סאליבן. בנואה הושם בסטוריליין בו יש לו מערכת יחסים עם אשתו לחיים האמיתיים של סליבן. על מנת שהסיפור יראה אמיתי, בנואה ואשתו של סליבן הוכרחו לחלוק חדרי שינה, לצאת ביחד וכדומה. לבסוף, התפתח משהו בין בנואה לאישתו של סליבן במציאות והיא נפרדה מקווין.
  זה הוביל לשנאה מאחורי הקלעים בין בנואה לסאליבן. בנואה ניצח את סליבן בקרב פרישה, אך בנואה עדיין האמין כי בגלל סמכויות הבוקינג שלו, סליבן לא קידם אותו ונתן לו לפרוץ דרך.
  בתחילת 1998, בנואה החל פיוד מתמשך עם בוקר טי על אליפות הטלוויזיה של WCW.
  הם המשיכו להלחם על האליופת עד שבוקר הפסיד את האליפות לפינלי.
  הדבר הזה הוביל לקרב של "הטוב ביותר משבע"-סדרה של שבע קרבות, בה מי שמנצח ארבעה קרבות מתוך השבעה הופך רשמית להיות הטוען מספר אחת לכתר של אליפות ה-WCW.
  בנואה בוקר נכנסו לתיקו 3-3 והקרב המסכם היה בפרק של Monday Night Nitro.
  בקרב התערב ברט הארט לטובתו של בנואה על מנת להפוכו לחבר ב-NWO.
  בנואה סירב לנצח בדרך הזו. הוא סיפר לשופט מה קרה וגרם לעצמו להיפסל.
  בוקר גם הוא לא הסכים לקבל ניצחון כזה וקבע קרב שמיני בגרייט אמריקן באש 1998.
  בקרב ניצח בוקר וזכ באותו ערב באליפות מפינלי. הפיוד הזה העלה את הקריירה של שני האנשים.
  בנאה התאחד בשנית עם מלינקו ושניהם זכו בתארי הזוגות של WCW מקורט הניג ובארי וינדהאם.
  בנואה ומלינקו נהיו בשנית חלק מהסטייבל :ארבעת הפרשים
  אך עזבו זמן קצר אחרי כן. זמן לא רב לאחר מכן זכה בנואה בתואר ארה"ב.
  בנואה הקים את ה"מהפיכה" (Revolution)-קבוצה של מתאבקים צעירים שלהם הייתה בעיה עם הנהלת ה-WCW וטענו כי הממונין דוחפים קדימה רק מתאבקים מבוגרים שביססו את עצמם בעסק.
  הקרב הידוע ביותר של בנואה בזמן שהותו בקבוצה היה נגד ברט הארט בקרב מחווה לאואן הארט שנהרג בתאונת ציוד מצערת באירוע over the edge 1999.
  הקרב העלה את הסטטוס של בנואה בצורה משמעותית.
  רמת הריצוי של בנואה מההנהלה של WCW ירדה בהדרגה והם ניסו להחזיק אצלם את בנואה בניסיון אחרון-הם הפכו אותו לאלוף העולם של WCW באירוע sold out 2000 בו הוא הביס את Sid Vicious בעזרת הקריפלר קרוספייס.
  בנואה עזב את החברה יום אחרי הזכיה שלו בתואר בגלל בעיות הסכם רציניות עם ההנהלה, ובראש כל הבעיות עמדה ההפיכה של קווין סליבן-שאיתו בנואה היה ביחסים לא טובים לבוקר ראשי.
  בנואה המשיך לעבוד ביפן במשך חודש בזמן שחיפש עבודה ומצא אותה ב-WWF.
  בנואה לא עזב את WCW לבדו. הוא עזב עם חברים-דין מלינקו, אדי גררו ופרי סאטורן.
  הם הקימו סטייבל חדש-The Radizcalz.
  הסטייבל חבר לאלוף ה-WWF באותו זמן-טריפל אייץ'.
  ברסלמניה 2000 בנואה זכה בהצלחה בהזדמנות הראשונה שלו בארגון על תואר מסויים. הוא הצמיד את כריס ג'ריקו וזכה באליפות הבין יבשתית של קורט אנגל.
  בנואה נכנס לפיוד עם כריס ג'ריקו אחרי שג'ריקו הקניט אותו בשמות וצחק על האישיות שלו.
  במהלך תשעת החודשים הבאים, בנואה וג'ריקו נפגשו בארבעה PPV שונים בהם החליפו את התואר ביניהם. הפיוד נגמר כאשר ג'ריקו ניצח את בנואה בקרב סולם ברויאל ראמבל של שנת 2001.
  בנואה זכה בתואר הבין יבשתי 3 פעמים בין אפריל 2000 לינואר 2001.
  באותה תקופת זמן (אמצע שנת אלפיים לערך), בנואה נלחם נגד The Rock במיינאיבנטים על התואר אך נכשל פעם אחר פעם לזכות בו.
  בתחילת שנת 2001, בנואה עזב את הראדיקלז ונהפך לפייס.
  בנואה הסתכסך עם חברי הסטייבל הקודם שלו לפיוד קצר ואז הסתכסך עם קורט אנגל.
  ברסלמניה 17 ניצח קורט את בנואה אחרי קרב טכני שזכה לשואות מהקהל אבל במרמה-הוא משך במכנסיו של בנואה על מנת לקבל יתרון גובה בזמן ההצמדה, מהלך שנחשב ללא חוקי.
  בעקבות ההפסד, בנואה גנב לקורט את המדליה האולימפית שלו, וזה הוביל לקרב ביום הדין 2001. הקרב היה בסגנון "הטוב משלושה", אבל בכל קרב התקנות היו שונות.
  בקרב הראשון ניצח בנואה בסטיפולציה של הצמדות בלבד אחרי שגנב את הפינישר של קורט אנגל-האנגל סלאם.
  בקרב השני ניצח קורט בסטיפולציה של הכנעות בלבד אחרי אנקל לוק.
  בקרב השלישי ניצח קורט בסטיפולציה של קרב סולם. קורט ניצח אחרי שאדג' וכריסטיאן התערבו לטובתו. בתגובה לכך, בנואה הצתוות עם יריבו הקודם-כריס ג'ריקו ויחד הם ניצחו את אדג' וכריסטיאן בגמר קרב Tag Team Turmoil והפכו להיות הטוענים מסר אחת לכתר של תארי הזוגות.
  ב-Raw שלאחר מכן, אתגרו ג'ריקו ובנואה את אלופי הצמדים HHH ואוסטין על התארים.
  בקרב ניצחו ג'ריקו ובנואה וזכו בתארי הצמדים. אחרי זמם מה, הם הפסידו את התארים.
  בנואה השתמש בניצחון זה בדיוויזית הזוגות כמקפצה בסולם הדרגות ב-WWF ואיתגר פעמיים את סטיב אוסטין על תואר אליפות העולם. אוסטין ניצח בשני הקרבות, פעם אחת במקרה דומה לדפיקה ממונטריאול ובפעם אחרת, אוסטין הצליח בקושי לנצח את בנואה באדמונטון-עיר הבית של בנואה והגן בהצלחה על התואר. באותו זמן, בנואה השתתף בקרב TLC וסבל מפציעה קשה בצוואר.
  הוא סחב אץ הפציעה עד לטורני King of the Ring 2001 בו הוצמד בקרב משולש שכלל אותו, את ג'ריקו ואת אוסטין. לאחר מכם בנואה לקח הפסקה מהעסק למשך שנה שלמה.
  בזמן הדראפט הראשון של שני הבראנדים, בנואה נבחר להיות חלק מהסגל החדש של סמאקדאון ע"י וינס מקמהן, אך עדיין היה ברשימת הפצועים. הוא עשה את ההכתרה מחדש שלו בתור מתאבק Raw, והפך להיל אחרי שהצתוות עם אדי גררו. הוא הסתכסך אם סטיב אוסטין בקצרה.
  באותו זמן, בנואה זכה בתואר הבין יבשתי מרוב ואן דאם. אחר כך, באה "העונה הפתוחה"-בה יכלו מתאבקים לבחור בראנדים לפי ראות עיניהם. בנואה ואדי עברוט לסמאקדאון וכתוצאה מכך, התואר הבין יבשתי עבר לסמאקדאון. זמן קצר לאחר מכן, בסאמרסלאם 2002, רוב זכה מחדש בתואר והחזיר אותו ל-Raw.
  אחרי זמן מה, בנואה הצתוות עם קורט אנגל-יריב אדוק וחבר לטאג ושניהם ניצחו בטורניר שבו הוכתרו כאלופי הזוגות החדשים של סמאקדאון אחרי שבגמר ניצחו את אדג' וריי מיסטיריו.
  הם הפכו לפייסים אחרי שבגדו בלוס גגרוס. הצוות התפרק אחרי זמן קצר מכיוון שבנואה ואנגל לא יכלו לסבול אחד את השני.
  בנואה התמודד נגד קורט אנגל על תואר ה-WWE ברויאל ראמבל של שנת 2003 אחרי שקורט זכה בתואר בארמגדון 2002. בקרב ניצח קורט אחרי שהצליח לגרום לבנואה להכנע לאנקל לוק.
  בנואה הצתוות עם ריינו והתמודד איתו ברסלמניה 19 על תארי הזוגות בקרב נגד שלטון והאס, ה-APA ולוס גררוס. שלטון והאס הגנו על התארים בהצלחה.
  בנואה נשאר במידקארד לכמה חודשים והסתכסך עם ג'ון סינה, FBI ומדי פעם הצתוות עם ריינו.
  אחר כך, אליפות ארה"ב שיצאה מכלל פעולה חזרה ובנואה השתתף בטורניר לקבוע מי יהיה האלוף החדש. הוא ניצח את ריינו בסיבוב הראשון, את מאט הארדי בסיבוב השני, אך הפסיד בונג'נס לאדי גררו בגמר אחרי התערבות מריינו שנתן לבנואה גור.
  בנואה החל לנצח ביגמנים כמו ביג שואו, A-Train וברוק לסנר בהכנעה.
  באותו זמן המנהל של סצאקדאון-פול היימן, הכריז על "כת" נגד בנואה עם האלוף בואתו זמן-ברוק לסנר.
  בקרב העפלה לרויאל ראמבל של שנת 2004, ניצח בנואה את ה-FBI ב-Gauntket Match (קרב תעלה, מרובה משתתפים. כאשר מישהו מובס, בא אחריו אחד אחר). היימן הכריז שבנואה יהיה מספר אחת בראמבל הזה, אך כריס הבטיח כי יצא מנצח.
  כאן התחיל בנואה להגיע לשיאים חדשים מבחינת ההישגים שלו...
  בקרב ראמבל שנמשך למעלה משעה, בנואה הדהים את העולם וזכה ברויאל ראמבל כשהעיף את ביג שואו אחרון! עקב "פרצה בחוק" שאפשרה לבנואה לאתגר איזה אלוף עולם שהוא רוצה לקרב במיינאיבנט ברלסמניה, הוא עבר ל-Raw ואתגר את HHH על אליפות העולם במשקל כבד.
  שון מייקלס הצליח להכניס את עצמו לקרב גם כן.
  ברסלמניה 20, ראינו קרב יוצא מגדר הרגיל. הוא נבחר לקרב השנה ע"י PWI. בנואה, באמצע הזירה, גרם לטריפל אייץ' להכנע וכך זכה באליפות העולם במשקל כבד! בנואה קיבל מחווה ענקית מהקהל ומחברו לחיים, אדי בסצנה שלא הייתה מתוכננת בתסריט וזה רגע שהראה לנו, שלא הכל בהיאבקות מבויים. J
  האלוף לשעבר-HHH ושון, קיבלו קרב משולש חוזר על האליפות נגד בנואה בבאקלש 2004 באדמונטון, אלברטה קנדה-עיר הולדתו של בנואה. ובנואה הגן על התואר בהצלחה.
  כריס ניצח אחרי שגרם לשון להכנע לשארפשוטר.
  בנואה הפך לאלוף כפול, אחרי זכה עם אדג' באליפות הזוגות מבטיסטה וריק פלייר.
  במהלך החודשים הבאים, בנואה הגן על התואר נגד אנשים כמו טריפל אייץ' וקיין בהצלחה עד לסאמרסלאם 2004. אותו לילה, באסמרסלאם, רנדי אורטון איתגר את בנואה על האליפות. למרבה הפלא, אורטון ניצח את בנואה ללא שום עזרה מאבולושן והפך להיות אלוף העולם במשקל כבד הצעיר בהיסטוריה.
  בטאבו טיוסדי 2004, בנואה, אדג' ושון היו מועמדים להבחר ע"י הקהל. ומי שיקבל הכי הרבה קולות, יאתגר את טריפל אייץ' על אליפות העולם במשקל כבד. שון קיבל הכי הרבה קולות ולכן אדג' ובנואה הוכרחו לשתף פעולה נגד לה רזיסטנס. בקרב הזה, אדג' נטש את בנואה, שהיה צריך להתמודד עם לה רזיסטנב בכוחות עצמו. הוא עדיין הצליח להתגבר על הסיכויים וניצח בקרב.
  בסדרת ההשרדות 2004, בנואה היה חלק מהצוות של רנדי אורטון, שהתמודד נגד הצוות של HHH.
  הצוות של אורטון יצא מנצח. במהפיכת השנה החדשה 2005, בנואה נכנס לקרב Elimination Chamber, בו הוא נכשל לנצח והועף ע"י בטיסטה.
  בנואה נכנס לרויאל ראמבל של שנת 2005 בתקווה לזכות שוב אך ללא הצלחה. ברויאל ראמבל של אותה שנה ניצח בטיסטה. בנואה הושם בקרב ה-Money In The Bank הראשון ברסלמניה 21.
  הוא היה קרוב לזכות בתואר, אך אדג' לקח כיסא, הרביץ איתו לבנואה ולקח את המזוודה.
  הפיוד בין בנואה לאדג' נגמר בבאקלש 2005, בקרב Last Man Standing. בקרב ניצח אדג' אחרי שנתן לבנואה מכה עם לבנה בראש.
  בזמן הדראפט של אותה שנה, בנואה חזר לסמאקדאון. זמן קצר אחרי חזרתו לסמאקדאון, בנואה השתתף בפייפרויו ECW One Night Stand. הוא ניצח את אדי גררו ונתן נגיחה מהחבל העליון אריק בישוף.
  בגרייט אמריקן באש 2005, בנואה נכשל ולא זכה באליפות ארה"ב מאורלנדו ג'ורדן. בנואה זכה בתואר בסאמרסלאם. הוא החל סדרה של קרבות עם ג'ורדן, בהם זכה כל פעפ מחדש בפחות מדקה.
  אחרי המוות של אדי גררו, בנואה ניצח את HHH בסמאקדאון בקרב לזכרו של אדי.
  אחר כך בנואה נכנס לפיוד עם בוקר. בהתחלה, היה נראה כאילו בוקר לא ידע על התערבותה של שארמל בקרבות הידידותיים של בנואה ושלו, אך העניין התברר כמזימה ששארמל ובוקר תכננו. בנואה נכנס עם בוקר לסדרת הטוב משבע, כמו בימי ה-WCW על אליפות הטלוויזיה. בוקר הוביל 3-0, אך אז התחיל בנואה לקחת תאוצה, והשווה את התוצאה ל-3-3. רנדי אורטון זכה לבוקר בתואר, אחרי שבוקר מתח שריר ולא יכל להלחם בכוחות עצמו. לאחר מכן, בנואה זכה מבוקר בתואר בחזרה ב-No Way Out 2005 והגן עליו בהצלחה מספר פעמים.
  בשבוע לאחר מכן בסמאקדאון, בנואה שבר לג'ייביאל את היד. כתוצאה מכך, נקבע בין השניים קרב לרסלמניה 22 על תואר ארה"ב. בקרב ניצח ג'ייביאל אחרי הצמדת קריידל לא חוקית ערב שימוש בחבלים בלי שהשופט יראה. בנואה השתמש באםשרות שלו לקרב חוזר אחרי שבועיים בסמאקדאון, בקרב כלוב. בקרב ניצח ג'ייביאל שנית והגן על התואר בהצלחה.
  בנואה נכנס לטורניר מלך הזירה 2006 והובס ע"י פינלי בסיבוב הפתיחה ברמאות.
  ביום הדין 2006, ניצח בנואה את פינלי כנקמה על הניצחון הלא ישר.
  בהמשך שהותו, תוכנן לבנואה קרב נגד מארק הנרי. בקרב, מארק הנרי פצע את בנואה-מה שהוציא אותו מכלל פעולה עד ל-No Mercy 2006, שם ניצח את וויליאם ריגל.
  שבוע לאחר מכן, הוא קיבל טייטל שוט נגד מר קנדי וזכה בתואר.
  בנואה נכנס לפיוד סקוואש עם צ'אבו גררו, בו בנואה זכה בכל הקרבות.
  בנואה נכנס לפיוד עם MVP על אליפות ארה"ב.
  בנואה ניצח ברסלמניה 23, בבאקלש 2007, ולבסוף הפסיד את האליפות ל-MVP ב-Judgment Day.


  זהו סיכום הקריירה הגדולה והמפוארת של כריס בנואה.
  שאלות לדיון:
  1. בנואה-עבר את זמנו או שיכול לקחת את רוב הצעירים בסיבוב?
  2. בנואה נדחק להיות ממיינאיבנטר, למידקארדר. מה דעתכם על העובדה הזו?
  3. עקב ההיסטוריה המפוארת שלו, האם אתם חושבים שבנואה מקבל את הכבוד הראוי לו מהקהל, מהנהלת ה-WWE ומסגל המתאבקים?

  הדיעה שלי:
  בנואה, ללא ספק המתאבק הטכני הטוב ביותר שהיה אי פעם. קורט מקום שני. יודע לתת קאונטר מרשים לכל מהלך ומביא קרבות פנומנליים.
  1. בנואה, למרות גילו המתקדם, הוכיח כי הוא עדיין בכושר ויכול לספק לנו קרבות מצויינים. רוב החדשים יכולים אך ורק להחכים מעצם שהות איתו בזירה.
  2. עובדה מצערת ביותר. בנואה, כמו שכבר הזכרתי, יכול להביא קרבות שחלק מהאנשים רק חולמים להביא/לצפות. עצם העובדה שנדחק ממעמד כה גבוה למעמד כה נמוך התקופת זמן קצרה יחסית של כמה חודשים גורמת לי לחשוב שהוא מבובז והפוטנציאל שלו לא ממומש. צריך לזכור שגם הוא בכושר מצויין, יכול להיות שבעוד שלוש שנים נאבד את אחד המתאבקים הגדולים בהיסטוריה משום שבגילו ובעיסוקו, לא קשה להפצע. אני מקווה שיהיה בתמונה על אליפות העולם במשקל כבד.
  3. אני חושב שיש אוהדי היאבקות שמבינים כי בנואה לא מנוצל כראוי, אך יש כאלה שחושבים שהוא גרוע, וזה למה? כי הוא לא חזק מספיק. אפשר להגיד כי הקהל חצוי בדעתו עליו. הנהלת ה-WWE בהחלט לא חולקת לו את הכבוד הראוי לו משום שהורידו את מעמדו בצורה דרסטית.
  סגל המתאבקים חולק לבנואה את הכבוד הראוי לו, ושמענו חלק ניכר מהם אומר כי הם גדלו על כריס בנואה.

  מה דעתכם?
  דיון פורה
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  19.12.2006
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  603
  לא ממש אוהב את בנואה
  כל התרגילים שלו משעממים לדעתי
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  נכתב במקור על ידי SUSLIK05
  לא ממש אוהב את בנואה
  כל התרגילים שלו משעממים לדעתי
  0_0 איך אפשר להגיד דבר כזה?
  קראת את כל השאלות לדיון?
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  19.12.2006
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  603
  חשבתי שזה עונה על הכל

  אני לא אוהב אותו לכן

  לדעתי זמנו עבר מזמן><
  אין לי מושג מה זה
  ממיינאיבנטר, למידקארדר O.0
  ומכוון שאני לא אוהב אותו לדעתי הוא מקבל יותר מדי כבוד כי הוא צריך להתפטר(אני ממש לא אוהב אותו-__-)
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  עד כדי כך? ממיינאיבנטר למידקרדר זה אומר שהוא ירד ממעמד של מישהו שנותן קרבות בקרבות המרכזיים של אירועים למישהו שסתם נותן עוד קרב בערב כדי להעביר לצופים את הזמן.
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  19.12.2006
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  603
  אוקי
  לדעתי יש הרבה אנשים כמוני שפשוט נמאס הם ממנו
  הוא משעמם
  אין לו סיפור מעניין שאפשר לעשות לו פיוד טוב
  והמהלכים שלו פשוט נמאסו
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  דווקא הוא אחד אחד האנשים עם ארסנל המהלכים היותר מפותחים כי הוא טכני והכל.
  והסיפור שלו בשנת 2004 לא היה פיוד טוב עם HHH ושון? אני חושב שכן.
  ואם אתה לא אוהב אותו, אז את מי כן? פאם פאם פאם!
  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  19.12.2006
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  603
  אכשיו אני כמאט ולא מסתכל WWE
  אז אני לא יכול ממש להגיד את מי אני אוהב אכשיו
  חסר בו משהו לא יודע אולי כריזמה או משהו
  בקרב הדבר היחיד שהוא עושה כאילו כדאי "לדבר" אם הקהל(אם אתה מבין אותי)
  זה 2 תנועות שבמשחק הם כאילו התלהבות(הבנת על מה אני מדבר?)
  ו גם אין לו מהלכים שכיף לראות
  יש לו מהלכים חזקים אבל לא מעניינים
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  הבנתי. בגלל אנשים כמוך אין לו כריזמה
  שתף ב-Google+

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  19.12.2006
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  603
  ההפך בגלל אנשים כמוני
  מבינים שצריך לעשות איתו משהו
  ואו מפטרים אותו או משנים לו תדמית
  נקווה שישנו לו תדמית סטייל
  כל דבר רק שאני לא ירדם כשאני רואה קרב שלו ><
  שתף ב-Google+

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  בנואה שולט
  מה אתה רוצה שיעשו אותו? בייקר? XD
  שתף ב-Google+

 12. #12
  הצטרף בתאריך
  19.12.2006
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  603
  חח יפה 2 עמ XD

  לא חייבים לעשנות ממש אותו
  יש דרכים יותר טובות
  נגיד לשים אותו בTAG TEAM
  אם מישהו שממש שונה ממנו בסגנון הלחימה ואם מהלכים ממש שונים משלו
  ושהם יעבדו כמו צוות וימציאו מהלכים
  דברים כאלה
  שתף ב-Google+

 13. #13
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  נחמד. הייתי מצוות אותו עם טייקר. אחד כוחני והשני טכני. מזכיר קצת את ההארט פאונדיישן.
  ידעת שבנואה לקח לאורלנדו ג'ורדן אל אליפות ארה"ב ב-22.5 שניות
  שתף ב-Google+

 14. #14
  הצטרף בתאריך
  19.12.2006
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  603
  כן ריתי את הקרב הזה כשהוא שודר פעם ראשונה פה

  אם הכנעה...

  אבל אורלנדן סתם הומו(חח באמת הומו XD)
  שתף ב-Google+

 15. #15
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  אתה עוד זוכר את הדיון ההוא 0_x
  שתף ב-Google+

 16. #16
  הצטרף בתאריך
  19.12.2006
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  603
  חח אני זוכר את כל הדיונים שאני מתווכח שם
  שתף ב-Google+

 17. #17
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  אתה טיפש (בוא נתווכח)
  שתף ב-Google+

 18. #18
  הצטרף בתאריך
  19.12.2006
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  603
  חחח
  1)זה לא OFF TOPIC XD
  2)אני חייב ללכת(עדיין לא)
  שתף ב-Google+

 19. #19
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  להזכיר לך שאנחנו כל דיון יכולים להפוך ל-off topic?
  בגלל שגלשנו מחוץ לנושא הדיון הייתי צריך לפתוח פינת תמונות חדשה.
  שתף ב-Google+

 20. #20
  הצטרף בתאריך
  19.12.2006
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  603
  חח נכון חח
  אא מזל טוב לא ראיתי ששינו לך למנהל
  שתף ב-Google+

הרשמה