תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    ארץ לעולם לא...
    קודם כל רציתי להגיד שנושא ראשון שאני פותח אז אני די חדשדשון(לא לצחוק עליי..).

הדיון הוא על הקבוצה האהובה עלכים,מה שעליכם לעשות זה לכתוב תגובות עם הקבוצות האהובות עליכם,השחקנים הנוכחיים בקבוצה שאתם הכי אוהבים,שחקני עבר וקצת מידע על הקבוצה.

אני אתחיל:

הקבוצה שאני הכי אוהב היא :בארסה(ברצלונה)!!!
    הקבוצה היא הקבוצה הגדולה ביותר של חבל הקטאלונים(חבל ארץ בספרד) ורבים משחקניו הינם לאומנים קטלונים שלא פוחדים לפתוח את פיים לגבי מצב הקטלונים וזוכיותיהם(דוגמת המגן העכשווי אולגר).
    הקבוצה נוסדה אי שם בשנת 1899,והייתה אחת הקבוצות הכי ותיקות בספרד. המטרה העיקרית היא להגביר בעזרת הקבוצה,את מודעות הציבור הספרדי לגבי הקטלונים.
    עד שנת 1940 שיחקה ברצלונה באליפות קטלוניה וזכתה בה 22 פעמים,המספר הכי גדול אי פעם.
    ב-1929 זכתה באליפות הלה ליגה(הליגה הספרדית) הראשונה אי פעם ונעשתה הקבוצה הראשונה שזוכה באליפות זו.
    בשנות השלושים זכתה הקבוצה בשתי אליפויות ואחרי מלחמת האזרחים,הגיעו השנים השחורות של בארסה ודיכוי מצד העריץ פרנקו.
    ב-1973 עם הצטרפותו של יוהן קרויף,ניצחה ברצלונה את ריאל 5-0 בבירנבאו וזכתה באותה שנה באליפות!
    בשנים 1990 עד שנת 1994 כונתה הקבוצה של המאמן קרויף,ה"דרים טים",וזכתה בארבע אליפויות ספרד רצופות וגביע האלופות הראשון שלה,ב1992!
    בעונת 1996/7 הוחתם המאמן בובי רובסון שהביא את רונלדו,וזכה בשני גביעים באותה שנה.
    ב1997/8 ו1998/9 בהנהגת המאמן ואן חל והשחקן המבריק ביותר בעולם באותה תקופה,ריבלדו,זכתה ברסה בשתי אליפויות ספרד ובראשנה אף זכתה בדאבל היסטורי!

בעונת 2003 מונה לאפורטה לנשיא והביא לקבוצה את רייקארד כמאמן, ורונאלדיניו.

בעונת 2004/5 צורפו דקו,אטו ועוד כוכבים נוספים ששחפו את ברצלונה לשתי אליפויות רצופות(2004/5 2005/6) וגביע אלופות שני!

נכון לעכשיו ברצלונה נמצאת במקום השני בליגה הספרדית(26.05.07).

השחקנים האהובים עליי מהעבר הם: קרויף(למרות שלא ראיתי אותו משחק בלייב),רומאריו(אמנם היה עונה אחת אבל נתן עונה גדולה עם 35 שערים!) וריבאלדו(כן זכיתי לראות אותו משחק,למרות שאני כמעט לא זוכר כלום חוץ מאותה מספרת במשחק בעונת 1997/8)!

שחקני האהובים מהווה הם:אטו(האריה הקמרוני),מסידונה(תסלחו לי כל אוהדי מרדונה על הכינוי, שם אמיתי ליאונל מסי),דקו ומן הסתם רונאלדיניו גאושו!

טוב אני את שלי סיימתי(אולי קצת הגזמתיחחחח). עכשיו תורכם לפתח את הנושא ולכתוב על הקבוצה האהובה עליכם!

מקווה שנהניתם,

Ninjakid.)

הבלוגיימינג שלי:
    http://gamingwithanger.blogspot.com
    מתעדכן כמעט מידי יום.

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    קבוצה אהובה : ריאל מדריד , בעזרת השם השנה יש אליפות...

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    מנצסטר יונייטד השדים האדומים
    שחקנים עכשיים:
    רייאן גיגס
    כריסטינו רונלדו
    ויין רוני
    ריו פרדינאן
    אלן סמית
    מייקל קאריק
    לואיס סאהה
    פול סקולס
    שחקנים מהעבר:
    לארסון
    דיויד בהקאם
    סולשאר(עדיין משחק חזר מפציעה)
    מידע:
    מנצסטר יוניטד היא קבוצת כדורגל אנגלית מהעיר מנצ'סטר שבצפון-מערב אנגליה. היא הוקמה בשם ניוטון-הית' ב-1878. בשנת 1901 נערך משאל בהנהלה לבחירת שם חדש למועדון. השם שנבחר היה מנצ'סטר יונייטד. משכן הקבוצה הוא באצטדיוןאולד טראפורד, על שם השכונה בעיר בה ממוקם. כינויו הוא היכל החלומות (Theater of dreams). מנצ'סטר יונייטד זכתה ב-16 אליפויות אנגליה, 2 אליפויות אירופה, 11 גביעי אנגליה, ופעם אחת בגביע למחזיקות גביע באירופה.
    המנהל(מנגר)הוא לא אחר מ-סר אלכס פרגוסון

זהו זה לא ארוך כל כך אבל............................................... ...........................
    You should come to our place. It's kind of like an...
    Outer Heaven.
    Thank you Snake!

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    ארץ לעולם לא...
    עדיף יותר קצר משלי כי שלי זה כל השנים של ברסה,ולאוהד ריאל,לא אלפיות ולא בטיח,זה מה שיהיה לכם!!!(לא משהו אישיחחחח)
    הבלוגיימינג שלי:
    http://gamingwithanger.blogspot.com
    מתעדכן כמעט מידי יום.

הצטרף בתאריך
    29.05.2007
    מכבי תל אביב בדם

הרשמה