תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    אז ככה כפי שרובכם יודעים רוי פרש ופאטרון ניכנס להיות מנהל בימקומו.
    אני(SeaMan) ושי (SkyProX) רוצים להחזיר אותו להיות שותף לפורום ואפילו להיות מנהל,וזה לא שיש לנו בעיה עם פאטרון שיהיה מנהל.
    אנו רוצים גם את רוי בתור מנהל גם בפורום וגם בוונטרילו כי אולי המנהלים פתחו את הפורום הזה והם מחליטים מי היו המנהלים.
    אבל אם הם לא יקשיבו למי שיש בקהילה אז כולם ילכו וגיימר ופורומים אחרים.
    אז כל מי שרוצה להחזיר את רועי להיות מנהל קהילת TMN ב-VGAMES ומנהל בוונטרילו שיכתוב פה כל מה שהוא חושב שצריך לקרות בפורום.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    קודם כל >>> בדבר הזה עמיר צודק שרועי היה מנהל נחמד גם בפורום וגם בוונט ועוזר לכולם תמיד.
    לי לא אכפת שפאטרון יהיה מנהל אבל שגם רועי יהיה מנהל בפורום ואדמין בוונט וגם עמיר צודק בזה שאת הפורום המנהלים פתחו אותו אבל הם לא יכולים להיות כאן לבד הם צריכים מישהו שיהיה בפורום ואלה אנחנו אז תתחילו להקשיב גם לנו ותחזירו את רועי להיות מנהל ואדמין בוונט.
    ופאטרון שהבטיח לנו חוקים מה איתם?
    מה הוא רוצה שאנחנו נמציא אותם ואם כן וזה עוד פעם תומך במה שעמיר אמר שבילעדנו לא יהיה פורום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    אני חושב שכולכם מגזימים בתגובות שלכם ושאתם צריכים להתערב בעיניינים שלכם.
    האמת היא שאין לכם מושג מי למה וכמה וזה גם לא אמור לעניין אותכם.
    רק בגלל שרוי כבר לא אדמין זה לא אומר שהוא צריך להפסיק לעזור או להיות פעיל כי אין לזה שום שייכות, אם הוא אוהב את המשחק ואת הקהילה הוא ישאר כאן גם אם הוא לא אדמין
    ואם הוא פורש לגמרי מהפורום בגלל שכבר אין לו אדמין... אז אני מניח שזה אומר משהו...
    אני אישית ממש לא אכפת לי מי אדמין ומי לא כל עוד הם מקשיבים לקהילה ובאמת מנסים לעשות הכי טוב בשבילנו.
    אבל בקשר לפארטון וגיא זה ממה לא קשור אליי או אליכם, הם עשו את הבחירה ולכל אחד יש את השיקולים שלו שרוב הסיכויים אף אחד מאיתנו לא מודע אליהם אז הכי טוב זה לא להתערב.
    כי במידה ובאמת מה שעשו לא בסדר זה יתוקן בסוף כי ככה זה יהיה.

בקיצור מה שאני אומר וזאת התגובה הרשמית להודעה הזאת

שבו בשקט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    נכון הבטחתי חוקים, ואני עובד עליהם... אתה חושב שזה לוקח כמה דקות? אם כן אתה מוזמן להציע גם...
    בקשר לרועי(לא רוי זה רועי)מה שקופ אמר... אם הוא באמת אוהב את הקהילה הוא היה נשאר...
    ויש עוד מלא פרטים שאליהם אתם לא מודעים, לכן אתם מסיקים מסקנות ממה שנתון כרגע וממה שמותר לכם לדעת.
    בקיצור, אין לי בעיה שרועי ישאר, בקשר לתפקידו למנהל: אין לי שליטה על זה, לא אני החלטתי שהוא יוצא ואני גם לא יכול להחזיר אותו. תפנו למנהלים למעלה.
    BlitZ#Patron
    תמיד יהיה מישהו יותר טוב מההכי טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    חיפה
    חבר'ה, מספיק! אמרתי לכם לא להתערב בזה.
    הצענו לרועי משהו, אם הוא רוצה הוא יודע לאן לפנות.
    שתף ב-Google+

הרשמה