תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    היום נפתחה גילדת guild wars של ויגיימס!
    הגילדה היא במשחק הרגיל, בנתיים היא לא בהרחבה.

שם הגילדה: The Vgames Clan
    טג הגילדה: vgam
    מנהיג: Zaoos The God

עוד בתרד הגילדה הרשמי

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    תוסיף אותי לגילדה.
    השם שלי הוא: Ishay The King
    God made weed
    man made beer
    IN GOD WE TRUST

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    הוספתי אותך. אתה בגילדה.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תרשו לי שניה להיות קטנוני ולציין שפקשנז ונייטפול הם לא הרחבות... הם קמפיינים. בדיוק כמו פרופסיז. Eye of the North הוא הרחבה, והוא עדיין לא יצא.
    אני לא חושב שאני אצטרף. יש לי גילדה נחמדה, גם אם לא גדולה, והשגנו Hall לא מזמן. זה יהיה קצת חבל לעבור גילדה אחרי כל ההשקעה הזאת...
    אם יהיה Alliance של ויגיימס, אני חושב שנוכל להצטרף.

עריכה: טוב, למרות הדיבורים היפים שלי, Alliance זה לא עסק זול וגם לא פשוט כ"כ. מעבר לעובדה שאני עוד צריך לחקור איך זה עובד בדיוק, גם צריך לשלם K כדי להזמין גילדה. לתשומת לבכם.
    עריכה 2: מצד שני, ל-Alliance יש גם יתרונות. כמו למשל האפשרות לעשות קרב GVG מאורגן, עם גילדה נגד גילדה. זה מה שהבנתי, לפחות. אתם מוזמנים לתקן אותי אם אני טועה.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    גם אני בעד Alliance, אם אפשר של לוקסונים (כי פיראטים נינג'ות הרבה יותר מתאים לויגיימס מאשר גותים)

וזאוס, מה זה "לא נמצא בהרחבות"? אין כזה דבר. גילדה זה גילדה והיא נמצאת בכל הקמפיינים, לא משנה איפה היא נוצרה ואילו משחקים יש למנהיג.

אם לא אכפת לך שאני שואל אבל מה עושה את הגילדה הזאת ל"רשמית"? מי הסמיך אותך להיות המנהיג? (בלי עלבון, כן, אבל אתה בכל זאת דיי חדש למשחק)

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    עריכה: טוב, למרות הדיבורים היפים שלי, Alliance זה לא עסק זול וגם לא פשוט כ"כ. מעבר לעובדה שאני עוד צריך לחקור איך זה עובד בדיוק, גם צריך לשלם K כדי להזמין גילדה. לתשומת לבכם.
    1K זה באמת לא כסף אני מבזבז על הגילדה שלי מאות אלפי זהב בשביל יםNPC מיותרים בHall XD
    ואני גם לא נחשב עשיר במיוחד, יש לי סה"כ 120K בבנק. יש אנשים עם מליונים.

חוץ מזה בשביל להזמין מישהו לAlliance הם צריכים להיות מאותו צד בFactions (שכדי לבחור צד צריך לשלם Faction Points של האליאנס המתאים), וזהו.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כן, טוב... אז צריך להחליט על צד בפקשנז, אבל אני חושב שרק לך ול-Tepik יש את פקשנז, אז לאחרים זה כ"כ ישנה...
    יש לי קצת פחות מ-50K בחשבון שלי, אבל אני לא כ"כ אוהב לבזבז כסף. יש פה כמה שחדשים במשחק ו-K עדיין לא בא להם בקלות.
    אולי כשאני אנסה סוף סוף לעשות סולו אני אשיג יותר כסף.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    כן, טוב... אז צריך להחליט על צד בפקשנז, אבל אני חושב שרק לך ול-Tepik יש את פקשנז, אז לאחרים זה כ"כ ישנה....
    זה כן משנה אם רוצים לעשות Alliance...

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכון, אבל מאחר ואף אחד מלבד אלו ששיחקו בפקשנז לא יודע מה זה - לא יהיה להם אכפת כל עוד אין להם את פקשנז, כי זה לא משפיע עליהם.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    למה לא משפיע? גם לאלו שאין להם Factions יכולים לדבר עם אנשים בAlliance... זה בכלל לא אמור לשנות להם מה זה לוקסונס >>

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Poke
    למה לא משפיע? גם לאלו שאין להם Factions יכולים לדבר עם אנשים בAlliance... זה בכלל לא אמור לשנות להם מה זה לוקסונס >>
    נכון! אז מבחינתם זה לא משנה אם יש תמיכה בצד האחד או בשני. לאלו שיש פקשנז זה כן ישנה אם הם ירצו לעזור לצד השני וה-Alliance תגביל אותם. מבחינת אלו שאין להם את פקשנז, זה פשוט גילדה מורחבת. אין סיבה שהם יעדיפו את הצד האחד על פני השני.

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    ראשל"צ
    תרשום אותי גם! הכינוי שלי -NoName-

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    =]]]]]]]]]]]]]]]]]]

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    צרף אותי בבקשה השם שלי הוא the koza nostra

הרשמה