תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 37
    הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    הינה הסיקור שלי למשחק
    מבט-על –supreme commander

פותח על ידי כריס טיילור(Gas Powered Games "מפקד עליון" הוא היורש הרוחני של "השמדה כוללת", (.Cavedog Entertainment) השמדה כוללת אחד ממשחקי האסט' הכי טובים אי פעם, אפילו ליום הזה.

גודל ללא תקדים

"מפקד עליון" הוא אחד בין אין ספור כותרים השייך לז'אנרה-rts הצפוף ,הקרבות העצומים מתרחשים בשילוב של רבדים רבים של אוויר אדמה ומיםהמשחק הוא משחק של "אסטרטגיה גדולה" זה בעצם מיצג את הקנה מידה העצום שלוכל שכל קרב ורובד הוא חלק מהכלל , ההבדל בין המשחק הזה לבין בו נגיד סדרתמשחקי טטול וואר הוא פשוט

במפקדעליון, שילוב הרבדים הזה הוא לגמרי בלי תפר, כפי שכל אחד משדה הקרב(האווירהאדמה והמים) משחק וקורה בזמן אמת, ביחד שכל השאר קורה עכשיו במשחק, בקשרלהגדרה המאוד של אסטרטגית זמן אמת. זה באופן מילולי עניין של זום על המפהללכת מההשקפה של ליראות את כל המפה לבין זום על הקרב עצמו, איקונים מציגיםצבאות שלמים
    (ממבט על הכול), או להתבונן בקרבות בין יחידות וליראות איך בעצם ניראת כל יחידה.

ההגדרה האמיתית של אסטרטגית זמן אמת

כריס טיילור מצוטט ב-pc gamer, באמת, כמעט כל משחקי rts מודרניים אין למעשה שימוש באסטרטגיה אמיתית. למעשה, הם פשוט "מגרענים" יריבים נגד כל אחד במלחמות, שבעצם השחקן עם כמות הכי גדולה של אמצעיםויחידות מנצח. לא רוצה להכנס לפרט עם המשחק עוד לא משוחרר, טיילור אמרשהמטרה שלו שזאת לדבר לקהל לא מנוצל שהיה מעריך את הנוכחות של אסטרטגיהממשית במשחק שלו. זה יושלם על ידי להשתמש באיזון בין מישחקיות עמוקה לביןקטל המוני

יחידות ענקיות ובאמת צבאות ענקים

שונהמכל משחק אסט' בזמן אמת אחר, איפה שבהם היחידות נמדדות בפרופורציותומוגבלות בידי המצלמה, "מפקד עליון" מתנגד לכל זה על ידי יחידות עצומותטווח ובאמת גיוון ענקי בגודל היחידות. יחידות מסויימות עוברות סטנדרטיםשכיחים במונחים של גודל ומגדל גבוה מעל צבאות שלמים. הן כל כך גדולותןחזקות שהן מילולי ימעכו את צבא האויב דרך היתרון המוחלט של גודל. שימושביחידות עם הבדלים כאלו , מגא יחידות יכלו לשנות את תוצאות הקרב

צבאותתחום(אוויר אדמה מים) בתוך "מפקד עליון" עוברים את היחידה המוגבלת שלמשחקים אהובים אחרים כגון ווארכראפט 3 וסטארכראפט. הצבאות שאתה מפקד באמתמעוררי יראת-כבוד בגודל שלהם, גיוון ויכולות, ובאופן מילולי מציגות כוח שלידיים, במקום רצועה קטנה של לוחמים כמו בהרבה משחקים אחרים. "מפקד עליון" הוא באמת מלחמה בסולם ללא תקדים וגודל, האוהב מהם עולם המשחקים מעולם לאראו לפני.

הגראפיקה במשחק יכולה להיות מדהימה בתנאי שיש לך את המחשב הנכון הדרישות פה די גבוהות והדרישות מינימום לא ממש מינימום אבל בו נגיד שהמשחק שווה שידרוגב של המחשב (זאת גם השקעה לדווח ארוך למישחקים אחרים) הסאונד במשחק מעולה ממש מכניס אותך לאווירה למרות שהוא לא ממש מקורי

עלילת המשחק טובה הינה תקציר(פחות תקציר אלה יותר מידע רקע על היקום בו המשחק נימצא ) מתוך חוברת ההדרכה של המשחק

"השנה היא 3844.
    המלחמה האין סופית משתוללת כבר יותר מ-1,000 שנים.היא מתנהלת בין שלושה פלגים אנושיים: "פדרציית הארץ המאוחדת"(UEF-United earth federation),"הנצח המואר" (aeon ) ו-"אומת הקיבראן"((cybarn nation .טכנולוגית שערי קוונט מעניקה לכל הפלגים יכולת לנוע במהירות כמעט מיידית לאורך ולרוחב הגלקסיה.יחידות פיקוד משורינות מסיביות יכולות לבנות ולשחרר צבאות שלמים בכל רגע ובכל מקום נתון.המלחמה תבעה כבר מיליארדי קורבנות.כוכבים שלמים הפכו לכל היותר לסלעים מתים הנעים לאיטם בחלל.

לא רציתי להרוס את העלילה לכן הבאתי את הקטע הבסיסי הזה היקום ובעלילת המשחק (זאת יותר נקודת המוצא של המשחק)

הנה קישורים לכל מה שתירצו על המשחק

הנה נושא ש - zachkaplan פתח שם תוכלו למצוא קישורים לדמו ותמונות סירטונים (דרך הקישור לאתר הרישמי)ועוד..........

http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1017326

הנה מדריך מעולה לכל המשימות במשחק טיפים לאיך לשחק צ'יטים וכ'ד........(המדריך באנגלית והוא מהאתר
    -gamespot)

http://www.gamespot.com/features/616...sult;title; 6

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    כל מי שמעונין לשחק ביחד שידבר איתי בפרטי ([email protected] מסן....)

אם יהיו מספיק שחקנין נוכל ליצור משקים קבוצתים ו גם טורנירים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    ק"ש
    לגבי הגראפיקה מאוד חשוב להגיד שזו גרפיקה מדהימה
    ועל איכויות גבוהות צריכים מחשב חזק אבל על מדיום וLOW אין בעיה להריץ וגם רואים גם טוב
    I hate you guys

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    בהחלט צריך גם מחשב די חזק בישביל כמות היחידות העצומה שנימדדת במאות

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אחלה סיקור!
    זה לפרוייקט הקהילתי או לתחרות הסיקורים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    אפשק גם וגם?

אני יגיש אותו משופץ לתחרות......

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי THE bucher
    אפשק גם וגם?

אני יגיש אותו משופץ לתחרות......
    בורו שאתה יכול גם וגם.
    אם אתה רוצה לשפץ לתחרות הסיקורים אין בעיה, אבל תגיב ותירשום את מה שצריך בדיון המתאים לכך + לינק לנושא הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אם תוכל להוסיף תמונות, מדריכים, סיקורים וכו... אנחנו נשמח מאוד
    ד"א נכנס ללינקיה
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    טופל(בהודעה הראשונה)

כל מי שמשחק במשחק או בעל עותק חוקי מיתבקש להיתפקד תודה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    שלב את הדיונים לדיון ענק עם תמונות והכל
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    נתתי קישור לדיון השני שממנו אפשר ליראות תמונות (דרך קישור לאתר של המשחק) וקישורים לדמו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נתתי קישור לדיון השני שממנו אפשר ליראות תמונות (דרך קישור לאתר של המשחק) וקישורים לדמו
    המטרה היא להפוך את הדיון לגדול, תעתיק את הדיון...המטרה היא לא דיון לינקיה אלה דיון ענק
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    תקשיבו(תיקראו) אני רוצה לארגן טורניר קטן ללא פרסים או משהוא כזה

המטרה שלו הי אליראות כמה שחקנים רצינים יש פה ומה היא הרמה פה אז מי שרוצה דפדוט יתן תגובה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    תקשיבו(תיקראו) אני רוצה לארגן טורניר קטן ללא פרסים או משהוא כזה

המטרה שלו הי אליראות כמה שחקנים רצינים יש פה ומה היא הרמה פה אז מי שרוצה דפדוט יתן תגובה
    פתח על זה דייון...זה יכול להיות אחלה רעיון!
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    הוספתי קישור בהודעה הראשית של מדריך באנגלית שיש בו כל מה שתירצו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    לדעתי תפרש אותו...הכי טוב
    ד"א תקשיב להצעה שלי, את התמונות תעביר שיהיה דיון אחד גדול...
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    מישהו יודע איך באמצע משחק(ברשת) אפשר לישלוח הודעה ליריב\חבר לקבוצה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    אני פה בשביל להראות תמיכה במשחק... משחק אדיר. שיחקתי באחיו הגדול Total annihilation ואני משחק גם בו. למרות שהמחשב שלי לא יעמוד בטורניר (בקושי ככה הוא מחזיק) ברשת, אני אשמח לראות פעילות ישראלית של המשחק וקידומו.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Artigo
    אני פה בשביל להראות תמיכה במשחק... משחק אדיר. שיחקתי באחיו הגדול Total annihilation ואני משחק גם בו. למרות שהמחשב שלי לא יעמוד בטורניר (בקושי ככה הוא מחזיק) ברשת, אני אשמח לראות פעילות ישראלית של המשחק וקידומו.
    ברוך הבא אתה מוזמן להוסיף את שמך בדף הקשר הקהילתי...
    תוכל להביע את תמיכתך ב:
    - כתיבת מדריכים
    - כתיבת סיקורים
    - הבאת חדשות

ובעצם כל מידע על המשחק
    יום טוב.
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Artigo
    זה טורניר אחד על אחד לא משהו מיוחד ואל תישכח שכולנו בישראל כך שהפינגים יהיו נמוכים

שתף ב-Google+

הרשמה