תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    האתר היפני של המשחק פירסם היום (או אתמול?) טריילר של המשחק (צריך ללחוץ על החלון). בטריילר אפשר לראות סרטונים מתוך המשחק, ואפילו סרטונים מהמשחקיות שלו.
    אני לא מומחה גדול לגרפיקה, ומהטריילר הקצר הזה, על המסך הקטן הזה, קצת קשה לתת שפיטה של ממש, אבל לי הגרפיקה נראת סבבה לגמרי.

בנוסף לזאת IGN פרסמו רשמים ראשוניים של manhunt 2. לא ציפיתי שהמשחק הזה יהיה משחק טוב וחמוד בסגנון מאריו, שבו אין שום רע, ואחרי מסע ארוך כולם הולכים לאכול חטיפים (למה או למה הם תמיד חייבים לעשות את זה?!), אבל אחרי שקראתי את הפסקה השניה, אני חייב להודות, המשחק הזה קצת יותר חולני ממה שחשבתי שהוא. בהחלט יהיה שווה מעקב .

עריכה: קראתי קצת אל תוך הכתבה, ונראה כי המשחק של הווי שונה במקצת מהפס2 (פרט לשליטה והגרפיקה, שדא"ג רק עכשיו פורסמו תמונות של הווי). לא ממש קראתי לעומק כי אני מת מעייפות ורק קורא את זה כי זה מעניין אותי, אבל נראה כי כל מיני מערכות במשחק הן יותר מתוחכמות ויצרתיות על הווי מאשר על הפס2, בבוקר אקרא קצת יותר לעומק ואערוך את ההודעה בהתאם, בינתיים, לילה טוב.

הנה כמה ציטוטים מובחרים מהכתבה:

In the PS2 version of the game, you merely hit a button to trigger the whole animation, which is far less engaging. On Wii, you act out the execution with a series of gestures timed to on-screen cues. If you're cutting into a man's skull with a saw, which you sometimes do, you might have to make a forward/backward motion with the Wii remote, hit the B trigger to a visual cue, and then gesture quickly upward with both controllers to put the finishing touches on the attack. It's much more immersive both because motion-based controls are inherently so and also because you're stringing together these attacks in the Wii build, while they are canned animation sequences in the PS2 one.

Consider for one moment that in Manhunt 2 you can, Wii remote and nunchuk in hands, use a pair of pliers to clamp onto an enemy's testicles and literally tear them from his body in a bloody display; and if that weren't enough, you'll take one of the poor victim's vertebrae along with his manhood. Or, if you'd prefer, you can use a saw blade and cut upward into a foe's groin and buttocks, motioning forward and backward with the Wii remote as you go. But believe it or not, there is much more to Manhunt 2 than mutilation and mayhem. This is a game that begins with the subject of psychosis.

The Wii version of Manhunt 2 looks noticeably better than the PS2 version. Rockstar Toronto has used the extra horsepower that Nintendo's console delivers to "up the gore." This is done in a few key ways. For starters, character models in the Wii version will display realistic blood splatters, bruising, gunshot wounds, gashes, and head wounds. In addition, blood will actually spray the screen during combat and executions in the Wii iteration, just as it will accumulate on Danny as he explores the asylum. Considering how important the gore factor is to Manhunt 2, these are all welcomed additions. The title meanwhile looks very sharp on Wii, moves at a steady 30 frames per second, and runs in both 480p and 16:9 widescreen modes.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני אשאיר את זה לג'ימס כדי שיתקן את דרכיו, יתייחס לזה ולא למריו סטרייקר.
    שתף ב-Google+

מגניב! לגרור אדם עם מגזרי ברזל בזכרות שלו כשהוא זועק מכאבים..
    הווימווט מעולם לא היה מפחיד יותר..

אולי חוץ מווי ספורט טניס בחברת סטודנטיות זחוחות דעת ומשוחררות מרתמות בטיחות.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי spam
    מגניב! לגרור אדם עם מגזרי ברזל בזכרות שלו כשהוא זועק מכאבים..
    הווימווט מעולם לא היה מפחיד יותר..

אולי חוץ מווי ספורט טניס בחברת סטודנטיות זחוחות דעת ומשוחררות מרתמות בטיחות.
    סוף סוף רואים בWII משהו שלא נעשה בדור הקודם... בעצם, רגע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    FF נראה מצויין :-)... סטייל kingdom hearts. מי ייתן ו-KH3 ייצא גם לווי(למרות שאני יודע שהסיכויים קלושים, סקוור כבר טענו בנוגע למשחק שהם עוד לא החליטו על קונסולה לגביו).
    שתף ב-Google+

הרשמה