תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    Hoi! אנשי הפורום הנכבד הזה, יום שישי בערב ואני כותב פה (lifless) בכל זאת עוד כמה דקות ארוחת ערב גדושה ובלילה אני כבר אמצא מה לעשות בכל מקרה, נושא חשוב עומד על הפרק, הנהלת הקהילה שלנו.

קצת נתונים: הקהילה הקטנה שלנו כוללת 50-80 אנשים אשר משחקים בוא נקרא לזה באופן רישמי ובערך 100 שחקנים אשר משחקים בפאבליקים או בשושו. מנהל הקהילה שלנו הוא vip3r הידוע בשמו רועי אשר מאז תקופתו של sami-bureaks מנהל את העיניינים פה.

לעיקרי הדברים (כי אני צריך לרדת לאכול): שחקנים יקרים ואנשים טובים יש לנו בקהילה (יש ספורים שהם באמת לא ראויים לכינוי איש אבל לא נציין שמות) אבל מה שאני רואה פה בזמן האחרון זה שפל המדרגה, שחקנים יקרים רועי בן אדם עסוק, הבן אדם כרגע לומד וכל מה שהוא עושה פה זה מרצונו החופשי וברוח ההתנדבות והוא יכול לפרוש בלי להסס, אבל לא(!) אכפת לו מהקהילה הזאת הרבה יותר ממה שאתם חושבים, ואני דיברתי איתו, ודיברתי המון והספקתי להכיר את האיש טוב מאוד ולדעת שהבחור יודע מה הוא עושה. לגבי "בעיית הפעילות" שלו. שתדעו לכם שאם אתם צריכים את רועי או את פבל (Enn0L) הם תמיד יהיו שם בשבילכם ורועי למרות שזה לא נראה שהוא פה, הוא תמיד בפורום.

הרבה חושבים שהמירק הוא הדרך היחידה בו הקהילה תתפתח ותגדל וכך גם תצליח להשיג מקורות לשרתים, ונטים וכ'ו, ממישהו (שבאמת) יודע - זה לא נכון. הפורום ורק הפורום מהווה את מקור המקורות של הקהילה מכיוון שרבותיי, יש דברים שבאמת אתם לא יודעים לגבי המערכת החדשה פה ב-vGames שונה לחלוטין מ-Gamer ולכן מה שאני יכול לומר לכם שמבחינת קהילות, אנחנו מספר 9-13 בדירוג וזה לא טוב, לדוגמא GTA שהם קהילה 1-3 מחזיקים ברשותם 5 סרברים, 2 ונטים ולאן עם מתחם מובטח ופלזמה 42" לשידור המשחקים של הקאפ שהולך להתנהל שם. לכן רועי לא אומר סתם "הכל בא מהפורום" מכיוון שנטו, הפורום הוא מה שיכול להציל את הקהילה הגוססת שלנו.

קחו את זה לתשומת לבכם, ועכשיו אני ו-Stonji הולכים לעשות סייבר סקס במסנג'ר, בהצלחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    טוב אחייייייייייייי (חיקוי של דין :<()
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    אחי אף אחד לא נתן ביקורת על רועי וגם אףך אחד לא יכול כי אף אחד פשוט לא יודע מה הוא עושה או מה לא
    ביקרו ת'שרת של האיטי פאב וביתאבון אחי
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי b3n
    אחי אף אחד לא נתן ביקורת על רועי וגם אףך אחד לא יכול כי אף אחד פשוט לא יודע מה הוא עושה או מה לא
    ביקרו ת'שרת של האיטי פאב וביתאבון אחי
    תכתוב מחדש לא הבנתי מילה, ואנשים תגובות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    אתה צודק אבל הוא עושה כמה טעויות שיעזור לקהילת ה"PRO" ופחות לETPUB שלא ממש עוזר זאת דעתי.
    (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
    (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי Agada
    אתה צודק אבל הוא עושה כמה טעויות שיעזור לקהילת ה"PRO" ופחות לETPUB שלא ממש עוזר זאת דעתי.
    אתה צריך לצאת מזה שקהילת הפרו היא מה שתקדם את הקהילה זאת, זה לא נכון.
    הפרו הם חלק אמנם נכבד אבל ההשקעה שצריכה להיות עכשיו על הילוך מהיר היא אך ורק על קהילת החדשים והנובים, רק ככה אפשר לקדם את הקהילה הזאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    נכתב במקור על ידי beNyy
    אתה צריך לצאת מזה שקהילת הפרו היא מה שתקדם את הקהילה זאת, זה לא נכון.
    הפרו הם חלק אמנם נכבד אבל ההשקעה שצריכה להיות עכשיו על הילוך מהיר היא אך ורק על קהילת החדשים והנובים, רק ככה אפשר לקדם את הקהילה הזאת.
    לא בטוח שזה יעזור.. warzone מלא 24\7 בנובים שלא יודעים על קיומו של Vgames.. שרת ETpub יכול להגביר את המודעות.. אבל לא חושב שבגלל שבןאדם רואה #rtcw.isr הוא יוריד מירק.. יש 2 דרכים להביא אנשים חדשים.. 1) לפרסם בפורומים 2) להביא חברים.. יש שחקנים שמתפתחים בלי שאתה מודע.. שחקן בשם Exasis, בן אדם חמוד, משחק יחסית טוב, זה הבן אדם שצריך להשקיע בו.

בי תודה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    בן תקשיב דיברתי היום עם רועי הוא מצידו שלא יהיו קלאנים הוא רוצה רק שחקנים חדשים.
    ולנו זה לא מתאים בדוגרי אמרנו לו מה עם שרת ל GATHER הוא אומר תביאו לבד , גם לא מתאים לנו היחס הזה.
    זה לא הולך ככה לא פתאום יבואו מיליון איש ויתחילו לשחק באנמי ככה סתם פתאום. כל השנים זה היה ככה ואני משחק הרבה זמן כפי שאתה יודע וכל הזמן הזה השקיעו בקהילת הפרו והיה אחלה וגם באו ככה שחקנים חדשים.
    אין לי בעיה שישחקו ב ETPUB אבל במקום זה שיביא עוד שרת וזהו.
    (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
    (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי Agada
    בן תקשיב דיברתי היום עם רועי הוא מצידו שלא יהיו קלאנים הוא רוצה רק שחקנים חדשים.
    ולנו זה לא מתאים בדוגרי אמרנו לו מה עם שרת ל GATHER הוא אומר תביאו לבד , גם לא מתאים לנו היחס הזה.
    זה לא הולך ככה לא פתאום יבואו מיליון איש ויתחילו לשחק באנמי ככה סתם פתאום. כל השנים זה היה ככה ואני משחק הרבה זמן כפי שאתה יודע וכל הזמן הזה השקיעו בקהילת הפרו והיה אחלה וגם באו ככה שחקנים חדשים.
    קצת הבנת הנקרא רון, הקהילה ישראלית מורכבת מ-80% פרו ו-20% נוביזם, זה מצב שלא צריך להיות בו, הנוביזם צריך להיות בהרבה מעל לפרו מכיוון שהפרו תמיד יקבלו את הסטנדרטים הגבוהים ביותר למשחק וכך תיהיה אמביציה לנוביזם להשתפר ולהגיע לרמת הפרו, כרגע המצב אפשר לומר בקנטים, צריכים לחזק את קהילת הנוביזם החדשה ולא להרים את הפרו שגם ככה לא יצא ממנו שום דבר אם הוא לא ייתמך על ידי קהילת נוביזם, כרגע מה שחסר בקהילה זה לא פרו, זה השחקנים החדשים האלה שבאים מפאלביק במטרה להתקדם.

דבר שני אתה לא יכול לדרוש כל דבר מרועי, vGames אומנם מספקת לך שני שרתים אבל זה מה שיש, הקהילה שלנו לא משקיעה מספיק בפורום ולכן ההטבות שאנחנו מקבלים מצומצמות, תשקיעו יותר תקבלו יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2006
    בני אתה יודע את עמדתי בנושא והסברתי לך כבר את השטויות שרשמת כאן
    אין לי כח לכתוב אז אם תרצה שאני יחזור על תשובתי תפנה אלי במירק ואני יסביר לך
    אמרתי כבר שאם רועי עסוק זה בעיה שלנו וכדי שתבינו שאנחנו צריכים מנהל שתמיד פה ולא רק חלקים מהזמן וכן גם להיות במירק חשוב
    ודבר נוסף לגבי העניין של אי ההשקעה בקהילת ה"פרו" והתגובות שאנחנו מקבלים מרועי הם ללא תכלית כי רועי אומר זה מה יש וזאת תגובה של ילדים בגיל הטיפשעשרה וכן צריך להשקיע בפרו כי בלעדיו לא יהיה איטי בכלל הנוביזם חשוב אך לא כמו הפרו וכמובן שבינתיים אנחנו מתנהלים ללא מנהל חוץ מדורון שתופס צ'יטרים וה cup.il שגם לא קשור לפה

ועכשיו תגובה לרועי: אני לא יודע אם אתה זוכר אבל אני תמכתי בך בחופש וניסיתי לקדם איתך דברים שם ואם לא תפנה אלי בצורה כל שהיא ואני אזכיר לך
    בכל מקרה אני מאמין שאכפת לך ואתה לא סתם פה אבל הליכה עם הראש בקיר נגד כל הקהילה היא טפשות
    אי תיאום עם הקהילה לגבי ליגות ולהגיד לנו להסתדר לבד כי לך יש פנטזיות הם חלק מהנפילה שתיהיה לך בסוף
    אני מציע שתפוס פיקוד תדבר עם אנשים מהקהילה אם צריך ותנסה ליצור משהו שיתאים גם לפרו וגם לנוביזם כמו שהגדיר בני

ואם שמת לב או לא אנחנו משקיעים בזמן האחרון המון ומנסים עד כמה שאפשר לפתוח פה דיונים ולהשתתף אז אל תדבר שטויות

ודבר אחרון בני אתה עוד לא בוגר מספיק כדי להבין אז דיי לפתוח דיונים ולהעתיק כל מיני משפטים של דורון ורועי כדי להראות חכמה כל שהיא או חנפנות כל שהיא ובני אם תרצה תשובות אמיתיות דבר איתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    בשביל לקדם ת'נובים אתה צריך להוסיף דברים למשחק וכל זה שיפורים עידכונים ואת זה הוא לא יכול כי אין מה לעשות איטי משחק ישן ומלא שמתחילים משחקים כאלו של יריות יתחילו משחק חש והרבה יותר טוב למשל אני חזרתי לאיטי כי אין לי כוח לחרוש עוד פעם על משחק עוד איזה כמה שנים כדי רק להין אותו וכל זה...

ובשביל לקדם את הקהילה ה-50-70 איש שנישארו זה ליגות, שרתים וכל זה כי הם מה לעשות יפרשו שנימאס וזה מתחיל לימאס עליהם ולאט לאט שחקנים חדשים יתחילו להישתפר והיו ליגות וכל זה ויראו שהכול זז הם יצטרפו גם
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי b3n
    בשביל לקדם ת'נובים אתה צריך להוסיף דברים למשחק וכל זה שיפורים עידכונים ואת זה הוא לא יכול כי אין מה לעשות איטי משחק ישן ומלא שמתחילים משחקים כאלו של יריות יתחילו משחק חש והרבה יותר טוב למשל אני חזרתי לאיטי כי אין לי כוח לחרוש עוד פעם על משחק עוד איזה כמה שנים כדי רק להין אותו וכל זה...

ובשביל לקדם את הקהילה ה-50-70 איש שנישארו זה ליגות, שרתים וכל זה כי הם מה לעשות יפרשו שנימאס וזה מתחיל לימאס עליהם ולאט לאט שחקנים חדשים יתחילו להישתפר והיו ליגות וכל זה ויראו שהכול זז הם יצטרפו גם
    כן אחרי הכל זה גם יהיה משעשע לראות שחקן של חודשיים נלחם מול שחקן של 5 שנים בליגה :~>
    Necromancer: לא רוצה שום דבר, אם אתה מכניס 2 שורות - באן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    ואיי אין לי כוח לקרוא את התגובות שלכם
    כל אחד כתב פה מגילה וכל המגילה היא חפירה אחת גדולה.
    לא שואלים פה מה הדעות שלכם לפחות לא עכשיו
    אלה אם כן רועי יפתח דיון ובו יהיה סקר על זה.
    תפסיקו להגיב דיון נחמד אבל לא זה לא זה.
    בברכה
    יעקב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.05.2007
    כמה שרתם צודקים שצקיך להשקיע בנוביזם וכו' וכו' אבל תאמת למה כולם הולכים?

המשחק הושכת לגמריי מכל ההאקרים יש בערך איזה 60% מהקהילה שהם האקרים וזה פשוט דופק...
    עם הזמן נפתר מהם והמשחק יחזור עם כן גם הבעיה של שינוי גיידים אשר נותן לאנשים להכנס לארנה למרות שקבלו באן...

וגם עם הPB יתפוס את האקים ולאיהיו עוד...

יש לנו את ISR WAR ZONE כל מי שחדש אומרים לו ללכת לשם והם לא מבינים ש7שניות SPAWNSHEILD זה ברגיל או שהם חושבים שאי אפשר להרוג פיתאום אנשיםוזה יבלבל אותם
    וגם עם זה יתוקן יש לנו את WEBGAMES שהוא בכלל בלי PB אנשים שלא רוצים ב ARENA כי הם לא טובים מספיק רוצים קצת להתאמן ולא רוצים בWARZONE בגלל הספאון שילד הם הולכים לWEBGAMES נגד עשרות האקרים שללא פלא מנצחים את השחקנים החדשים והם מרגישים לא רצויים כי אין להם איפה לשחק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Agada
    בוא נסכם את כל השטויות שלך במשפט אחד :
    לא מתאים לך ? פתח קהילה משלך/סע מפה . לא חייבים לך כלום, ויגיימס באים במטרות שלהם לעשות כסף וזה מאנשים חדשים וזרימה שוטפת בפורום . אם לא מתאים לך הדרך שהם בחרו, סלמאת גמד .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    חחחחח איך אתם אוהבים לחפור על אותו חרא כבר שנה!!!

מה שהיה פעם לא יחזור לעולם תבינו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    Moks, אתה הולך עם הראש בקיר.

נכון, לפי ראות רועי לא תמיד פה ונכון שהוא לא משקיע את מירב המאמצים בקהילת הפרו אלא להביא לקהילה הזאת נובים שיהיו בעוד כמה זמן הפרו החדש שלנו.

ולא, אני לא מתחנף לרועי, אני אומר פה את עמדתי לגבי כל היחס שלכם למנהל הקהילה שאת האמת אני בספק גדול אם מישהו אי פעם דיבר איתו יותר מ-5 דקות ותאמינו לי, זה אפשרי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    אוף באמת שאין לי כוח לקרוא הכול...
    לא באתי לרועי בטענות חוץ מדבר אחד שהוא עשה וזה עם ה ETPUB...
    תסדר תETPUB הכול יהיה טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי eRnnn
    תסדר תETPUB הכול יהיה טוב.
    היום בבוקר סידרתי אותו, עכשיו הכל עובד מצויין!ROFL
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    היום בבוקר סידרתי אותו, עכשיו הכל עובד מצויין!ROFL