תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    אני מדבר על C&C3... אני משחק עם NOD
    Hard קל לי מדי, אבל ברוטל אני פשוט לא מצליח לשרוד! לא משנה מה אני מנסה: Rush, הגנה מאסיבית, כל שילובי היחידות שרק תרצו (מה שנמצא הכי יעיל זה מליוני סקורפיונס לצד המון Rocket אנשים). ועדין.. ללא הצלחה.

אני מבקש טיפים רציניים משחקנים רציניים (רצוי שיגיבו רק כאלה שהצליחו לנצח ברוטאל, טיפים טיאורטיים לא עוזרים לי).

המון תודה לכולם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    אם אתה NOD אני הכי ממליץ SHADOW TEAM RUSH, אבל ENGINEER RUSH עובד הכי טוב כי המחשב אוטומטית מוכר כל בניין שיש לידו אנג'ניר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    כפר-סבא
    הרבה הגנות, המון הגנות .)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    advGames.co.il
    נכתב במקור על ידי Shookeh
    אם אתה NOD אני הכי ממליץ SHADOW TEAM RUSH, אבל ENGINEER RUSH עובד הכי טוב כי המחשב אוטומטית מוכר כל בניין שיש לידו אנג'ניר
    הייתי ממליץ על מה שאמרת,Enginner Rush,חבר שלי משתמש בזה(כמובן גם בעוד שיטות),ומנצח תמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    אני ממליץ על 3 או 4 שכבות הגנות!!(צריך להתפתח קצת כדי לקבל מרווחח קצת יותר גדול)

הגנה ראשונה את הלייזרים הקטנים
    הגנה שנייה את התותחים הקטנים
    הגנה שלישית את הלייזר הענק
    הגנה רביעית, נגד מטוסים!

אני עשיתי את זה, לא הצליחו לחדור לי את זה, וניצחתי!

(בקשר לכוחות, תשאל מישהו אחר, כי אני סתם עשיתי טונות של טנקים חחח)
    עורך וידאו בתוכנות
    Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    תודה לכולם על התגובות, אבל שום דבר ממה שכתוב פה לא יעבוד על ברוטל.. במיוחד לא Rush של מהנדסים...

עוד רעיונות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    יש לי שיטה די טובה :
    תייצר הרבה raider buggies או איך שלא קוראים להם , ותדאג שיהי להם את שדרוג ה-EMP (עושים אותו ב-tech lab ) שלח את כולם לבסיס של האויב וסדר אותם ככה שימלאו כל שטח פנוי בבסיס שלו , אז תפעיל את ה-EMP של כולם ביחד , והאויב שלך יהיה משותק ללפחות דקה יקרה (נראה לי) שבה אתה יכול לתקוף ולגרום לו נזק גדול.

ניסיתי את השיטה הזאת ב- easy ובמדיום , לא יודע אם זה יעבוד בברוטל אבל שווה לנסות, זה מגניב רצח שכולם ככה משחררים את ה-EMP
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    כן, אבל עם לא פגעת בכל הביניינים של האויב, יכולם לייצר המון טנקים, חיילים, ולהדוף את ההתקפה!
    עורך וידאו בתוכנות
    Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    חבר'ה, באמת שתודה לכולכם אבל אין טעם להגיב אם לא ניצחתם ברוטל.. למלא את בסיס האוייב בבאגיז? הם יתפרקו הרבה לפני שיצליחו לראות פיקסל אחד מבסיס האוייב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    נכתב במקור על ידי mgs freak
    יש לי שיטה די טובה :
    תייצר הרבה raider buggies או איך שלא קוראים להם , ותדאג שיהי להם את שדרוג ה-EMP (עושים אותו ב-tech lab ) שלח את כולם לבסיס של האויב וסדר אותם ככה שימלאו כל שטח פנוי בבסיס שלו , אז תפעיל את ה-EMP של כולם ביחד , והאויב שלך יהיה משותק ללפחות דקה יקרה (נראה לי) שבה אתה יכול לתקוף ולגרום לו נזק גדול.

ניסיתי את השיטה הזאת ב- easy ובמדיום , לא יודע אם זה יעבוד בברוטל אבל שווה לנסות, זה מגניב רצח שכולם ככה משחררים את ה-EMP

דבר ראשון עד שתשיג באגיז עם EMP לאוייב יהיה MAMMOTHS, TRIPODS או לגיונה של SCORPIONS, ובכלל הEMP עובד רק ל-10 שניות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    צור יגאל
    הוא ביקש רק מאנשים שמבינים להגיב ובינתיים מי שהגיב פה נראה לי בקושי מנצח הארד כי אתם סתם זרקים שטויות כמו טק לב וכו שאני בספק אם הוא בכלל מספיק להגיע.
    תן לי קצת יותר פרטים כמו עם מה אתה משחק, באיזה מפה, מול איזה צבא והכי חשוב איזה סטאטוס? (מאוזן, צב וכו'....)
    בבקששה<_<
    I Wont Suffer, Be Broken, Get Tired Or Wasted, Surrender To Nothing Or Give Up What I Started And Stopped It From End to Begining, A New Day Is Coming And I'am Finally FREE
    Song by 30 Second To Mars called Ataack

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    חח תודה Undeadragon,

אני משחק עם NOD וכרגע נגד NOD (החלטתי שהכי טוב להתאמן נגד יחידות השקולות לשלי, מאוחר יותר אתאמן גם נגד השאר). מפה? הממ למשל Tournament Arena, היא האהובה עלי והיא נורא פשוטה. בעקרון אני מחפש טיפים שיעזרו בכל המפות הקטנות. ואני משחק נגד המאוזן כרגע. אני חושב שאין טעם לנסות לנצח אחרים כל עוד אני לא יכול על המאוזן.

תודה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    צור יגאל
    אוקיי אז בוא תגיד לי איך אתה מתחיל מולם ובערך באיזה שלב אתה מתחיל להפסיד ואז אני אדע בערך מאיפה אתה צריך עזרה ואולי אם כדאי לך להחליף את כל הטקטיקה אבל אני לא חושב כי צריך להתחיל בערך אותו הדבר מול ההארד בשביל לנצח אותם...
    אז אני מחכה שתאמר לי מה אתה עושה...
    I Wont Suffer, Be Broken, Get Tired Or Wasted, Surrender To Nothing Or Give Up What I Started And Stopped It From End to Begining, A New Day Is Coming And I'am Finally FREE

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    הצלחתי לנצח ברוטל רק במפה UNFAIR ADVANTAGE. בעקרון אתה צריך לחסום את הכניסה היחידה עם המוןןןןן SONICS, לדאוג לתקן אותם, ותוך כדי זה SPAM MAMMOTH. מומלץ גם איזה 6 בסיסים של מטוסים עם FIREHAWKS.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Undeadragon
    אוקיי אז בוא תגיד לי איך אתה מתחיל מולם ובערך באיזה שלב אתה מתחיל להפסיד ואז אני אדע בערך מאיפה אתה צריך עזרה ואולי אם כדאי לך להחליף את כל הטקטיקה אבל אני לא חושב כי צריך להתחיל בערך אותו הדבר מול ההארד בשביל לנצח אותם...
    אז אני מחכה שתאמר לי מה אתה עושה...

אלה השלבים:
    1. בונה Refinery
    2. במקביל בונה outpost ושולח למקור אחר של טייביריום
    3. בונה powerplant
    4. בונה את המנוף הזה שמספק לי עוד תא בנייה (נגד הארד הייתי בונה עוד אחד מיד אחרי זה, אבל נגד ברוטאל זה יוצא לא יעיל, כי אז אני לא מצליח לבנות מספיק יחידות להגן על הבסיס).
    5. בונה עוד ריפיינרי ומוכר.
    6. בונה במקביל war factory ובונה 2 הארבסטרים ואז מליון סקורפינוס
    7. כל הזמן מוסיף עוד refineries ומוכר.
    8. ואז פחות או יותר אני רק בונה וור פאקטוריס, לעיתים hand of nod ורוקט סקוואד וגם הגנות על הבסיס. בשלב מאוחר יותר אני מתחיל בייצור המוני של venoms ומאוחר יותר בונה את מבנה הטכנולוגיה ועושה שדרוג לייזר.

בגדול זה הכל.

אני מתחיל להפסיד ברגע שהטייביריום נגמר, ואז אני פחות או יותר תקוע. הדבר היחיד שנותר לי לעשות זה לנסות לתקוף את בסיס האוייב, ושם כמובן אני מפסיד.

יש לציין שבמפות גדולות אין לי את הבעיות האלה, למשל ב- Tiberium Gardens ניצחתי את הברוטל אחרי הרבה זמן, אבל ללא קושי מיוחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    צור יגאל
    אוקיי תקשיב.
    הקטע בלבנות ריפיינרי ולמכור זה לא שהיו לך מיליון קוצרים ורק ריפיינרי אחד אלא שיהיה יחס יותר גבוהה לטובת הקוצרים כמו 5/3 שהוא יחס אופטימלי.
    אני מציע לך להתחיל בCRANE וOUTPOST.
    לשלוח את האווטפוסט לטריביום הכחול תוך כדי זה לשים את הקריין ולבנות שני ריפיינרי.
    הריפיינרי יסיימו לפני האווטפוסט ולכן שים אותם אחד אחרי השני ליד טריביום כלשהוא ואז תמכור אחד.
    לאחר מכן תבנה תחנת כוח וריפיינרי נוסף.
    התחנת כוח הסתיימה שים אותה ושים את הריפיינרי ליד האווטפוסט ותמכור אותו ותשים במקביל עוד תחנת כוח ועוד בנין לטנקים.
    שים את התחנת כוח ותבנה ריפיינרי.
    שים את הטנקים ותבנה כוח תוך כדי הכנה של המון טנקים.
    שים את הכוח והריפיינרי ואז תבנה 2 בנייני טנקים.
    תבנה מלאאאאא טנקים תוך כדי זה הגנות נגד חיילים כי סביר להניח שהם יביאו המוני חיילים עם טילים.
    תתחיל בבניה של עוד כוח וריפיינרי.
    שם אותם ואז תבנה עוד כוח וראדר
    תבנה מעבדה ותמכור את הראדר....
    תוך כדי שאתה תגונן סביר להניח תשפר את הטנקים שלך בלייזר.
    ותבנה עוד ריפיינרי עם עוד תחנת כוח.
    שים עוד תחנת כוח אחרי שהראשונה הסתיימה ותבנה עוד טנקים.....
    זהו..... (כה קצת ארוך חח).
    אם זה לא יילך לך כל כך טוב בהתחלה תנסה כמה פעמים עד שזה יעבוד לך ותבין איך.
    דבר איתי עם תרצה טקטיקות אחרות בפרטי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    כן, לא התכוונתי שאני מוכר את כל הריפיינרי...

אוקי, אני אנסה ללכת יותרבכיוון הזה, המון תודה לך!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    צור יגאל
    דרך אגב אתה יכול לנסות לבנות קריין.
    ואז ריפיינריX2
    ורק אז אווטפוס בנוסף לריפיינרי.
    מוכר אחד ככה שיהיה לך יחס של 3/2 ואז בונה קריין ורויפפנרי.
    ורק אז 2 כוח וטנקים.
    לפעמים זה עובד לפעמים לא... אני מציע לך בשביל למשוך קצת זמן תשלח את החיילים שאתה מקבל מהמכירה של בניינים להתקיף את האויב זה עוזר בכמה שניות כל פעם ואחרי איזה 3-4 כאלה אתה יכול להרוויח אפילו איזה 20 שניות שזה הרבה!

שתף ב-Google+

הרשמה