תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    ממש לפני איזה חמש דקות אחד האדמינים(KATANA) העיף אותי על סתם וגם קילל אותי,וכול זה בגלל שהרגתי את חברי הקבוצה שלו הם היו 5 והצלחתי לחסל את כולם וכוללל את האדמין עצמו,לאחד איזה 10 שניות בא תגובה מצד האדמין " FUCK YOU WHITEMEAT" ואז לאחר מכן הוא העיף אותי בלי סיבה.זה היה משחק הבא מיד לאחר ש HIVIH עזב. אחי הלוואי והייתה שם אז הייתה רואה עד כמה "בוגר" האדמין הזה.
    עכשיו אני יודע שאני פראגר טוב ואני אוהב לעשות רק את זה והצלחתי להביא לך כמה "סטירות" אדמין ולהרוג אותך,לא פעם אחד,אבלל זאת לא סיבה להתעצבן ולהעיף אותי מהשרת.
    A pint of sweat will save a gallon of blood.” -
    General George S.Patton
    כינוי ב COD4 -- Cannabis
    שתף ב-Google+

יש לך תמונת מסך שמראה בבירור את הקללה של האדמין?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    לא צילמתי אבל כרגע הוא שלח לי הודעה בפרטי והא ממשיך לקלל אותי ואומר לי שאני אפס ובן זונה.
    אתה יכול לשאול פה חלק מאנשים הם בטוח היו בשרת.
    ודרך אגב אתה בן אדם ממש מסכן Lithium,אתה הייתה היחיד הבן אדם היחיד שניסה לכתוב,ואילו ארבעת האשנים האחרים שיחקו,אז אל תמציא לי תירוצים.גם כן אדמין,פשוט תגיד שחטפתה קריזה ונתתה לי קיק.
    ואילו גם כן למה אתה לא מגיב באשכול ורק שולח לי הודעות פרטיות וממשיך לקלל אותי כמו ילד קטן ומסכן,וזה עוד חלק מסגל של VGames
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אז תביא צילום מסך של ההודעה הפרטית
    אם הוא מטריד אותך אולי זה יעזור לטפל בו
    :X
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    אוקיי, כדי להסיר כמה ספקות אני אגיב פה.
    בראש ובראשונה, אני לא חלק מהצוות של vGames... נתנו לי את הסיסמא כדי לעזור בשרת כדי להעיף צ'יטרים וגם כן כדי להעיף טפלים, אפסים כמוך WHITEMEAT.
    אני לא קראתי לך בן זונה, אמרתי שאתה מתנהג כמו בן זונה בשרתים ומקלל על ימין ועל שמאל, והקללה שנתתי לך בשרת היתה במקום כי כנראה שקללות זאת שפת הדיבור שלך.

שכחת לציין שהרגת אותי כאשר ניסיתי לעשות קיקים לחברים בקבוצה שלי שהיו AFK (שכחת לציין את זה פה, לא מפתיע כן שכל מה שאתה עושה זה לקלל ולזבל את המוח).

זה לא פעם ראשונה שאתה יורד עליי פה בפורום, כבר ירדת עליי ועל חברי הקלאן שלי לפני כן בלי שום סיבה. הינה מה שאמרת אחרי עריכה של שי:
    נכתב במקור על ידי WhiteMeat
    מי זה CR1N בכלל?ולמה הם עושים פוזות בשרת של פאבליק,לכו תקנו לעצמכם סרבר(פחח אתם לא!)
    ואותנו שחקנים שמשחקים בפאבליק תעזבו בשקט,אתם נכנסים לשרת ומתחילים לעשות VOTE KICK
    מה קרה אז אני רוצה לשחק בקבוצה השנייה?אז צריך להעיף אנשים?תקנו שרת תעשו בו מה שאתם רוצים,נוכלים.
    עוד פעם, הגבתי פה כי חלק מצוות vGames (שי והיביג) חברים שלי, הם עושים עבודה מצוינית (יותר ממה שמגיע לחלק מהאנשים פה).
    תאמין לי WHITEMEAT, לא אכפת לי מה אפס כמוך חושב עלי ו\או על הקלאן שלי.

עריכה: שלחתי לך 2 הודעות פרטיות, הראשונה ניסיתי להסביר את עצמי ולא להגיב פה... ובשנייה רק אמרתי שאני לא חלק מצוות vGames... מצחיק איך אתה מתנהג כמו מסכן, בא לי לבכות עליך.

כל טוב,
    ודיע cr1n.katana
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    דבר ראשון ארבעת האנשים שהיו שם לא היו AFK,הם היו פעילים ואני לא יודע למי ניסיתה לעשות קיק.
    אבל מסתבר שאני אחד מהם,ומי בכלל אתה שתקרא לי אפס?מספיק להתגרות בי בהודעות פרטיות.
    ואולי הקלאן שלך הוא המתפח לכול זה,כי לי לא זכור בכלל שאני אמרתי משהו על הקלאן שלך באותו המשחק,ולא עלייך.ואללה אז מישהו לא אוהב את הקלאן שלך יפה בוא ותעיף את כול האנשים מהשרת בפעם הבא כשתיהיה עצבני.לי ממש לא אכפת מהקלאן שלך,תיהיו בריאים ובהצלחה לכם.אני רק לא מבין מה זה קשור לנושא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    סליחה על הספאם אבל זה מה שרשום
    "שכחת לציין שהרגת אותי כאשר ניסיתי לעשות קיקים לחברים בקבוצה שלי שהיו AFK (שכחת לציין את זה פה, לא מפתיע כן שכל מה שאתה עושה זה לקלל ולזבל את המוח)."
    נכון אתה הייתה AFK היחיד
    אז מה אני צריך לחכות עד שאתה תזוז ואז לתקוע בך HS? זה לא עובד ככה במשחק.אם אתה לא יודע.
    שתף ב-Google+

WhiteMeat, מהכרות ממושכת עם וודיע, אני חייב לציין שהטענה כי הוא מתנכל לך נשמעת די מופרכת. למעט עדות שלך בלבד, אני לא רואה איך אתה יכול להוכיח משהו ממה שאמרת. אם אתה חש שמענישים אותך על לא עוול בכפך, אתה מוזמן לקחת תמונת מסך ולשלוח לי מיד.

יותר מזה אני לא יכול לעשות, צר לי.
    שתף ב-Google+

הרשמה