תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 47
    הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    עד עכשיו שיחקתי בWii Sports בעיקר בבייסבול ובטניס שלפי דעתי הם המשחקים הכי כייפים. האיגרוף כל הזמן התיש אותי מהר מידי... זה היה די מצחיק לשחק בו בעיקר כשיש 2 אנשים שמשחקים ואחד שצופה בהם. אבל היום לשם שינוי ניסיתי את האימון השני של האיגרוף (המאמן כל הזמן זורק כדורי טניס על הראש שלך) וזה היה כל כך מצחיק!! חחחח

הקטע הכי מצחיק זה לראות את אחותי מתחמקת הרבה ואז פתאום יש רצף ארוך של כדורי טניס שפוגעים לה בראש - זה פשוט priceless. חחחח חחחח

זה המשחק הכי מזוכיסטי שראיתי בחיים שלי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני חושב שטעית. התכוונת לבאולינג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    לא, לא, באולינג זה נחמד אבל זה לא מצחיק... אני לא מצליח לסיים את האימון השני של האיגרוף בלי להתפקע מצחוק. מי מספיק מטומטם שיסכים שיזרקו עליו כדורים לראש בתור אימון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי HealingAura
    מי מספיק מטומטם שיסכים שיזרקו עליו כדורים לראש בתור אימון?
    קהל היעד של הWII כנראה.
    (אני מצטער, אבל זו פשוט היתה הרמה להנחתה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    Healing, התכוונתי שטעית בין הבייסבול לבאולינג. מעטים, אם בכלל, אהבו מאוד את הבייסבול, לפחות יותר מהבאולינג (או אולי נמצא הראשון? )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    נכתב במקור על ידי רונן
    Healing, התכוונתי שטעית בין הבייסבול לבאולינג. מעטים, אם בכלל, אהבו מאוד את הבייסבול, לפחות יותר מהבאולינג (או אולי נמצא הראשון? )
    המממ... הבאולינג חביב אבל זה יותר מידי קל לעשות סטרייקים. לאף אחד מהאנשים שאני מכיר לא יצא ממש לשחק בייסבול וכל מי שניסה אותו בWii Sports רצה לשחק עוד

אני גם לא ממש הבנתי בבאולינג איך אני אמור לסובב את הכדור כי הוא פשוט כל הזמן פונה לאותו כיוון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני משחק baseball די הרבה. בהתחלה שיחקתי עם אשתי ושנינו הינו גרועים אני לא חושב שאני פגעתי במשהו והיא דווקה הצליחה אבל כל הזמן תפסו את הכדור. בסוף המשחק היה 0-0.

עכשיו אני כמעט PRO אבל לא יוצא לא שיחקתי הרבה wii sport השבוע. בעיקר פתחתי משחקונים בWARIOWARE (כבר סימתי אותו מזמן).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    healing, זה כי אתה לא יודע איך לבצע מהלכים בבאולינג. פתח את החוברת, אולי תשנה את דעתך

niseg, מה יותר טוב/מהנה? ווריו או ווי ספורט? כמה משחקונים יש בווריו? כמה זמן לוקח לראות את כולם? ניתן לווסת רמת קושי? הוא מאתגר? באיזה אופן רמות הקושי משנות את רמת האתגר?

תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי רונן
    niseg, מה יותר טוב/מהנה? ווריו או ווי ספורט? כמה משחקונים יש בווריו? כמה זמן לוקח לראות את כולם? ניתן לווסת רמת קושי? הוא מאתגר? באיזה אופן רמות הקושי משנות את רמת האתגר?

WII SPORTS ו WARIOWARE הם בערך מהנים בצורה שווה - שניהם מעיפים ואם אני משחק אחרי העבודה אז אני כבר עייף מידי בשביל WII SPORT ו WARIO פחות מעיף.

מה שקשה בWARIO היא העובדה שכל הזמן נותנים לך משחקון אחר ואתה לא יודע מה מצפה לך חוץ מאולי מפוזת הפיל שיש שם איזה 5 משחקונים ואני פתחתי רק 3 . בפוזת השלט רחוק יש המון משחקונים אז היא מאוד בלתי צפויה. המשחק נהיה מהיר יותר ככל שאתה מתקדם באותו שלב וכשעוברים שלב המטלות נהיות קצת יותר קשות למשל במשחקו הSQUATS (כיפוף ברכיים) צריך לעשות אחד ברמה אחד, שניים ברמה 2 וברמה 3 שלושה. למשל במשחק "קח את הנשק שלך" כשרואים סמוראי ישן ואז בא רוצח אז צריך להרים את ה חרב בזמן. אישתי שחקה בשלבים האילו והיו כמה וריאציות כמו שהוא עושה מאין פעולת הסחה או שהוא התחפש למשרתת ורק כשהוא יוצא מהתחפושת צריך לשלוף את החרב.

יש וריאציות לכל משחקון ובשחקן יחיד יש גם את במשחק של הפיל במעלית ברמה רגילה וברמת "SUPER HARD " . חוץ מהמשחקונים הרגילים יש גם סוג של breakout עם מטקה משחק צליפה כמו בריבוי שחקנים יש גם DARTS ועוד כמה משחקונים של מירוץ ביחד שאולי ראית בסרטים.

לפתוח את כולם יכול לקחת זמן זה נראה לי שילוב של מזה ולעבור שלבים . אחר שעוברים את שלב 3 המשחקים הופכים להיות קשים ומהירים מאוד אז קשה להמשיך מעבר.

נראה לי שהמשחק הזה יותר טוב לריבוי שחקנים אבל אשתי כל הזמן עסוקה או עייפה . אפשר אולי לארגן איזה מפגש או משהו שכולם יביאו משחקים או משהו או שאתה יכול לבוא לבקר אפשר אולי לארגן איזה מסיבת WII קטנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Niseg
    WII SPORTS ו WARIOWARE הם בערך מהנים בצורה שווה - שניהם מעיפים ואם אני משחק אחרי העבודה אז אני כבר עייף מידי בשביל WII SPORT ו WARIO פחות מעיף.

מה שקשה בWARIO היא העובדה שכל הזמן נותנים לך משחקון אחר ואתה לא יודע מה מצפה לך חוץ מאולי מפוזת הפיל שיש שם איזה 5 משחקונים ואני פתחתי רק 3 . בפוזת השלט רחוק יש המון משחקונים אז היא מאוד בלתי צפויה. המשחק נהיה מהיר יותר ככל שאתה מתקדם באותו שלב וכשעוברים שלב המטלות נהיות קצת יותר קשות למשל במשחקו הSQUATS (כיפוף ברכיים) צריך לעשות אחד ברמה אחד, שניים ברמה 2 וברמה 3 שלושה. למשל במשחק "קח את הנשק שלך" כשרואים סמוראי ישן ואז בא רוצח אז צריך להרים את ה חרב בזמן. אישתי שחקה בשלבים האילו והיו כמה וריאציות כמו שהוא עושה מאין פעולת הסחה או שהוא התחפש למשרתת ורק כשהוא יוצא מהתחפושת צריך לשלוף את החרב.

יש וריאציות לכל משחקון ובשחקן יחיד יש גם את במשחק של הפיל במעלית ברמה רגילה וברמת "SUPER HARD " . חוץ מהמשחקונים הרגילים יש גם סוג של breakout עם מטקה משחק צליפה כמו בריבוי שחקנים יש גם DARTS ועוד כמה משחקונים של מירוץ ביחד שאולי ראית בסרטים.

לפתוח את כולם יכול לקחת זמן זה נראה לי שילוב של מזה ולעבור שלבים . אחר שעוברים את שלב 3 המשחקים הופכים להיות קשים ומהירים מאוד אז קשה להמשיך מעבר.

נראה לי שהמשחק הזה יותר טוב לריבוי שחקנים אבל אשתי כל הזמן עסוקה או עייפה . אפשר אולי לארגן איזה מפגש או משהו שכולם יביאו משחקים או משהו או שאתה יכול לבוא לבקר אפשר אולי לארגן איזה מסיבת WII קטנה.
    נשמע כמו רעיון טוב, אולי ביולי?.

אני רק רוצה לאמר שאני מסכים עם niseg בקשר לוואריו .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני טס לארה"ב ב10-26 ליולי כי לאבא שלי(שבמקרה עם כל המשפחה בארה"ב) יש יום הולדת 60 (הוא יחזיר כסף על הטיסה) . בתחילת יולי זה עוד בסדר אוגוסט גם בסדר.

אני לא מתלהב לטוס לשם. אולי נקנה WII גם לחדר שינה מה אתם חושבים? שלטים כבר יש לי 4 סטים (שלט + נונצ'ק) ובגלל שהמסיבת WII של אשתי היתה כשלון חרוץ (רק משפחה אחת באה ונתקענו עם המון כיבוד ) הם לא זכו להרבה שימוש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Niseg
    אני טס לארה"ב ב10-26 ליולי כי לאבא שלי(שבמקרה עם כל המשפחה בארה"ב) יש יום הולדת 60 (הוא יחזיר כסף על הטיסה) . בתחילת יולי זה עוד בסדר אוגוסט גם בסדר.
    במחשבה שניה אוגוסט יותר טוב גם לי .

נכתב במקור על ידי Niseg
    אני לא מתלהב לטוס לשם. אולי נקנה WII גם לחדר שינה מה אתם חושבים? שלטים כבר יש לי 4 סטים (שלט + נונצ'ק) ובגלל שהמסיבת WII של אשתי היתה כשלון חרוץ (רק משפחה אחת באה ונתקענו עם המון כיבוד ) הם לא זכו להרבה שימוש.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    עזוב בואו לבית שלי עם שלט תצלצלו בפעמון וכשאני אפתח את הדלת תשתחוו ותגידו " wii would like to play " .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Niseg
    עזוב בואו לבית שלי עם שלט תצלצלו בפעמון וכשאני אפתח את הדלת תשתחוו ותגידו " wii would like to play " .
    אפשר לבוא עם הסמארט שלי?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי F.P
    אפשר לבוא עם הסמארט שלי?
    לא , היא לא תכנס למעלית אבל משהו כזה יוכל להכנס:

אני ממליץ לך לעשות tradein לסמרט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Niseg
    בכיף. איפה אתה גר? נוכל להיפגש אתה, וויזל ואני (או שיהיו עוד מעוניינים?)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי רונן

גם אני בא.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי רונן
    רחובות קרוב לקניון שהוא גם העיריה. אבל נצתרך לתאם יום. כעיקרון אפשר רק ראשון וחמישי בערך ב19 ,שישי אחרי 15:00 ושבת אחרי 18:00 . אני אצתרך לשאול את אשתי כי היא שומרת את הלוז. כל שער הימים אני חוזר הביתה אחרי 21:30 ואז אני כבר הרוג לגמרי.

אפשר גם לעשות את זה אצל מישהו אחר אם רחובות זה לא נוח ואני יכול להביא משחקים (אם יש NTSC) ושלטים . אני עובד אגב בתל אביב ויש לי מקום בבגא'ג' (היה לי פנצ'ר וכל מה שהיה שם במושב האחורי ) .

אני חושב שברבזון גם רצה לבוא צריך לשאול אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    הברווז תמיד שמח להכיר אנשי wii ולשחק !, אבל באמת רחובות קצת קשה לי שיוחלט על מקום אשמח לדעת על כך !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Barvazon
    הברווז תמיד שמח להכיר אנשי wii ולשחק !, אבל באמת רחובות קצת קשה לי שיוחלט על מקום אשמח לדעת על כך !
    איפה יהיה לך יותר נוח? לכיוון דרום או צפון מרחובות?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הרשמה