תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    11.01.2007
    עיר
    יהוד
    שלום רב,
    קוראים לי כלב-מלחמה [WARDOG] ואני עושה סקר על מהם עשרת מקצועות היוקרה הכי פופולריים
    אשמח לדעת איזה מקצועות יוקרה הכי אהבתם לשחק [ואלו לא] מבין הספרים אשר עד כה תורגמו לעברית [מי שרוצה מוזמן להוסיף רשימה של מקצועות יוקרה מספרים באנגלית]
    אז הגידו לי, איזה מקצוע יוקרה הכי אהבתם לשחק?
    איזה מקצוע יוקרה היה הכי קל [או מסורבל]?
    ובאיזה מקצוע יוקרה הצלחתם להיכנס לדמות הכי עמוק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    עיר
    נווד
    אני אישית חולה על מתנקשים כי כיף וקל לשחק איתם הרפתקאות עומק ואני מזדהה עם המתנקש וחושב שהוא דמות אולטמטיבית
    טרומפלדור אף פעם לא אמר "טוב למות בעד ארצינו" הוא קילל ברוסית
    "לך לנמלה עצל למד דריכה וחכם" שונה לילדים מ-לך לנמלה עצל למד דריכה ושב בצל"
    אם תרצו אין זו אגדה זה בעצם פרסומת של כדור של אדידס
    שלא יעבדו עליכם
    אתה עדיין קורא?!
    כניראה לא הבנת שלא יעבדו עליכם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אני אישית אף פעם לא הגעתי לשלב שבו כדי לי לקחת מקצוע יוקרה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    אני אישית אף פעם לא הגעתי לשלב שבו כדי לי לקחת מקצוע יוקרה...
    אכן מדכא. : /
    אישית, לא מת על מקצועות יוקרה. הרבה יותר אוהב לשלב כמה מקצועות בסיס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    לפי דעתי מיקצועות יוקרה זה עוד אחד מהרעיונות הפחות טובים שבמהדורה ה3/3.5
    המהדורה הטובה ביותר לפי דעתי היא AD&D וכל מי שמשחק לפי השלישית ולא מקיר את המוד"מ יש לו חור שהוא לא יועד עליו בהסקלה.

לפי דעתי צריך להוצאי את המהדורה AD&D שוב באיורים חדשים (זה החיסרון היחיד שאפשר אולי לימצו לה)כך שגם שחקנים חדשים (שלא קיבלו ירושה מהקומונר שלהם)יוכלו לחוות D&D אמיתי וטוב

הקראי מיקודם מופנת להנהלת "כוכבי כסף" וכהמלצה לשחקנים וDM .
    סליחה על כל שגיאות הכתיב.

תודה לFeRoz הגבר על החתימה^^ הזות..

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי yoavko
    לפי דעתי מיקצועות יוקרה זה עוד אחד מהרעיונות הפחות טובים שבמהדורה ה3/3.5
    המהדורה הטובה ביותר לפי דעתי היא AD&D וכל מי שמשחק לפי השלישית ולא מקיר את המוד"מ יש לו חור שהוא לא יועד עליו בהסקלה.

לפי דעתי צריך להוצאי את המהדורה AD&D שוב באיורים חדשים (זה החיסרון היחיד שאפשר אולי לימצו לה)כך שגם שחקנים חדשים (שלא קיבלו ירושה מהקומונר שלהם)יוכלו לחוות D&D אמיתי וטוב
    הבארד של מוד"מ זכור לך? והדרואיד?

מוד"מ עלתה על מו"ד גרסה 3 רק בדבר אחד- קטעי הפלאפ שהמפלצות זכו להם, שכללו פירוט נרחב על תזונה, אורך ואורח חיים, וכו'.
    מעבר לזה, מו"ד הייתה מסורבלת, כולל תלד0 הנורא (תוצאה נמוכה יותר היא טובה יותר, ואתה צריך לקבוע ד"ק לפי הנתונים שלך, בתוספת מחסרים או תוספים שהיריב קובע) ומספר ההצלות העצום שלה (הצלה נגד קסם, איבון, מוות, רעל, נשקי נשיפה... אוף).

מקצוע היוקרה האהוב עלי הוא מקצוע היוקרה האחרון שאני משחק. יש לי רשימה עצומה של שילובים ובניות דמות, ובכל פעם יש אחרת שאני "הכי אוהב".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    יש הרבה מקצועות יוקרה עם פוטנציאל למגניבות, אז בשביל לצמצם, אעבור על האהובים עלי מהספרים שיצאו עד עכשיו בעברית.

משה"מ: מחולל צללים. מבין כל המקצועות כאן, הוא המגניב ביותר. אני אוהב מקצועות עם רעיון יוצא דופן ליכולות על טבעיות מופלאות, ומחולל הצללים עונה עליהן נהדר. היתה לי דמות דב"ש אחת שהיתה מחוללת צללים, ואומנם עוד לא יצא לה להתבטא, אבל אני מאמין שבעתיד היא עוד תעשה שמח.

המדריך השלם ללוחמה: אני אוהב את הלהב הנעלם ואת אמן ההטלה מאותה הסיבה: שניהם מציגים היטב איך אפשר לעשות מקצוע שמתמחה במשהו ספציפי, ועושה אותו מצוין. לאו דווקא החרב הגדולה ביותר תנצח תמיד - להב נעלם עושה נזק קטלני להפליא בעזרת פגיון בלבד, ואמן ההטלה הוא פשוט גראנד-מאסטר של השלכת סכינים. אני גם אוהב את קוטל-הענקים הננסי, בגלל הרעיון המוצלח, אלא שהוא ממש לא שימושי מספיק בשביל דמויות שחקן נורמליות.

המדריך השלם לקדושה: הספר הכי חלש מבחינת מקצועות יוקרה מענינים. אל-כוהן הוא אחלה קוסנפט עם אחלה ביצוע. חכם הריק, כנ"ל, אם כי בכיוון אחר לגמרי (הוא supporter מצויין). מבקש אי הערפילים הוא דוגמא למקצוע יוקרה עם פלאף מעניין ויוצא דופן, אך היישום המכאני שלו לא משהו. המטיף הוא יופי של מקצוע יוקרה ב-5 דרגות, שמוסיף לדמות המון אופי. וכמובן, המכמיש ומתעל הקסם הם זוג ה-highlights של הספר.

המדריך השלם למאגיה: אבח המאגיה הסואלי זוכה במקום הראשון בתחרות השם המגניב ביותר למקצוע יוקרה, והוא גם מגניב מעבר לזה. בקיא הכוח הכסוף מוצא חן בעיני בגלל ההתמקדות בסוג מעניין של קסם, מג פרא בגלל הישום יוצא הדופן של שימוש בקסם. למומחה גיאומטריה אין מכאניקה מאוד מעניינת, וחבל, כי הרעיון סבבה; כנ"ל לגבי התמהוני.

המדריך השלם להרפתקן: עוד לא יצא בעברית, אז אתם מקבלים סקופ מוקדם. =)
    מעצב נתיב הפגיון ומג נתיב הפגיון הם צמד מקצועות שעובד היטב ביחד, בשילוב מגניב בין לחשים ללחימה בזוג פגיונות. מסתנן שיר-הליל הוא ממש הפורץ האולטימטיבי, ורוצח הרפאים הוא מתנקש עם סטייל של ממש. המופת מוצא חן בעיני במיוחד, בגלל שהוא מדגיש חלק במשחק שזוכה לפחות תשומת לב (מיומנויות) ושם דגש על דוגמא אישית, שיפור עצמי ושאיפה לטוב ופרפקציוניזם. זה מגניב.

הנמוכים והאמיצים של התעשייה הגובלינית: ובכן, למה לא? זאת חוברת הרחבה ששמה דגש על מקצועות יוקרה, אחרי הכל. קורא התיגר הוא כנראה מקצוע היוקרה המגניב ביותר בנמצא לבני-מחצית, ואיש הצוות הזוטוני ממש מבליט את האופי הזוטוני כמו שהוא מוצג במו"ד 3. חכם האבנים המתגלגלות הוא שילוב של פלאף מגניב עם קראנץ' מצוין, ואחד המקצועות החביבים עלי בכלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    עיר
    נווד
    אני אהיה כמו ננסק ופרט מחדש

המדריך לשה"מ: מיתנקש כמו שאמרתי קודם ואני אוהב מאוד דמויות שקטות ומהירות שעושת נזק קטלני עם נשקים קטנים. שיחקתי פעם דמות מאוד חזקה שהייתה סייף עם שרשרת דקר זה קטלני וגאוני.
    המדריך השלם ללוחמה: כמו שאמרתי קודם בנוגע למיתנקש אז הבחירה המושלמת היא להב נעלם.
    המדריך השלם לקדושה: אני אף פעם לא שיחתי מטיל לחשי קודש להרבה זמן אבל אני אהבתי את חסיד הלהבה השחורה וביחוד את האל שהוא חייב להאמין בו.
    המדריך השלם למאגיה: משרת השלד כמובן כי אין מקצוע אחר שמגלם רוע יותר מימנו.
    שלא יעבדו עליכם
    אתה עדיין קורא?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אם כבר הזכרת את הנמוכים והאמיצים, באמת יש שם מקצועות יוקרה מגניבים. הכי אהבתי את נושא הסלע והמנפץ(טוב, בעיקר את נושא הסלע...)בגלל פלאף מעולה ונשקים מגניבים(נושא סלע ^_^). אבל גם נקי הכפיים הוא מקצוע גאוני. ( =
    אישית, אף פעם לא ראיתי את עצמי ממצא תלמיד חכם של האבנים המתגלגלות, ואני ממש לא מבין למה הוא חייב להיות נמוך - מה מפריע לאדם להיות כזה?...
    orr, ובכלל, גמד הוא ממוצע!
    שתף ב-Google+

מה זה הנמוכים והאמיצים?
    ------
    ואני ממש ממשש אהבתי את אמן היד הנעלמה מהמדריך למאגיה, וגם רב מג זה מגניב...

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    המדריך השלם למאגיה: משרת השלד כמובן כי אין מקצוע אחר שמגלם רוע יותר מימנו.
    אהם, אביר טומאה, אהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי ישמעאל
    אהם, אביר טומאה, אהם.
    אביר טומאה הוא לא התגלמות הרוע, הוא התגלמות אי האטימות של כותבי הסל"ש: במקום למקד את אביר הקודש בטוב הקלאסי, לתת לו כמה פאנים, כל אחד מייצג משהו שונה: סדר טוב, סדר רע, וסדר נייטרלי, אם אתם שואלים אותי. ה-Champion של מונטה קוק מציג את אביר הקודש בצורה הרבה יותר טובה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2007
    עיר
    יהוד
    לפי דעתי אביר הטומאה איננו כלל התגלמותו של הרשע
    אביר הטומאה הוא התגלמות החמדנות ואינו חייב לרשע דבר כאשר זה לא משרת את מטרותיו
    לכן משרת הגלד, ולמעשה כל דמות עם מחויבות אישית לרשע הינה מרושעת הרבה יותר משאביר הטומאה יהיה אי פעם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2007
    עיר
    יהוד
    ודרך אגב, רציתי להמליץ למר דריזט דאורדון לקנות את הספר CITYWORKS הכולל מתנקש כמקצוע בסיס ולא יוקרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    אני לא סובל, את הכושף קרבי. זה גרוע באותה מידה כמו לשלב בין מקצועות הבסיס של הלוחם והקוסם, זה פשוט הורס את היחודיות של שניהם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    עיר
    נווד
    תודה ווארי אני אקנה! (נראה לי)
    שלא יעבדו עליכם
    אתה עדיין קורא?!
    שתף ב-Google+

אני כתבתי פעם מקצוע בסיס למתנקש....

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי nadav
    אני לא סובל, את הכושף קרבי. זה גרוע באותה מידה כמו לשלב בין מקצועות הבסיס של הלוחם והקוסם, זה פשוט הורס את היחודיות של שניהם...
    זה כל הרעיון של ריבוי מקצועות. : /
    אני לא אוהב לשלב אשף עם מישהו, אבל ברברי מכשף ולוחם כהן תמיד היו דברים שקסמו לי, בעיקר בגלל השינוי הדראסטי שהדמות עוברת - או יכולה לעבור, במקרה של לוחם כהן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2007
    עיר
    יהוד
    כושף קרבי הוא מקצוע יוקרה שכל מטרתו היא שילוב בין לוחם ומטיל לחשי מאגיה
    בגלל זה קיים הרבה מעבר לרק דימיון בין כושף קרבי לשילוב של לוחם ואשף, תכליתם זהה, רק שיטות פעולתם שונות באופן עדין
    אני אישית לעולם לא בוחר לאשף מקצוע יוקרה שאיננו מטיל לחשים מלא [מקצוע שבו בכל דרגה שאתה עובר אתה מעלה את דרגת מטיל הלחשים].
    כל מקצוע יוקרה שאיננו מטיל לחשים מלא [כמו כושף קרבי שבו אתה עולה בדרגת מטיל לחשים כל שתי דרגות ולא אחת] פשוט איננו מתאים לאשף, לדעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    עיר
    נווד
    אני בקבוצה שלי אסרתי על מקצועות בסיס מהמדריך השלם למאגיה כי המקצועות לא מאוזנים בכלל (אמגוש עוד איכשהו אפשרתי לשחק אבל הוא גם לא ממש מאוזן) ולודוגמה: מה זה המיגבלות האלו לוו ג'ן ואיך הוא יכול להיתמחות ביסוד מסיום ועדיין להתיל את היסוד המהופך לעומתו המטיל לחשים היפני במדריך השלם לקדושה הוא עם סגרה על יסוד המהופך ולאשף יש איסור אם הוא לוקח מסורת מסיומת.
    שלא יעבדו עליכם
    אתה עדיין קורא?!
    שתף ב-Google+

הרשמה