תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    יצאו, כידוע, 6 פרקים שמרכיבים יחדיו את העונה הראשונה. תהיתי האם יש תכנון להוציא חבילה שלמה שכוללת את כל הפרקים, במחיר נורמלי (יעלה בערך 60 דולר לקנות את ששת הפרקים יחד)?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    לפי מה שזכור לי יהיה משהו כזה. לא זכור לי המחיר לעומת זאת.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    כן, אני בטוח שהם יוציאו גרסא משולבת של כל הפרקים ביחד. אבל אין לי משוג כמה זה יעלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    מויקיפדיה:
    Boxed releases

There are currently two boxed releases of Season One planned. On May 10, 2007, Telltale announced that they will release a hybrid DVD for Season One subscribers in June; holding all six episodes of the game as well as hours of bonus material, including commentaries, behind-the-scenes info, and all of the machinima shorts. The disc will be available to those who buy a Season One subscription, plus the price of shipping and handling.[3]

Another version for the general consumer will be published by DreamCatcher Interactive and will be available in stores on August 28.[4] It has not been revealed what this version will contain besides the six Season One episodes.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    נחמד מאד, מקווה שבאמת הם יוציאו את זה בזמן. אגב, למה לא כתבת בשם המצוטט ויקיפדיה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    עיר
    פתח תקווה
    מה זה הדבר הזה?
    שתף ב-Google+

הרשמה