תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    אמא שלי קיבלה במייל משחק (זה יותר מבחן) קואורדינציה די ממכר.
    אין כל כך מה לדבר על זה, אבל זה פעילות OT די נחמדה...
    השיא שלי הוא 20.500 בערך, אם אתה מצליח מעל 18 שניות אתה מצוין, ואם אתה מצליח 2 דקות אז יש לך קואורדינציה של טייס קרב אמריקאי (טוב, לפי מה שהמייל אומר).

מעניין אם ישימו את זה בתור אייטם בעמוד המרכזי כמו שעשו עם התחרות של ההקלקות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי pok madui
    אמא שלי קיבלה במייל משחק (זה יותר מבחן) קואורדינציה די ממכר.
    אין כל כך מה לדבר על זה, אבל זה פעילות OT די נחמדה...
    השיא שלי הוא 20.500 בערך, אם אתה מצליח מעל 18 שניות אתה מצוין, ואם אתה מצליח 2 דקות אז יש לך קואורדינציה של טייס קרב אמריקאי (טוב, לפי מה שהמייל אומר).

מעניין אם ישימו את זה בתור אייטם בעמוד המרכזי כמו שעשו עם התחרות של ההקלקות...
    נחמד ביותר, הגעתי ל-30 שניות, טייס אני לא אהיה .

היה רק דבר אחד שאיכזב אותי במשחק הזה: התנועות של כל הצורות הן קבועות, ככה שאפשר לשנן איפה לשים את הלחצן, לדוגמה, אחרי 2 שניות אפשר לשים אותו בפינה העליונה שמאלית, וככה את לא צריך להזיז אותו עד השניה ה-10.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    זה לא המשחק הזה שממש מתרכזים בו ואז קופצת תמונה עם צרחה שמקפיצה אותך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי F.P
    נחמד ביותר, הגעתי ל-30 שניות, טייס אני לא אהיה .

היה רק דבר אחד שאיכזב אותי במשחק הזה: התנועות של כל הצורות הן קבועות, ככה שאפשר לשנן איפה לשים את הלחצן, לדוגמה, אחרי 2 שניות אפשר לשים אותו בפינה העליונה שמאלית, וככה את לא צריך להזיז אותו עד השניה ה-10.
    כן אני יודע... גם אותי זה עיצבן, אבל אז זה נהיה מהיר, ולא משנה אם אתה זוכר או לא, אתה צריך תזמון טוב

עריכה: השיא שלי עכשיו 25.570!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי pok madui
    כן אני יודע... גם אותי זה עיצבן, אבל אז זה נהיה מהיר, ולא משנה אם אתה זוכר או לא, אתה צריך תזמון טוב
    אולי, אבל עבור משהו כמוני, זה שיש למשחק patterns הופך אותו למשהו אינטגרלי שאני עושה דרך מחשבה, ולא דרך אינסטינקטים (כך לדוגמה אני סופר שניות עד שאני צריך להזיז, במקום להסתכל). אבל עובדה, לא הצלחתי לעבור את ה-30 שניות, אז אני מניח שגם עבור זה יש איזו מגבלה. אבל אולי אם הייתי משחק בו יותר מ-5 דקות הייתי מצליח להפוך אפילו את זה לאינטגרלי .) .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    זה אותו משחק כמו bunny's can't sleep או משהו כזה בריימן. אני שונא את המשחק הזה.... בזבזתי איזה חצי שעה או יותר להצליח 25 שניות - כן אני כזה גרוע...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עלה לי רעיון. שנינטנדו תשיק ערוץ כזה לווי, זה יכול להיות הערוץ הכי שימושי.
    שתף ב-Google+

הרשמה