תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    22 דקות של סרטוני משחקיות וראיונות עם המפתחים!

לפרטי ההורדה המלאים לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה הgameplay video מהאתר של starcraft 2, אין פה שום ראיונות עם המפתחים
    וזה גם בגירסה של הרזולוציה הנמוכה...

בסך הכל סרט אדיר, אבל:
    1. למה להמציא דברים שאין בו ולא להגיד שזה הgameplay video וזהו
    2. למה ברזולוציה נמוכה כשיש ברזולוציה גבוהה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    מה קשור ראיונות עם המפתחים, זה סך הכול סרטון גיימפליי עם איזה קריין שמסביר על מה שאנחנו רואים, ויש גירסא ברזולוציה יותר גבוהה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    איזה יופי !! זה פשוט מדהים !
    האיזון של המשחק מטורף..
    אבל ממש והגרפיקה למרות שהיא לא בשיא די מרשימה
    זה פשוט כייף לראות דברים כהלו !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אני דיי מאוכזב, הם אמרו בהכרזה שהמשחק ילך דור קדימה ולפי הגיימפלי זה לא חידוש לא בגרפיקה ולא במשחקיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    זאוס, אין לי כוח להסביר לך למה אתה כ"כ טועה.

בכל מקרה, יש כבר דיון על הgameplay trailer (ובוא פאו כבר נתן לנו לינק להורדה הזאת, שבה אני הולך להשתמש עכשיו כי אין לי ביטורנט להוריד את הגרסא ברזולוציה הנורמלית... אם למישהו יש כוח להעלות, אני אסגוד לו), אז לא רק למה סתם להמציא דברים לגבי הסירטון, אלא גם למה צריך עוד דיון עליו?
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    אגב..
    נכון הקפטן של בני האדם מזכיר את ההוא מהשיר פתיחה מבוב ספוג ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אני מבקש שתסביר לי למה אני טועה, אני רוצה לדעת. עם אתה טוען שאני טועה הסבר את עצמך, אולי אני אשנה את דעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    אני מבקש שתסביר לי למה אני טועה, אני רוצה לדעת. עם אתה טוען שאני טועה הסבר את עצמך, אולי אני אשנה את דעתי.
    א. אני לא מבין איך אתה מעז בכלל להשוות בגרפיקה בין סטארקראפט הראשון לזה. ההבדל הוא עצום. הגרפיקה כאן גם טובה מעט יותר משל וורקראפט 3, אגב.
    שימו לב לב לצלליות של היחידות, שממש לא נראות כמו סתם עיגולים כהים, אלא ממש כמו היחידות עצמן. אפשר ממש לראות את השאריות של המבנים ומכונות המלחמה מחליקים ברמפה, ונראה גם שאופן המוות של היחידות משתנה לפי הפעולה שלהם (ריפרים שנהרגים בזמן התקפה סתם מתפוצצים- אבל ריפרים שנהרגים בזמן תנועה עפים פתעום בהסתחררות כלפי מעלה ואז מתפוצצים). שימו לב גם למארין שנחתך לשניים כאשר זילוט מסתער פוגע בו, או לאופן שבו החלליות נשאבות לחור השחור.

ב. המשחקיות לא השתנתה בהרבה- בעיקר כי היא כבר הוכיחה את עצמה בסטארקראפט הראשון, כנראה. הם נתנו לכל גזע יכולת ייחודית (הפרוטוס מסוגלים לשגר חיילים לכל מרחק וללא הגבלה, כל עוד נקודות המוצא והסיום של הטלפורציה נמצאות בתוך טווח האנרגיה של הפיילונים). ויחידה הרסנית כל כך, עד שניתן להחזיק רק באחת כזו (והיא גם כנראה בראש שרשרת ההתפתחות של הגזע, ודורשת כמעט כל שיפור ומבנה אפשרי).
    לבסוף, הם גם הפכו את המשחק לעסק של קרבות המוניים. רק תסתכל על כמה יחידות אפשר לשלוט בו-זמנית!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    לא דברתי על ההבדל בין סטארקראפט אחד לשניים, הם אמרו שהם מעבירים את המשחק לדור הבא ושהוא יתחרה בכל המשחקי אסטרטגיה הכי טובים של היום. איון ספק שהגרפיקה מדהימה אבל לא הכי טובה שקיימת במשחקי אסטרטגיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    לא דברתי על ההבדל בין סטארקראפט אחד לשניים, הם אמרו שהם מעבירים את המשחק לדור הבא ושהוא יתחרה בכל המשחקי אסטרטגיה הכי טובים של היום. איון ספק שהגרפיקה מדהימה אבל לא הכי טובה שקיימת במשחקי אסטרטגיה.
    נכון... וזה לא משנה שום דבר כי מדובר במשחק של בליזארד. זה אומר שהמשחקיות תיהיה מושלמת, האווירה תיהיה מדהימה, הסיפור יהיה מרתק, האיזון יהיה בלתי הגיוני באיזונו, המשחק יראה נהדר, העיצוב הגרפי יהיה מדהים.
    לא צריך את מנוע המשחק הכי חדיש בשביל ליצור משחק יפיפיה ובליזארד מוכיחים את זה פעם אחר פעם. SC הראשון עדיין נראה נהדר, לפי דעתי. SC2 נראה פשוט מאוד מדהים. המפות שהראו עם הכוכבים ברקע, היו הכי מדהימים שראיתי במשחק אסטרטגיה. התנועה של החיילים והיחידות השונות היתה מדהימה. האפקטים היו נהדרים וכל זה הרבה מאוד זמן לפני שהמשחק יוצא.
    לא כל משחק צריך להראות CRYSIS בשביל להיות מושלם. אמרתי את זה בעבר ואני אומר את זה גם עכשיו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    זה בסדרף אני יודע שזה יהיה משחק מדהים, אבל לא יהיה עם הגרפיקה הכי טובה בז'אנר בשוק כפי שהם טוענים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    מתי בליזארד אמרו משהו על "הגרפיקה הכי מתקדמת"? הם דיברו על תוכנה פיזיקלית ומשחק ייחודי.
    אני מוכן להתפשר על הגרפיקה הזו, מאשר לקנות משחק אסטרטגיה בזמן אמת עם צבאות ענק והגרפיקה הכי טובה שיש, ואז לגלות שהמחשב שלי פשוט לא מסוגל לבצע את מה שהמשחק יכול לעשות.

*עריכה*- יכול להיות שאתה מזלזל בגרפיקה של המשחק כי ראית את הגיימפליי ברזולוציה הנמוכה? כי אני הורדתי את הרזולוציה הגבוהה, ואני חושב שהשעתיים האלו והביטול הזמני של הפיירוול היו שוות את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    זאוס, למי לעזאזל איכפת מהגרפיקה?
    מה אני צריך משחק שיגרום למחשב שלי לתלות את עצמו כל פעם שמישהו יורה כי הם באמת עושים את האנימציה של הכדור יוצא מהר מידי בשביל העין? תן לי משחק שמרצה את העיניים, שאני יכול להריץ על סביר במחשב הממוצע שלי ושאחרי 10 שנים עדיין יראה יפה ואני מאושר.

בקשר למשחקיות... פשוט חפש כל תגובה שנייה שלי בכל דיון בערך, לא הפסקתי להרצות על הנושא... <>
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    לא אמרתי שהגרפיקה עד כדי כך משנה לי פשוט אמרתי שהם הבטיחו את הדור הבא, והכי מתקדם וכו'...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    חיפה
    מאיפה מורידים את סרטון המשחקיות ברזולוציה הכי גבוהה שיש?
    דרור חזן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    יש רק שתיים. את הגבוהה אפשר למצוא באתר של בליזארד, אבל זה טורנט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    המשחק הראשון בסדרה היה פשוט מדהים, איאפשר לתאר במילים את גודל המשחק
    האיזון הזה פשוט היה בלתי ניתן לשבירה, המשחק לא ראה אחר ממטר:לדוגמא C&C הראשון שם פשוט בונים את הטנקים הכי גדולים ושולחים ליריב והתקווה שלנו יש יותר טנקים מלהם.

בנוסף היה במשחק האסטרטגיה הזה משהו שלא היה במשחקים אחרים עד היום, היה משחקים שאנשים בנו ונתן גוון אחר למשחק.

בתור אחד השחקנים שחרשו על המשחק הזה בצורה שלא תאמן והיה אחד הגרועים (מודה) עדיין לפי דעתי אחד המשחקים הטובים שיצאו בכל הזמנים ומשחק האסטרטגיה שיצא, אני מצפה בקוצר רוח ל2
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    www.starcraft2.com
    שתף ב-Google+

הרשמה