תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
    הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    מעלות
    חשבתי לקנות פעם ראשונה קונסולמה מאז מגה סון , וחשבתי על 360 במקום מחשב חדש,אולם כעברתי בפורום הזה ובעוד פורום נתקלתי בדבר מאוד מפתיע ודי מרתיע וזה הטבעת המוות הזאת
    1- לא בדיוק הבנתי ממה היא נגרמת,מתכנון לקוי של הקונסולה והיא מתחממת?
    2-במפרט הטכני ראיתי שיש לה 3 מעבדים של 3.2 שזה מרשים,אבל כרטיס מסך שבעולם ה PC המהירויות שלו לא יגמרו לנפילת לסתות,אז איך היא מבחינה גרפית מול ה PC?
    3-שמעתי ש 360 רועשת,האם זה במידה מפריעה או דומה למחשב?
    לילה טוב וחג שמח

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    1. שניהם גורמים לטבעת המוות, אבל אל תיקח את זה כמשהו שבטוח יקרה... לרוב שזה לא קורה...
    2. יש משחקים שנראים יותר טוב על המחשב, יש כאלה שטובים יותר בXBOX 360, ויש כאלה שהם באותה גרפיקה... אבל רובם נראים יותר טוב על ה360...
    3. זה מפריע אבל תלוי איפה אתה שם את זה... זה טיפה יותר רועש ממחשב ממוצע...

ברוך הבא לפורום והבחירה לקנות XBOX 360 במקום מחשב חדש - נכונה!

הא כן וחג שמח

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    הקטע של טבעת מוות זה כנראה 50-50...
    מיקרוסופט כמובן לא מפרסמת סטטיסטיקות אבל זה נורא נורא נפוץ ויש אנשים שטוענים שמשהו כמו 50% מהמכשירים הולכים במהלך השנה הראשונה.
    אישית הxbox360 שלי התפגר אחרי שלושה שבועות.

באופן כללי המכשיר מציג גרפיקה יותר טובה ממחשב אישי משום שהxbox360 לא מריץ מערכת הפעלה מפלצתית שגוזלת ממנו משאבים וכל המשחקים עוברים אופטימיזציה לעבוד עליו ולמצוץ ממנו את המירב שניתן. כמובן שאם תקנה איזה מפלצת PC אז סביר שתוכל להוציא ממנה גרפיקה מעט טובה יותר אבל זה לא יעלה לך 400$.
    ביחס לרעש, ראיתי מחשבי PC רועשים יותר אבל הוא די רועש בסה"כ... משום שזה לא משמש לגלישה באינטרנט אלא למשחקים ומשחקים זה משהו שעושה הרבה רעש, אז הרעש של הקונסולה עצמה לא נורא מורגש.

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פרדסיה
    בסה"כ כולם ענו לך....
    אבך noamkot, זה ממש לא סיכוי של 50%. זה סיכוי של 25 אחוז.
    [יש סיכוי של 1 מכל 4 קונסולות שהוא יתפגר].
    100 לחלק ל-4 25%.
    כך שרוב הסיכויים שזה לא יקרה לך אם תנקה אותה, תקנה אינטרקולר ותשים אותה במקום קריר.

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    יש סיכוי של 90% לטבעת המוות.
    בפורום השני שאני נמצא כולם מקבלים טבעת מוות.
    אפשר לתקן את זה ב400 שקל.

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    אם זה באמת היה 90% אפחד לא היה קונה את זה!

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    מעלות
    מוזר שמייקרוסופט מפיצה מוצר עם כזת תקלה,דיברתי עם חנות VGS ושם באמת אישרו לי ולא ממש מעודד,כי אני הולך להשקיע איזה 2700 שקל ולאחר חודש אני צריך לשלם למשלוח לחנות כדי שיתקנו לי את זה ואולי זה יחזור,דיי אבסורדי!
    כמו כן אמרתם שחלק מהמשחקים ניראים טוב יותר במחשב וחלק ב 360 אז מה היתרון בקונסולה?
    זה לא שאני מתחיל להשמיץ אותה ההיפך אני מאוד רוצה אותה,פשוט זה הרבה כסף והקניה צריכה להיות טובה.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי yulianx
    מוזר שמייקרוסופט מפיצה מוצר עם כזת תקלה,דיברתי עם חנות VGS ושם באמת אישרו לי ולא ממש מעודד,כי אני הולך להשקיע איזה 2700 שקל ולאחר חודש אני צריך לשלם למשלוח לחנות כדי שיתקנו לי את זה ואולי זה יחזור,דיי אבסורדי!
    כמו כן אמרתם שחלק מהמשחקים ניראים טוב יותר במחשב וחלק ב 360 אז מה היתרון בקונסולה?
    זה לא שאני מתחיל להשמיץ אותה ההיפך אני מאוד רוצה אותה,פשוט זה הרבה כסף והקניה צריכה להיות טובה.
    לפי דעתי הם אמרו את זה כדי שלא תתפתה לקנות מחו"ל ותקנה מהם, כדי לחסוך את העלויות היותר גבוהות שתצטרך לעשות לחו"ל.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פרדסיה
    אחי אל תקנה בארץ...
    אם תקנה בחו"ל גם תוחל לשחק במשחקי NTSC, וזה אומר שתוכל להזמיון משחקים מחו"ל לארץ בחצי מחיר. [אני מכיר אתר שאתה יכול להזמין משחקים לארץ בלי עלות משלוח, אם אתה רוצה אותו שלח לי הודעה בפרטי.]
    אפילו אם תזמין את הקונסולה לארץ זה יצא לך איזה 600 ש"ח פחות !!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תראה טבעת המוות זה לא דבר נפוץ כמו שרוצים שתחשוב (כל מני אינטרסנטים).
    אם אתה שם את הקונסולה במקום מאוורר (נניח מדף פתוח) אז לא אמורה להיות שם בעיה.

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    מעלות
    בבית שלנו 3 קומות והחדר שלי ב 3,לכן שם יותר חם מחדר רגיל,למרות שעכשיו אנחנו שמים שם בידוד שצריך להשוות רת החום לחדר רגיל,אז נגיד שאני שם אותה על מדף ומכוון אליה מאורר שולחני קטן,הסיכוי שמשהו יקרה לה בעצם נמוך?
    דבר נוסף זה איך טוענים את הסוללה בבקר? זה סוללות AA?

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    למה אתה סתם אומר? זה כ"כ נפוץ שזה פשוט מטורף.
    אולי לא 90%, אבל כל קונסולה שלישית.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכון - אם היא במדף פתוח (כלומר אין מסביבה דברים ככה במרחק 10 ס"מ לפחות) ובטח אם יש מאוורר - לא אמורה להיות שום בעיה של התחממות.
    הקונסולה שלי ככה ואפילו אחרי כמה שעות משחק היא לא כ"כ מתחממת.
    אני גם לא חושב שזה כל קונסולה שלישית - זה פשוט לא היה עובד במכירות.
    חוץ מזה הסוללת הם 2 סוללות AA רגילות.

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    מעלות
    ואפשר לחבר ל360 רמקולים 2.1 של מחשב או להתחבר למערכת סטריאו?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    נכון - אם היא במדף פתוח (כלומר אין מסביבה דברים ככה במרחק 10 ס"מ לפחות) ובטח אם יש מאוורר - לא אמורה להיות שום בעיה של התחממות.
    הקונסולה שלי ככה ואפילו אחרי כמה שעות משחק היא לא כ"כ מתחממת.
    אני גם לא חושב שזה כל קונסולה שלישית - זה פשוט לא היה עובד במכירות.
    חוץ מזה הסוללת הם 2 סוללות AA רגילות.

המכשיר שלי ישב מהיום הראשון בדד על שולחן פנוי בלי שום דבר מסביב, בגלל שהייתי מודע לזה שהמכשיר עלול להיות בעייתי. אז נכון שכנראה היה לי מזל מחורבן איתו אבל כנראה גם לך יש מזל טוב עם שלך. הבעיה עם מזל זה שאתה לא ממש יכול לסמוך עליו.
    ואגב, אני ממש ממש נגד לקנות בחנויות בארץ והאנטי שלי רק מתחזק עם השנים.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    הגזמתם בטירוף עם הסטטיסטיקות...
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    http://www.gamesindustry.biz/newsletter.php?aid=25307

http://forums.xbox.com/8347347/ShowPost.aspx

אני זוכר גם שקראתי בIGN או GAMESPOT שהם קיבלו מספר די גדול של קונסולות בהשקה והיום אף אחת מהן לא עובדת. לא יכול כרגע למצוא את הלינק...

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    איך אני יכול לדעת את תאריך הייצור של הקונסולה? איפה זה כתוב?<

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כל המספרים שזורקים פה מופרכים לחלוטין.
    את המספרים המדוייקים אי אפשר לדעת, כי מיקרוסופט לא משחררת סטטיסטיקות, אבל היא טוענת בתוקף שלא מדובר במספרים מעבר לסטנדרט שמצריכים callback - כלומר לא מעבר ל3% מהקונסולות.
    אתה יכול לבחור בעצמך אם להאמין או לא, אבל לזרוק מספרים כמו 25%, 50% או 90% זו בדיחה. גם אם היו 10% היה מדובר למעשה ביותר ממיליון קונסולות מקולקלות, ואז היינו שומעים הרבה יותר רעש מכמה אנשים שמתלוננים בפורומים. ראה את הדוגמא של הבטריות של סוני או הדגמים הראשונים של הIPOD של אפל שיצרו מחאות צרכניות ענקיות באינטרנט.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי yulianx
    דבר נוסף זה איך טוענים את הסוללה בבקר? זה סוללות AA?
    השלט עובד על שתי בטריות AA.
    יש לך את האופציה לקנות ערכת PLAY&CHARGE שעולה 15$ שכוללת סוללת ליטיום נטענת וכבל שמחבר מהשלט ל360 שאיתו תוכל להטעין את הסוללה תוך כדי משחק (הכניסה של הכבל היא USB כך שאתה יכול להטעין את השלט גם על הPC שלך).
    אתה יכול לקנות סוללת ליטיום נוספת ב-8$ אם יש לך עוד שלטים.

הרשמה