תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    יש לי אפשרות לקנות אחת משלוש הגירסאות שקיימות בשוק, אבל אני לא בטוח איזו הכי משתלמת מבניהם. קראתי באתר אחד שב PS3 האירופאי חסר שבב שמספק תמיכה נירחבת יותר במשחקי PS2 מאשר בגירסה היפנית והאירופאית שלהם יש את השבב שמספק תמיכה נרחבת. גם הבנתי שיש בעיה לעלות סרטי DVD בגירסת ה NTSC שהם ZONE 2.

בקיצור איזו הכי מומלצת? ומה החסרונות בכל אחת מן הגירסאות?

NTC אמריקאית
    NTC-J היפנית
    PAL אירופאית

תודה

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    לא נדמה לי שיש הבדלים גדולים שממש משנים איזה כדאי לך לקנות.
    תקנה מה שהכי זול .) .
    אני הלכתי על אמריקאי, הוא מגיע עוד פחות משבועיים (כן אני ילד מעצבן שכל הזמן אומר את זה).

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי Dark-Spirit
    יש לי אפשרות לקנות אחת משלוש הגירסאות שקיימות בשוק, אבל אני לא בטוח איזו הכי משתלמת מבניהם. קראתי באתר אחד שב PS3 האירופאי חסר שבב שמספק תמיכה נירחבת יותר במשחקי PS2 מאשר בגירסה היפנית והאירופאית שלהם יש את השבב שמספק תמיכה נרחבת. גם הבנתי שיש בעיה לעלות סרטי DVD בגירסת ה NTSC שהם ZONE 2.

בקיצור איזו הכי מומלצת? ומה החסרונות בכל אחת מן הגירסאות?

NTC אמריקאית
    NTC-J היפנית
    PAL אירופאית

תודה
    טוב, נעשה לך השוואה:

הגרסה האמריקאית: בעלת שבב תאימות לאחור שמאפשר תאימות טובה יותר למשחקי PS2, משהו כמו 99% מהמשחקים (לא ממש ישנה לך משום שהתאימות עובדת רק למשחקים אמריקאיים בלבד... מפעילה סרטי DVD+Blueray אמריקאיים בלבד.
    עובדת במטח שונה מהרץ (מה שאומר שתצטרך שנאי בשביל להשתמש בה).
    הגרסה היפאנית: כמו הגרסה האמריקאית, רק מפעילה בתאימות לאחור משחקים, סרטי DVD+Blueray יפניים בלבד.
    הגרסה האירופאית: בעלת תוכנת אמולציה לתאימות לאחור (מה שאומר שהיא מפעליה פחות משחקי PS2 משתי הגרסאות הנ"ל, כ- 75% מהמשחקים). בעלת מטח שפועל בארץ ומפעילה סרטי DVD+Blueray+מחשקי PS2 מהארץ.

בעקרון, הגרסה האירופאית טובה יותר אם יש לך סרטי DVD ומשחקי PS2 מהארץ (וגם יש לה אחריות רשמית של ישפאר).
    לעומת זאת, אם אתה מזמין הכל מחו"ל ויש לך משחקי PS2 אמריקאיים, קח את הגרסה האמריקאית.

ותתחדש .)

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    שמעתי גם שלהוריד עידכונים,דמואים וכו' מהאינטרנט בגירסה האירופאית עושה בעיות אם אני נירשם ורושם שאני תושב ISRAEL?

האם השמועה נכונה?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    שמעתי גם שלהוריד עידכונים,דמואים וכו' מהאינטרנט בגירסה האירופאית עושה בעיות אם אני נירשם ורושם שאני תושב ISRAEL?

האם השמועה נכונה?
    זה נכון, אבל לא משנה באיזה גרסה אתה נרשם, אתה יכול לפתוח יוזר אמקיאי.

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    אם אני לא טועה, בגרסא היפנית ה- "Enter" שלך הוא המקש עיגול O ולא X כמו שכולנו רגילים, זה די מעצבן לפחות לדעתי

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Mati_
    אם אני לא טועה, בגרסא היפנית ה- "Enter" שלך הוא המקש עיגול O ולא X כמו שכולנו רגילים, זה די מעצבן לפחות לדעתי
    אני לא שמעתי על זה.LOL

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    חחח אני לא יודע איפה שמעת שכפתור O זה ENTER במקום X את זה אבל זה זיו** שכל..LOL

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    ירושלים
    אני חושב שכדאי לך ללכת על גירסה של PAL
    בגלל שהיא תומכת במשחקי הפלייסטיישן 2 אשר נמכרים בארץ
    אבל אם אתה רוצה להנות מהבלוריי של הקונסולה
    תקנה אמריקאית או יפנית
    כי רוב סרטי הבלוריי יוצאים כרגע רק לשיטת השידור שלהם
    גיימר זה לא דת זו דרך חיים

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    להיפך אם אתה רוצה לראות סרטי BLURAY עם כתוביות בעברית אתה חייב את הגרסה האירופאית

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    נכתב במקור על ידי sagioto
    להיפך אם אתה רוצה לראות סרטי BLURAY עם כתוביות בעברית אתה חייב את הגרסה האירופאית

איזה שטויות אתה רושם! מדהים אותי שאתה רושם דברים ללא בסיס, אבל באמת אם אין לכם מושג אל תירשמו! בלי שיש לי את הקונסולה אני מבין לבד "מקריאה בפורומים שבחו"ל" שרק אם באפשרויות של הבלו ריי יש תרגום גם לשפה העברית אני יוכל לראות (אם אין מן הסתם לא תיהיה שום אפשרות להציג כתוביות בעברית). אין שום קשר לדגם PAL או NTSC.
    אל תישכח שזה דיסקים מקוריים עם כתוביות מובנות שהחליטו לשים בו, בזמן הקרוב לא יהיו כאלה צרובים שתחבר להם כתוביות (גם כי אין צ'יפ וכונן הצריבה ממש יקר) ובתעיד שיהיה צ'יפ זה יעבוד מצויין.

בכל מקרה לאחר שקראתי בהמון מקומות הכי ממולץ NTCS

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    איזה שטויות אתה רושם! מדהים אותי שאתה רושם דברים ללא בסיס, אבל באמת אם אין לכם מושג אל תירשמו! בלי שיש לי את הקונסולה אני מבין לבד "מקריאה בפורומים שבחו"ל" שרק אם באפשרויות של הבלו ריי יש תרגום גם לשפה העברית אני יוכל לראות (אם אין מן הסתם לא תיהיה שום אפשרות להציג כתוביות בעברית). אין שום קשר לדגם PAL או NTSC.
    אל תישכח שזה דיסקים מקוריים עם כתוביות מובנות שהחליטו לשים בו, בזמן הקרוב לא יהיו כאלה צרובים שתחבר להם כתוביות (גם כי אין צ'יפ וכונן הצריבה ממש יקר) ובתעיד שיהיה צ'יפ זה יעבוד מצויין.

בכל מקרה לאחר שקראתי בהמון מקומות הכי ממולץ NTCS
    הוא התכוון שרק באזור 2, האזור האירופאי שמים בדיסקים של הבלו ריי כתוביות בעברית...

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    איי איי איי,
    וניסיתי לעזור...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    איי איי איי,
    וניסיתי לעזור...
    לא לא, אתה לא מבין, אתה רושם שטויות...

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    חחח אני לא יודע איפה שמעת שכפתור O זה ENTER במקום X את זה אבל זה זיו** שכל..LOL
    שהלכתי לקנות תפלייסטיישן 3 במדיה גיים בגבעתיים שיחקתי שם בכמה דמואים כדי להחליט איזה משחק לקנות וזה היה ככה... שאלתי אותו למה זה ככה והוא אמר שרק בגלל שזה מכשיר יפני.. עוד פעם אני לא בטוח אבל אל תגיד שזה לא נכון סתם כי זה לא נשמע לך הגיוני... יש סיכוי שזה ככה

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Mati_
    שהלכתי לקנות תפלייסטיישן 3 במדיה גיים בגבעתיים שיחקתי שם בכמה דמואים כדי להחליט איזה משחק לקנות וזה היה ככה... שאלתי אותו למה זה ככה והוא אמר שרק בגלל שזה מכשיר יפני.. עוד פעם אני לא בטוח אבל אל תגיד שזה לא נכון סתם כי זה לא נשמע לך הגיוני... יש סיכוי שזה ככה
    יכול להיות, אבל סתם לא נשמע הגיוני.

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    רגע מה עם החשמל של המכשיר אני גם רוצה להביא מכשיר אמריקאי אבל זה מה שמציק לי ואיך קנית אמריקאי אודה לך אם תחזור אליי בנושא פה או במייל [email protected]

הרשמה