תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    הבטא של Halo 3 מלאה ביריות, רימונים ואקשן טהור. אך האם זה מצדיק את ההייפ הסובב אותה?

לפרטים נוספים לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    אז נו? שווה את ההייפ?
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    ההתחלה של יומנו של noob הצחיקה אותי חחחחח מזכיר לי את העבר האפל שלי... אחלה כתבה!
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    04.11.2006
    אחלה כתבה!

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    תראה. ההייפ קצת מוגזם, כמו שהיה לשני המשחקים הקודמים בסדרה. אף פעם לא הבנתי אותו כל כך.

מצד שני, הבטא הזאת היא אחלה כיף שבעולם. אז הכל תלוי במה מחפשים. משחק כיפי להעביר שעות ברשת? ההייפ מוצדק. משחק גאוני/גדול/Best game ever? ההייפ לא מוצדק בעליל.
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    קראתי את הכתבה וזה נראה משחק מגניב!
    איפה מורידים?

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    הדמויות ב-כ-ל-ל לא נראות כמו איך שמאסטר צ'יף נראה בטריילר הראשון,הטקסטורות נראות מחורבנות,ובכללי נראה הרבה פחות טוב מהטריילר.
    IN-GAME בתחת שלי

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    עיר
    קדמת צבי, רמת הגולן
    בן דוד שלי שיחק בזה והוא אמר לי שזה אדיר!!!
    GameTag: De Castro 7

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    עיר
    קדמת צבי, רמת הגולן
    זה רק הבטא זה בשביל שאנשים יוכלו להגיד מה היה כיף מה צריך לשפר ולהראות להם איך המשחק בערך יהיה זה עדיין לא הגרפיקה הסופית זה לא מה שהם ניסו להראות בבטא... המשחק עצמו יראה יותר טוב..
    GameTag: De Castro 7

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Syao
    הדמויות ב-כ-ל-ל לא נראות כמו איך שמאסטר צ'יף נראה בטריילר הראשון,הטקסטורות נראות מחורבנות,ובכללי נראה הרבה פחות טוב מהטריילר.
    נכתב במקור על ידי Syao
    IN-GAME בתחת שלי
    מה שהם הראו בטריילר זה מהמשחק סינגל פלייר, לא מהמולטיפלייר שבו תמיד יש גרפיקה הרבה פחות טובה.
    כמו שאתה רואה, התמונה הבאה מהסינגל פלייר מראה קצת יותר טוב איך הגרפיקה שלו תראה...

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    קראתי עכשיו את הכתבה שלך על האלו 2, ואני חייב להגיד שאתה השתפרת בצורה אדירה, מכתב משחקים רגיל שסתם מתאר משחק בצורה יבשה, הפכת לכתב מעולה שמתאר את חווית המשחק!
    כל הכבוד!

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    כפר סבא
    אני רץ לקנות עכשיו Xbox רק בשביל הבטא הזו. אם רק היה לי הכסף...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    טוב - אני כבר מחכה למשחק...

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    אני גם מחכה למשחק וגם מצפה לו!!!
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי bmmatan
    קראתי עכשיו את הכתבה שלך על האלו 2, ואני חייב להגיד שאתה השתפרת בצורה אדירה, מכתב משחקים רגיל שסתם מתאר משחק בצורה יבשה, הפכת לכתב מעולה שמתאר את חווית המשחק!
    כל הכבוד!
    היי, תודה ענקית, אני מסמיק כאן. רק מה, הביקורת על Halo 2 לא נכתבה בזמנו על ידי, אלא על ידי כתב אחר. אופס?

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    ספיקינג אוף היילו2 וכפי שכולם יודעים, אין שמחה או כשמחה לאיד, אתם לא מוצאים את זה מצחיק שגרסאת המחשב של היילו2 מקבלת ציונים של 60-75? לבטח,הציון לא הורד בגלל גרפיקה בת-שנתיים אלא שפשוט משחק הסינגל אינו מה שההייפ עשה ממנו. זה גם חושף את המבקרים לביקורת משום השוני בציונים ב 2 הגרסאות.

בכל מקרה, הרעש שנעשה סביב היילו תמיד התנקז למצב המולטי שבו.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    18.03.2007
    חח אחלה כתבה גם לי מזכיר זמנים יותר אפלים בעברי עכשיו. אני גיימר במשרה חלקית אבל בזמנו חרשתי על הילו 1 18 שעות ביום נקווה שזה שווה את זה אני חושב אפילו על לקנות את הקונסולה בשבילו אבל נראה

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Kazz
    ספיקינג אוף היילו2 וכפי שכולם יודעים, אין שמחה או כשמחה לאיד, אתם לא מוצאים את זה מצחיק שגרסאת המחשב של היילו2 מקבלת ציונים של 60-75? לבטח,הציון לא הורד בגלל גרפיקה בת-שנתיים אלא שפשוט משחק הסינגל אינו מה שההייפ עשה ממנו. זה גם חושף את המבקרים לביקורת משום השוני בציונים ב 2 הגרסאות.

בכל מקרה, הרעש שנעשה סביב היילו תמיד התנקז למצב המולטי שבו.
    התאוריה שלך בהחלט סבירה. לדעתי הסדרה הזאת בנויה רובה ככולה על הייפ. בכל זאת, אני חושב שההבדל בציונים הוא מקורו בעובדה שההמרה מחורבנת, כמו הרבה המרות אחרות. מערך השליטה כולו מותאם לג'ויסטיק. בהמרה מחורבנת, משחק שמותאם לג'ויסטיק ישוחק בצורה מחורבנת במיוחד עם עכבר ומקלדת, גם אם מדובר במשחק פעולה מגוף ראשון.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    דבר ראשון:
    כן. מדובר בפורט בן שנתיים של משחק, שלא רק הגרפיקה שלו נראית קצת מיושנת היום. על דברים כאלו מורידים ציון. ארז רונן כתב במפורש שפתאום הוא חזר אחורה להיילו 2 והגרפיקה נראתה לו הרבה פחות טובה. קוראים לזה "מבחן המבט לאחור". אנשים בד"כ תמיד חושבים כמה משחקים היום לא מציגים שיפור גרפי או שיפור בכלל על פני משחקים ישנים, אבל אז פתאום הם חוזרים למשחק הישן ונדהמים לראות כמה הבדל יש.
    דבר שני:
    מדובר בפורט, במשחק שיותר מתאים לשליטה של קונסולה כי הוא נבנה לה. אין הרבה משחקים שמצליחים לעבור פורט ולהתעלות על המקור (רידיק הוא דוגמא יוצאת דופן) - לא מכיוון המחשב לקונסולות ולא מכיוון הקונסולות למחשב. יצא לי לשחק בהיילו הראשון גם על הקונסולה וגם על המחשב. הוא הרבה יותר נוח למשחק על הקונסולה - ואני אומר את זה בתור אחד שמעדיף מקלדות ועכברים. היילו 2 כנראה קורבן של אותה מערכת.
    דבר שלישי:
    יש ביקורת מאד מתבקשת על המשחק עצמו. עצם העובדה שהוא מיועד לויסטה בלבד עושה אותו להרבה פחות משתלם, כי ה"מחיר" התאורטי שצריך לשלם עליו עולה. מצד שני, הוא לא מציג גרפיקת directx מפילה לרצפה, ולכן עצם העובדה שמכריחים אותך להתקין ויסטה בשבילו, בעוד משחקים מפילי לסתות כמו crysis נראים באופק, כבר צריכה לעלות לו בכמה נקודות בציון.
    מעבר לזה, לפי מה שהבנתי, מיקרוסופט בחוצפתה החליטה באופן תמוה לאפשר משחק מולטיפלייר בלייב בלבד ולא ברשת. מאחר ובמחשב (בניגוד לבוקס) אי אפשר לשחק 4 שחקנים על מסך אחד, בעצם אין לך שום אפשרות לשחק במולטיפלייר מלבד לשלם עבור שירות הלייב, שכיום זה המשחק היחיד שאפשר לשחק בו אם אין לך בוקס. במשחק שהמולטיפלייר בו אמור להיות מרכיב מאד משמעותי וחזק, זו פשוט בדיחה לא מצחיקה.
    דבר אחרון: לפני שאתה שמח לאיד כל כך, תדע רק שגם המדד שלך ממש לא נכון. חכה עוד קצת לציונים נוספים. האתרים הגדולים יותר (gamespot, 1up, ign, eurogamer והאחרים) עוד לא נתנו לא ציון. מתוך האתרים שכן נתנו לו ציון, רק 3 אתרים נתנו לו ציון נמוך של 65-67, ובמקרה מדובר בשלושה עיתונים מודפסים ככה שבכלל אי אפשר באמת לקרוא את הביקורת. שאר 8 האתרים נתנו לו ציון של בין 75 ל-92. לא מה שהיילו 2 קיבל לבוקס, אבל גם ממש לא הציונים שתיארת.
    בשביל הפרוטוקול: היילו 2 המקורי יצא בסוף 95, בערך באותה תקופה עם Half Life 2. שניהם היו משחקים גדולים, ולמרות שHL2 יותר מרשים, נהנתי יותר לשחק בהיילו 2. ואני אסביר לך למה:
    אתה אולי טוען שאין שמחה גדולה כמו שמחה לאיד, אבל אתה לא יודע בכלל מה זה שמחה לאיד:
    שמחה לאיד זה כשאתה רץ במסדרון צר, ומגלה בסופו את האויב שבדיוק קופץ עליך מהפינה, מחייך עם שוט-גן מטווח אפס ולוחץ על ההדק מול הפרצוף שלך וממשיך לרוץ עם חיוך מטומטם על הפנים בעוד אתה מתרסק לרצפה - רק בגלל שהוא לא יודע שבזמן הזה הספקת להדביק לו סטיקי-גרנייד לגב ויש לו בערך עוד 3 שניות לפני שהחיוך הדבילי הופך לקללה עצבנית בעוד הגופה שלו עפה 6 מטר באוויר. זאת נקראית שמחה לאיד.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    וואי גולמר אחי אתה מה זה טוחן ת'מוח הוצאת לי את כל החשק לקרוא תגובות לכל החיים..!

הרשמה