תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    אחרי חודשיים שלא שיחקתי בגלל בגרויות אני מתכוון לחזור שוב לשחק ב-WOW..
    עכשיו שמעתי שנפתחו גילדות ישראליות והייתי רוצה להצטרף לאחת מהן אבל אני מתלבט אם לפתוח דמות בהורד ולהתחיל לעלות איתה רמות (ודבר זה יקח לי זמן), או פשוט להעביר את הרוג שלי רמה 70 (Night Elf) לסרבר של הגילדות?

אשמח אם תעזרו לי להחליט תודה D:

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    אם אתה אוהב לשחק רוג אז לדעתי תעביר אותו לשרת של הגילדה ( כמובן אם יש לך את האפשרות מבחינה כספית )!

אני אישית אוהב מאוד לשחק רוג ( אני משחק ) אז לדעתי פשוט תעביר אותו לשרת של הגילדה!

יום טוב

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    עיר
    ירושלים
    אני הייתי ממליץ לך לפתוח חדש, כי כל הכיף בגילדה הישראלית זה שאפשר לשחק חבר'ה ישראלים כקבוצה ביחד ויש כמה מתחילים שאתה תוכל לשחק איתם ..

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אני גם הייתי ממליץ לך לפתוח חדש בהורד כי היום עזבתי את ה alliance ועברתי להורד והגילדה די ריקה...

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    עיר
    הרצליה
    אני הייתי מציע לך לפתוח דמות בהורד (זה גם מה שאני עשיתי למרות שגם לי יש דמות ראשית)... למרות שאין לנו יותר מידי אנשים בגלדה האנשים שכן נמצאים ממש איכותיים וכיף לשחק אתם. אתה מוזמן!

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אני אישית ממליץ לך ללכת לגילדה לא ישראלית ברמה גבוהה , זה ישפר לך את השפה ירחיב לך אופקים ויקח אותך לרמה אחרת לגמרה של המשחק ..

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    אני אציע לך לפתוח דמות הורד חדשה ולהצטרף לגילדה הישראלית אבל אני מדבר מנקודת מבט של : ליצור קהילה ישראלית חזקה. אם זה מה שאתה רוצה, גילדת ההורד הכי צריכה את זה (וגם אני התחלתי שם דמות לפני משהו כמו שבוע)

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת-גן
    תעבור לרילם שלנו, אני עשיתי את זה וזה משתלם.
    תראו איזו השקעה בפוסט!

הרשמה