תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    ועכשיו, איזו דמות שאתם כתבתם ושיחקתם אתם הכי אוהבים?

אצלי הבחירה קלה. יש לי דמות בשם קאראל אוואל, מפקד דרקון בכוח השדה הראשון של הלגיון השביעי (מתוגבר), כלומר, מלוּקשיי.
    כשיצרתי אותו לפני שלוש שנים בערך הוא היה קצין צעיר ופעור שפיקד על קשקש של 25 סיירים מכוח השדה ונשלח לאייש עמדה פוליטית לא חשובה- שגרירות הלגיון במפלים-אפורים. הוא שנא את זה. העיר היתה פוליטית מדי, רכה מדי, לא ממושמעת, בשם הדרקונים! עם הזמן והנסיון הוא פרח לתוך התפקיד וביסס הסכמי הגנה עם מפלים-אפורים (שבנתיים קצת התנתקה מהאימפריה, לפחות בפועל).
    אחרי שנה מסכת החורפים פתח במתקפה על ערבות מארוקאן, ואוואל נשלח עם הכוח הקטן שלו, טופר של 125 חיילים דאז, לאסוף קצת מידע מודיעיני על האויב.
    אחרי שהמוצב בו שהו הותקף ובמסגרת הקרב התפתח חיכוך עז בין אוואל למפקד המוצב (או יותר נכון, אוואל פשוט סירב פקודה על רקע אידאולוגי), מפקד המוצב בעט את הכוח לשממה, שיסתדרו או יתפגרו כמיטב יכולתם. אוואל, טקטיקן מעולה, לקח את הכוח להרים והתבצר שם, גייס קבוצות שודדי דרכים לתפקד כסיירים בתמורה לחנינה מלוקשיי והצליח לחסל מספר כוחות חלוץ של מסכת החורפים.
    לוקשיי בנתיים נערכה לקרב המרכזי והפתוח, ואוואל רצה לספק הכרעה ללגיון. הוא וכוחותיו הסתננו בלילה למוצב של מסכת החורפים וחיסלו את כל הרוחות והמתים המהלכים שבו בשקט, אוואל בעצמו לבש את הלך-הקרב האצילי שלו וחיסל בדו-קרב אביר מוות שפיקד על המוצב.
    לאחר מכן הוא לבש את השריון של אביר המוות ולקח את חרבו והסתנן לבסיס הראשי של מסכת החורפים, שם הוא חיבל בהלכי-העצמות העצומים שמסכת החורפים בנה.

שבועיים לאחר מכן, לוקשיי הביסה את הכוח הראשי של המסכה דרומה מסלרן בקרב אדיר, ואוואל קיבל אות גבורה.

מאז הוא חי במפלים-אפורים ומפתח תכנית מתקפה כוללת לחיסול אדוני המוות הידועים (מסכת החורפים בעיקר וההולך באפלה), בתקווה לקבל משאבים ותמיכה מהלגיון שתספיק כדי להוביל את המערכה הזו.
    אני עדיין משחק אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    סוויט >.>
    לא יצא לי לשחק הנשגבים(להנחות, יאיי : /), אבל היו לי כמה רעיונות מגניבים, שאני מתכנן להוציא לפועל בתור מעגל מבורך לדוגמא. חכו חכו! ( :
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    יש לי דמות שיצרתי בשביל משחק אבל הוא לא יצא לפועל אבל היא עדיין הדמות נשגבים האהובה עלי.
    נשגב כוכבים בשם ג'י יו היו וואן (שם סיני מוזר) שעובד בשביל המהלך. דמותו בעצם עברה עינויים קשים במיוחד ועכשיו היא משוכנעת שהבריאה הושמדה וכאומן לחימה מרמת המזלות שמתמקדת בתנועה של הפראא הוא כל הזמן משתכנע שמישהו אחר עשה לו עוול (מה שהמהלך וסגניו מספרים לו) ורודף אחריו בנוסף הוא בטוח שמישהו ששמו צ'אן אחראי באופן ישיר על ההרס של הבריאה (כי ככה סיפרו לו בזמן העינויים) והוא בעל פוביה מטורפת מאנשים ששמם צ'אן. דבר מגניב אחר אצלו הוא שהוא בטוח שכל האנשים שהוא פוגש חיים באשלייה שהבריאה עדיין קיימת ולכן הוא מנסה להעביר להם את האמת.
    לסיכום דמות מטורפת לגמרי ומוזרה, אבל בעצם כל הדמויות שלי כאלו.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    טוב יש לי רק דמות אחת והיא רק בת משחק של חצי שנה.

הוא והקבוצה הגיעו מכפר מרוקני קטן ובגלל הפרולוג רדפו אחרי קסקס של האימפריה וחוסלו על ידי הקצין שלו שהיה דרגון בלדד.
    הם עברו כל השישה אקסלטיישן וחזרו למרדף.

הוא היה צייד צעיר בן 19 ועושה הצרות של הכפר הוא היה נעלם לחודשים שלמים עם הסוס שלו לסביבה וחוזר מדי פעם.
    בזמן שיצאו למרדף הוא היה בכפר והצטרף.

עכשיו הוא הגנרל של הקבוצה עם WAR 5 מילי 5 ועוד לא מעט יכולות הוא לוחם מטורף ועד עכשיו כל קרב קריטי שהיה לקבוצה הוא לא נפגע כמעט וחיסל את היריב.
    Peace is our profession, killing is just a hobbyדיפלומטיה: האומנות הפטריוטית של לשקר בשביל המדינה שלך
    The more you complain, the longer God makes you live
    להיות בטוח: לטעות בקולי קולות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2009
    עיר
    מצליח
    יש לי דמות סידרל מקאסטת המסעות [הראשונה] שהוא מנהיג של 50 חיילים ושל אל אחד שהגן אליו מפני נשגב אופל.
    הדמות פעילה כבר כמה שבועות שבאם נלחמה בקבוצת של נשגב אופל [של חבר שלי] והרג אץ כול הצבא שלו 100 זומבים ו50 רוחות נקם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2009
    היו לי רק שתי דמיות וכל אחת שיחקתי רק פעם אחת
    אבל אני חושב ואהבתי יותר את הנישגב הארצי מקסטת האוויר (השני היה סולרי אבל לא אהבתי).
    שתף ב-Google+

הרשמה