תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    Hellgate: London

אני מניח שחלקכם לפחות שמעתם על המשחק Hellgate: London ולאלו שלא, קצת רקע:

Hellgate: London הוא משחק תפקידים\פעולה שאין דרך יותר טובה להגדיר אותו מ"דיאבלו 2 בתלת מימד על סטרואידים". המשחק מתרחש בלונדון הפוסט אפוקליפטית של שנת 2020 בעולם ששדים השתלטו עליו.

השדים מצליחים לפרוץ אל העולם שלנו אחרי אלפי שנים של נסיונות ומשמידים חלק ניכר מהאנושות, שלא מצליחה להתגונן בפניהם. בני האדם ששרדו, הניצולים, מתחלקים למספר כתות או קבוצות (יפורט בהמשך).
    המשחק מאופיין במשחקיות מהירה מאוד, הריגה של המוני מפלצות ומשחק רשת מפותח ובכלליות מנסה לשחזר ולשפר את החוויה של Diablo II.

למה שהמשחק הזה יצליח במה שכל כך הרבה משחקים אחרים ניסו ונכשלו בו? מכיוון שהמפתחת, Flagship Studios מורכבת מאותם האנשים שהביאו לנו את דיאבלו.
    Diablo II הגיע אלינו מBlizzard North שהייתה סניף נפרד של חברת Blizzard, אך לפני כמה שנים לאור סכסוכים עם המפיצה של בליזארד, Vivendy, התפרק הסניף ורבים מאלה שעמדו בראשו פנו להקים את Flagship Studios.

על המשחק עצמו:

המשחקי יכיל משחק לשחקן יחיד, ארוך מאוד (כ40 שעות של משימות שקשורות ישירות לעלילה, לא כולל משימות צדדיות) אך ילווה (כמו דיאבלו כבר אמרתי?) במשחק רשת מתקדם ששואל לא מעט מז'אנר המשחקים המוניים.
    במהלך המשחק תקחו חלק במלחמה כנגד השדים שפרצו למימד שלנו, תוכלו לבחור להצטרף לאחת מ3 'קבוצות' שונות שלכל אחת מהן 2 קלאסים ייחודיים:

The Templars

קבוצה של אבירים שמשרתת את כוחות האור והטוב שנלחמת בכל יכולתה בהשתלטות של השדים על העולם, בתור Templars תוכלו לבחור לשחק בתור אחד משני קלאסים:

Guardian דמות טנק שיכולה לספוג הרבה מאוד נזק אך גם להכות חזרה בלא מעט כוח, מיועדת בעיקר ללחימה מטווח קרוב.

Blade-Master פחות עמידה בפני נזק, אך מפצה על כך בהתקפה מהירה מטווח קרוב עם מגוון גדול של חרבות ומחבטי קריקט P:.

לשני הקלאסים הילות שונות שמשפיעות על כלל הקבוצה ומשפרות את ההגנה או ההתקפה שלהם (תחשבו פאלאדין)

Cabalists

כת אפילה ששמה לעצמה למטרה להבין את הכוח של השדים ולרתום אותו. שני הקלאסים שתוכלו לשחק יהיו:

Evoker - דמות שיכולתה העיקרית היא מתקפות קסמים כבדות וחזקות, אך ההגנה שלה חלשה למדי ולכן פועלת לרוב מטווח רחוק.
    Summoner - כפי שמשתמע מהשם, מזמנת שדים שיילחמו בשבילה (בפעם האחרונה ששמעתי, היכולת הוגבלה ב8 שדים בו זמנית).

Hunters

לא ידוע הרבה על הקבוצה הזו שהוכרזה לא מזמן, אך כבר קיים לא מעט מידע על הקלאסים שלהם:

Marksman - משוחק בעיקר בגוף ראשון! רוב היכולות שלו מתמקדות בשיפור ודיוק הנזק שהוא גורם באמצעות מגוון רחב של רובים ונשקים ארוכי טווח אחרים.

Engineer - גם הוא מתמקד בשימוש ברובים, אך רוב היכולות שלו סובבות סביב בנייה של עזרים שונים, מתקני יריה (Turrets) שעוקבים אחריו ועוזרים לו בשדה הקרב לדוגמה.

הקבוצות למרות השוני ביניהן אינן יריבות ומשחקות אחת לצד השנייה.

ממשק!
    המשחק יאפשר לשחקנים לשחק מגוף ראשון או שלישי לפי בחירתם. השליטה תעשה באמצעות העכבר, כפתורי הWASD וכפתורי המספרים (1-0 וגם + ו -) ויכלול גם כפתור שישנה את פעולתו בהתאם למשחק (לדוגמא: בשעת ריצה לחיצה על הכפתור תאפשר להאיץ את הריצה).
    הדמות שלכם תוכל לקפוץ ולזוז בחופשיות.
    הקרב עצמו ינוהל בצורה המהירה והאהובה של דיאבלו - לחיצות מרובות על העכבר תוך כדי שתיית שיקויים, החלפת נשקים וקסמים ואסיפה של שלל רב מן האוייבים.

חפצים ועולם משחק!
    המשחק כולו ייתנהל בשטחים פתוחים ובמנהרות תת קרקעיות בלונדון החרבה, כאשר המקומות היחידים שנקיים משדים הם תחנות הרכבת התחתית בהן מתאפשרים תנאי מסחר ומחייה. אותם אזורים בטוחים יכללו סוחרים (שייקנו כל מה שתמכרו להם ויציעו לכם לקנות חפצים שונים ושיקויים) ודמויות מחשב שיציעו לכם משימות ויקדמו את העלילה.
    לונדון עצמה והחפצים השונים שיפילו המפלצות שהרגתם ירונדרו בצורה רנדומלית, כך שחווית המשחק לא תחזור על עצמה ולא יווצר מצב שכל השחקנים לובשים את אותו הציוד בדיוק.
    האלמנט הזה הוא אחד מאלו שהפכו את דיאבלו לכל כל מוצלח.

נשקים:
    נשקים הם כמובן החפץ החשוב ביותר לכל דמות, מעל ל100 נשקי בסיס שאליהם יתווספו תכונות בצורה רנדומלית. מגוון הנשקים לטווח קרוב נע ממחבטי קריקט עלובים לחרבות ענק אימתניות שכוללות אלמנטים של אש חשמל וכימיקלים שונים. הנשקים לטווח הארוך נעים בין *חפצים לריכוז קסם שאין לי מושג איך לקרוא להם* שדרכם הקלאסים מטילי הכשפים יתעלו את קסמיהם (והם גם ייקבעו חלק נכבד מהכוח והתכונות של הקסם הנורה) אקדחים ליד אחת ורובים אימתניים להחזקה בשתי ידיים. כל דמות תוכל להחזיק בכל זמן כל שילוב של נשקים המיועדים להחזקה ביד אחת ולהשתמש בכל אחד לחוד או בשניהם יחד.

על משחק הרשת:
    משחק הרשת יהיה חינמי לגמרי, אך תהייה האפשרות לשדרג את חשבון המשתמש שלך לElite, בתשלום של 10$ לחודש יתאפשר לאלו שמוכנים לשלם להנות מייתרונות כמו שטח אכסון גדול יותר לדמויות וחפצים, חפצים שנראים טוב יותר (אך החברה דאגה לציין כי לא יהיה להם ייתרון אמיתי על המשתמשים החינמיים) ותוספות תוכן על בסיס קבוע. התוכן הנוסף יכלול בין השאר שלבי משחק חדשים ואולי אפילו קלאסים חדשים.

דרישות מערכת:
    עוד לא ידוע הרבה על הדרישות אבל המפתחים טרחו לציין כי ניתן יהיה להוריד את ההגדרות באפון כזה שגם מחשבים בני כמה שנים יוכלו להריץ אותו בצורה סבירה.

מתי המשחק מגיע?
    כרגע המשחק מתוכנן לצאת בקיץ 2007 - כמה חודשים ספורים. יש שמועות שהוא ייצא כבר ביוני אבל במקרה הגרוע ביותר הוא מיועד לצאת בספטמבר.

מידע רב נוסף ניתן למצוא באתר

www.hellgateguru.com

סרטונים:
    טריילר:

סרטון שמתאר יצירת דמות:

סרטון משחק:

ועוד אחד:

ועוד אחד:

ומי שיכול להתאפק בשביל סרטונים באיכות גבוהה מוזמן להוריד אותם מכאן: http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1779

אני אישית מחכה למשחק כבר בקוצר רוח, מאוד נהנתי מדיאבלו אבל הוא כבר מוצה וזה המשחק הראשון שעשה עלי רושם שהוא מסוגל לשחזר את החוייה.

אם אתם רוצים לדעת עוד משהו על המשחק רק תשאלו

כמה תמונות:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    אכן, אולי ישנה תקווה!

גם אני מעריץ דיאבלו מושבע, ומהרגע הראשון ששמעתי על Hellgate:London אני רק מחכה בקוצר רוח שיצא כבר.

המשחק נשמע ונראה מצויין, ואם Flagship Studios מעט שונים מBlizzard אני מקווה שתצא בטא מתישהו בקרוב ושהדבר לא ייגרר שנים..:S
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    וואו אני כל כך מחכה למשחק הזה...
    לא אהבתי את דיאבלו כל כך אבל בכל זאת זה נראה מבטיח

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    לא הבנתי איך אפשר לשחק משחק תפקידים עם מערכת תקיפה של דיאבלו מגוף ראשון...זה לא קצת פטטי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    נראה משחק מבטיח, אני אישית מעריץ של דיאבלו מההתחלה. מחכה בקוצר רוח =)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    לא הבנתי איך אפשר לשחק משחק תפקידים עם מערכת תקיפה של דיאבלו מגוף ראשון...זה לא קצת פטטי?
    את כל הקלאסים אפשר לשחק גם מגוף שלישי, (וחלק נכבד מהם עדיף לשחק ככה), ככה שגם היריות נעשות בסגנון של Max Payne. וכאשר אתה נלחם עם חרבות אז זה באמת מרגיש ונראה כמו דיאבלו מגוף שלישי במקום ממבט איזומטרי. הלינק הסרט השני של יצירת הדמות מראה את זה לא רע (אם כי באיכות מזעזעת)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    עם זה משוחק טוב בגוף 3 אז זה יהיה ממש מגניב דווקא שחושבים על זה...כמו דארק משיח...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    תוריד את הסרטון הזה: איכות מצויינת והדגמה טובה של לחימה בגוף שלישי
    http://download.gametrailers.com/gt_...gdc07_h264.wmv
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נראה גרפיקה לא משהו אבל משחק מעולה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    גרפיקה לא משהו?! חכה חכה, הוא יהיה סבבה.

זהו ההאק-אנד-סלאשר היחיד שאני רוצה לשחק כבר לפחות שנה. כל האחרים סתם חיקויים זולים (Titan Quest? עשו לי טובה), אבל זה נראה מאוד מבטיח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    מה הבעיה בטיטאן קווסט?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    תל אביב
    ווואי וואיי וואייי מחכה למשחק הזה