תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    שחקני FEAR שלום,

עקב אי פעילות בפורום, ואי היכולת למצוא מנהל קהילה,הוחלט על הורדת שרת FEAR והשארת הקהילה עם שרת פאבליק אחד.

כמו כן, למעט שרת הפאבליק - מעורבות האתר תהיה מינימאלית, ושינויים / עדכונים של השרת, יעשו לאחר שיבוצע סקר באתר על ההצעה.

גולשים שמעוניינים לנהל את הקהילה - מוזמנים לפנות אליי ל[email protected]
    דרישות:
    • גיל 15 מינימום
    • שעה על המחשב ביום
    • אפשרות להגיע לישיבת צוות פעם בחודש
    • יכולת להנהיג ולהיות יצירתי
    • תגמול מובטח
    עד שיימצא מחליף, מי שרוצה שיבוצע שינוי כלשהו בשרת:
    • מפה
    • פלאג
    • כל דבר
    מוזמן לפתוח נושא פה בפורום, אם 2 תשובות :"כן" / "לא", ולהזמין שחקנים מהשרת להצביע.

לאחר שיש 16 הצבעות לפחות - יש לשלוח מייל ל[email protected] על מנת שאאשר ואעביר לפיתוח.

תודה,
    ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    טוב, לפחות זה מאשר את זה שהשינויים שנצביע למענם יופעלו על השרת, אבל זוכרת שהצעתי, וגם רעיון שניתמך פה, להחליף מצב מישחק כל שבוע/שבועיים/חודש ?
    מצבי המשחק המועדפים הם: CTF, TDM, CONT, זה אפשרי ?
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    מגניב, יש תגמול?! לא היה לי מושג. אולי אני אשקול את זה

עכשיו ברצינות-
    אני מאוד מקווה שזה לא אומר שעכשיו בכלל יזניחו את הקהילה. אמנם ממה שהבנתי דני ו HIVIH ניסו לדבר עם ההנהלה על שינוי הגדרות כמעט חודש ללא תוצאות, כך שקשה לחשוב איך תצליחו להזניח את הקהילה עוד יותר (ולא, פתיחת נושאים כמו "רצון הקהילה" ויישומם אחרי חודשים [וגם זה על חצי רגל] לא נחשב לטעמי כהשקעה רצינית), אבל אני יודע שכולכם אנשים נבונים שם למעלה (לפחות תומר. תעשה לי ילד ממרציפן ) ומודעים לעובדה שמידת ההשקעה הדרושה לדרישה המינימלית של שינויים בשרת מדי פעם שווה אפילו את המעט (האיכותי!) שהקהילה הזו מפיקה. אני פשוט בתבסס על עובדות שקרו בעבר כשאני מניח שגם אם ייפתחו פה נושאים בקשר לשינוי השרת (כמו שנפתחו) ואנשים יצביעו בסקרים (כמו שקרה) עדיין ייקח הרבה זמן עד שמישהו ייטרח לבצע את השינויים.

אה, כן- העובדה שאני לא הייתי בסדר ממש לא אומרת שדברי הביקורת שמוצגים כאן אינם נכונים, אז נא לא להשתמש בי כתירוץ...

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי timmy
    עקב אי פעילות בפורום, ואי היכולת למצוא מנהל קהילה,הוחלט על הורדת שרת FEAR והשארת הקהילה עם שרת פאבליק אחד.

כמו כן, למעט שרת הפאבליק - מעורבות האתר תהיה מינימאלית, ושינויים / עדכונים של השרת, יעשו לאחר שיבוצע סקר באתר על ההצעה.
    ...
    עד שיימצא מחליף, מי שרוצה שיבוצע שינוי כלשהו בשרת ... מוזמן לפתוח נושא פה בפורום, אם 2 תשובות :"כן" / "לא", ולהזמין שחקנים מהשרת להצביע.

לאחר שיש 16 הצבעות לפחות - יש לשלוח מייל ל[email protected] על מנת שאאשר ואעביר לפיתוח.
    לרגע נבהלתי שהחלטתם להוריד גם את השרת השני. זה הקפיץ לי את הלב לרגע. בכל מקרה, כל ההחלטות בנוגע לשרת עירבו את הקהילה, בין אם זה בסקר ממשי ובין אם זה בתור בקשה מחברי הקהילה לפרט את דעתם בכתב.
    לפחות עכשיו אנחנו יודעים למי לפנות, ולא צריך להציק לתומר רק בגלל שאנחנו מכירים אותו ומקווים שעקב ההיכרות הוא לא יהרוג אותנו מחשש לנקיפות מצפון.

עריכה: אני לא מוצא ממש סיבה לשינוי שם הפורום מ-FEAR ל-"FEAR - משחק חינמי". כלומר, אם צמד המילים "משחק חינמי" זה מה שיביא חברים חדשים לקהילה, אז סבבה, אבל ככה זה קצת צורם לעין. נו, מילא. נתרגל. גם ככה לא מסתכלים שם הרבה, אלא בפורום עצמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    נראה לי שצריך לשנות את זה ל:
    F.E.A.R. combat משחק חינמי
    כבר קרה לי שניסיתי לספר למישהו על המשחק והוא לא האמין לי שאמרתי שזה חינמי עד שאמרתי שזה F.E.A.R. combat ולא סתם fear
    שתף ב-Google+

הרשמה