תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    בגלל חוסר ידעה טוטלי באנגלי אין לי ידה על מה קורה בעלילה אז אני (ושאר הפורום)
    צריכים את קו הלילה בעיברית עד רגה שבו מתחיל starcraft2 !!

בבקשה אני ממש לא יודעה כלום על מה קורה מאבר לחוברת של המישחק הראשון...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    אני גם ממש אשמח לעלילה, הייתי ממש קטן שסיימתי את הראשון.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    התחלתי לתרגם את העלילה באנגלית מתוך Wikipedia, אבל זה פשוט ארוך מדי. אז קבלו את העלילה מתוך Wikipedia העברית:

עלילת המשחק מתרחשת בתרחיש בדיוני בו שיגרה האנושות אל קצה הגלקסיה חלוצים שהקימו מושבות בגזרת קופרולו (Koprulu Sector), המאוחדת בניהולה של קונפדרציה אנושית. על פי עלילת המשחק, פלג מורד בשם בני-קוראל (The Sons of Korhal) מורד בקונפדרציה השולטת בו ומקים אוטונומיה עצמאית משל עצמו. מצב העניינים מסתבך עם גילויו של גזע הפרוטוס (Protoss), גזע חייזרי דמוי-אדם. מסיבה בלתי מובנת הפרוטוס מוחקים את כל יושבי כוכב הנקרא "צ'או סארה" (Chou-Sara) ונעים לכיוון כוכב ושמו מאר סארה (Mar-Sara) כשבכוונתם למחוק גם את כל יושביו. מאוחר יותר מסתבר שהפרוטוס גרמו למחיקת כל יושבי הכוכב בגלל שגזע בשם ה"זרג" (פרמיטיביים דמוי חרקים) כבשו את כוכבים אלו וניגעו את כל יושביהם. הפרוטוס המפותח טכנולוגית ואבולוציונית התחיל במאבקו נגד פלישת הזרג בעוד בני-האדם נכנסים לעימותים פנימיים בין כוחות המיליציה של בני-קוראל והכוחות המשוריינים של הקונפדרציה. הקרב הגדול שהגלקסיה אי-פעם ידעה מתחיל עכשיו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    אני ממליץ לך מכל הלב לסיים את המשחק, אתה פשוט לא תבין מספיק אם יסבירו לך בכתב, צריך לראות את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    בסדר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    כפר יונה
    כן אני קראתי איזה 100 פעמים ועדיין לא הבנתי ב-100 אחוז...
    אבל הבנתי את מה שצריך לדעת...
    עלילה פשוט תותחית!
    חייבים לעשות על זה סרט וגם על STARCRAFT 2 כי אני מאמין שהעלילה שלו תיהיה פיצוצית אשכרה!
    כל הכבוד לבליזארד על המשחק המצויין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    "ילד תפסיק לדבר שטויות!!!"
    שתף ב-Google+

הרשמה