תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
    הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    לפי שלא יודע כבר הספיק לצאת סרטון מתוך המשחקיות של המשחק, כולל קריינות מדריכה.

קישור א'
    (אשמח אם תביאו עוד קישורים)

נקודות שעניינו אותי במיוחד:
    • הנשקים של הספינת אם של הפרוטוס, ה-Time bomb פשוט הדהים אותי! חח פשוט ניאו בגרסת הסטארקרפט!
    • המנוע הפיזי שהוסף למשחק בהחלט מבורך.
    • גרפיקה מדהימה, וחוץ מכך הכל כל כך חי מסביב
    • ראיתם את ה-UI נעלם וחוזר עם אפקט מגניב?
    יהיה נחמד לשמוע את דעתכם על הסרטון וקטעים שעניינו אותכם או עוררו בכם כל סוג של מחשבות...!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    שמתי להורדה

אשמח להגיב ברגע שהסרטון יירד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    WOW.. כמה שזה יפה...

דבר אחד לא אהבתי: ה- Nuclear Missle בסוף, הרס לחלוטין את כל היחידות באיזור אבל הסביבה נשארה שלמה ונקייה לחלוטין: כולל המנורה שם בצד. אם כבר מוסיפים דינמיות למשחק, להשקיע עד הסוף ולאפשר לפחות לנשקים קטלניים במיוחד לעשות נזק לסביבה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    הנה, אתם יכולים להוריד את הגרסא של 200 מגה משרת אחסון של האתר, במהירות מקסימלית!

לינק להורדה

ואפשר לראות את זה גם בYoutube ב4 חלקים:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    ממש אדיר!
    אגב, למי שרוצה להוריד את זה, תחפשו בויקיפדיה (באנגלית) blizzard downloader, יש שם להוריד תוכנה שמוציאה מתוך זה את הtorrent, ואז תוכלו להוריד עם client נורמלי, ולא כזה שמוריד ב10 קיי לשנייה ומעלה ב30.

בכל מקרה, לגבי הסרט
    בסך הכל נראה מעולה
    כמובן שהם מציגים את זה הכי טוב שהם יכולים, זאת לא חכמה... אבל פוטנציאל בהחלט יש.
    הmothership ממש מגניבה, השאלה אם היא לא תהרוס. ז"א, זה יכול להפוך את המשחק ל"מי משיג mothership ראשון" או משהו כזה. אני די סומך על בליזארד שיאזנו את זה ככה שהיא לא תהיה חזקה מדי מצד אחד אבל כן תהיה משתלמת מצד שני, אבל זה עניין די עדין.
    בסך הכל יש שם דברים די מגניבים. שוב, אני מקווה שלא יסחפו עם האפקטים (זה משהו שקשה לראות בסרטים... בסרטים אפקטים תמיד נראים טוב, השאלה היא איך זה אחרי זה במשחק) - ז"א, שלא יקרה מצב שהאפקטים לוקחים את כל הפוקוס (במקום היחידות עצמן), ומעיקים על המסך. אני חושב שזה קצת מה שקרה בwarcraft3, למשל.
    הם מאוד ניסו להדגיש שעדיין יהיה את הmicro הייחודי לstarcraft (כל הזמן ה"In the hands of a skilled player"), השאלה היא אם זה מה שבאמת יקרה בסוף וזה לא רק משהו שהם מנסים להשיג ללא הצלחה. בסך הכל בSC זה עבד טוב, נקווה שהם ישחזרו את ההצלחה בתחום הזה.
    עוד דבר, כשהם סימנו הרבה יחידות לא ראו את ההגבלה של כמה יחידות אפשר לסמן. בסך הכל זה לדעתי מאוד טוב ההגבלה של 12 יחידות שיש בSC, זה מצד אחד עוזר לMICRO, ומצד שני מקשה על הMACRO. שלא יהיה כמו במשחקים שWESTWOOD (ואלה שבאו בעקבותיהם) שאפשר פשוט לסמן 1500 חיילים ולשלוח לקרב, שיהיה יותר מאתגר מזה.

בקיצור, פוטנציאל אדיר יש, ועושה רושם שהם מאוד משקיעים ומאוד מנסים לשחזר את האיזון המושלם שהיה בSC, נראה איך בסופו של דבר זה יצליח. אני חושב שמה שהכי חשוב זה שיכניסו לצוות פיתוח הרבה אנשים שפיתחו את SC הראשון, ושיתנו להרבה beta testerים לבדוק את המשחק ולהגיב (הכי מגניב יהיה אם יתנו לכל הקוריאנים המטורפים [סטייל slayer_boxer] לבדוק את המשחק ולתת ביקורת, אבל לא נראה לי שזה באמת עובד ככה שאפשר לבחור אנשים אקראיים מהאינטרנט ולתת להם לשחק...).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי freak2100
    ממש אדיר!
    אגב, למי שרוצה להוריד את זה, תחפשו בויקיפדיה (באנגלית) blizzard downloader, יש שם להוריד תוכנה שמוציאה מתוך זה את הtorrent, ואז תוכלו להוריד עם client נורמלי, ולא כזה שמוריד ב10 קיי לשנייה ומעלה ב30.
    הנה, אתם יכולים להוריד את הגרסא של 200 מגה משרת אחסון של האתר, במהירות מקסימלית!
    לינק להורדה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    כן פאו, אבל אף אחד לא רוצה את ה200 מגה...
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    הינה תגובה שפירסמתי על הסירטון בגיימר

"ראיתי עכשיו סירטון מישחקיות של sc2 גי ארוך הוא מאוד מזכיר את wc3 אבל הוסיפו לו עומק אסטרטגי בעיקר בין יחידות זאת אומרת שיחידות מסוימות אפילו עם הן פשוטות הם עדין מתאימות יותר נגד יחידות חזקות יותר (רק דוגמא) ויש עוד בנושא הזה יש גם עניין של פני שטח אך זה פחות קריטי ברוב המקרים"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    שמעתי לא מעט אנשים מתלוננים על הסרטון הזה. חלק אמרו שהמשחק לא נראה כל כך מדהים גרפית. רבים אחרים טענו שהם מאוכזבים מזה שנראה שאחרי 10 שנים, בליזארד לא יחדשו שום דבר בז'אנר.
    דעתי שונה משל הרבה אחרים. דבר ראשון, זה נכון שראינו מנועים שמסוגלים לטפל במודלים הרבה יותר מפורטים וסביבות הרבה יותר מרשימות, אבל מה זה משנה כשבילזארד מוציאים את המקסימום מהמנוע הזה? המשחק נראה פשוט מאוד מדהים. האפקטים נהדרים, התזוזה של היחידות חלקה ונהדרת. ה"אייקונים" המונפשים של היחידות גם נראים אחלה. אין לי מושג למה מישהו יתלונן שלא מדובר במשחק פורץ גבולות מבחינה גרפית. אף משחק של בליזארד לא היה כזה. אחד היתרונות הכי גדולים של החברה הוא שהם מסוגלים ליצור משחקים שנראים ומשוחקים מדהים שפועלים על רוב המחשבים שיש בבתים של גיימרים.

דעתי שונה גם במקרה של המשחקיות. נאמר שיהיו יחידות נוספות ויכולות נוספות שיגדילו את ההבדלים בין הגזעים השונים. לדעתי, זה מספיק. בסופו של יום, נראה שהם לוקחים משחק ש10 שנים אחרי יציאתו כיף לשחק בו, יש לו משחקיות מאוזנת ומושלמת והם זורקים את הכל לחבילה נוצצת ויפה הרבה יותר. באופן אישי, אין לי בעיה עם לקבל משחק מושלם (או הכי קרוב לזה שמישהו אי פעם הגיע), באריזה חדשה.

אני מאוד מרוצה מהטריילר הזה. המשחק פשוט נראה נהדר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    Freak2100, אל תשכח שהם פרסמו בעיקר את החידושים אצל הפרוטוס.. שאחד מהם הוא ספינת האם. לך תדע מה הם מתכננים לשאר הגזעים.. חוץ מזה, הוא אמר בסרטון שבמשחק אמיתי אחרי 2 הפצצות של הספינה, היא תהיה כבר חסרת אנרגיה ולא תוכל להפעיל את השלישי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    ממבט ראשון, ספינת האם נראית בערך כמו ה- Mass carriers. אסטרטגיה שהורגת שחקנים חדשים, אבל מכשילה אותך נגד שחקנים מנוסים.

Immortals נראים ממש מגניבים, בגלל המגינים המיוחדים שלהם, כמובן, לא כי הם דראגונים שהעמידו להם סרקופאג על השריון.
    התבאסתי מה- Collossus. יחידה די מכוערת ומגושמת שפשוט מתנהגת כמו יחידה מעופפת שיחידות קרקע יכולות לתקוף.

המוטציה של ה zerglings נראית ממש טוב, אבל אני תוהה אם היא חזקה קצת יותר מדי.

ואל תדברו איתי על חליפות ה- Warhammer שהלבישו את המארינים. אני מדחיק.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    חיפה
    די זה יותר מדי אני עומד לחתוך את הורידים זה פשוט נראה טוב מדי!
    לא אבל ברצינות הגרפיקה פשוט נראית מדהימה ברמות (דומה לסרט של פיקסאר)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Gloom
    ממבט ראשון, ספינת האם נראית בערך כמו ה- Mass carriers. אסטרטגיה שהורגת שחקנים חדשים, אבל מכשילה אותך נגד שחקנים מנוסים.

Immortals נראים ממש מגניבים, בגלל המגינים המיוחדים שלהם, כמובן, לא כי הם דראגונים שהעמידו להם סרקופאג על השריון.
    התבאסתי מה- Collossus. יחידה די מכוערת ומגושמת שפשוט מתנהגת כמו יחידה מעופפת שיחידות קרקע יכולות לתקוף.

המוטציה של ה zerglings נראית ממש טוב, אבל אני תוהה אם היא חזקה קצת יותר מדי.

ואל תדברו איתי על חליפות ה- Warhammer שהלבישו את המארינים. אני מדחיק.
    מתי החליפות של החיילים לא נראו כמו חליפות של וורהאמר? תמיד זה נראה ככה. זה אחלה.

המוטציה של הזרגלינגנס בהחלט מעניינת... בקשר לכמה שהיא חזקה, אי אפשר לדעת כמה היא תיהיה חזקה. כמו שהם אמרו, זו עבודה בתהליכים. שום דבר ממה שראינו לא יהיה במוצר הסופי. יש להם עוד הרבה עבודת איזון לעשות.

בקשר לקולוסוס. לי הם נראים אדירים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    למה בכלל משווים בין Warhammer ל SC? בגלל קצת דמיון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    באמת לא הבנתי מה נסגר עם איך שהמארינס נראים... יש להם מגינים כאלה או שסתם נדמה לי ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    נורדיה
    protoss mothership
    גם אני רוצה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    מתי החליפות של החיילים לא נראו כמו חליפות של וורהאמר? תמיד זה נראה ככה. זה אחלה.
    לפני זה הדמיון היה זניח. עכשיו דפקו להם מגינים ופגיונות מזורגגים על כלי הנשק.

יופי, בואו ונעשה את החיילים שלנו עוד יותר פגיעים בפני התקפה של זרג.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    שמעתי לא מעט אנשים מתלוננים על הסרטון הזה. חלק אמרו שהמשחק לא נראה כל כך מדהים גרפית. רבים אחרים טענו שהם מאוכזבים מזה שנראה שאחרי 10 שנים, בליזארד לא יחדשו שום דבר בז'אנר.
    דעתי שונה משל הרבה אחרים. דבר ראשון, זה נכון שראינו מנועים שמסוגלים לטפל במודלים הרבה יותר מפורטים וסביבות הרבה יותר מרשימות, אבל מה זה משנה כשבילזארד מוציאים את המקסימום מהמנוע הזה? המשחק נראה פשוט מאוד מדהים. האפקטים נהדרים, התזוזה של היחידות חלקה ונהדרת. ה"אייקונים" המונפשים של היחידות גם נראים אחלה. אין לי מושג למה מישהו יתלונן שלא מדובר במשחק פורץ גבולות מבחינה גרפית. אף משחק של בליזארד לא היה כזה. אחד היתרונות הכי גדולים של החברה הוא שהם מסוגלים ליצור משחקים שנראים ומשוחקים מדהים שפועלים על רוב המחשבים שיש בבתים של גיימרים.

דעתי שונה גם במקרה של המשחקיות. נאמר שיהיו יחידות נוספות ויכולות נוספות שיגדילו את ההבדלים בין הגזעים השונים. לדעתי, זה מספיק. בסופו של יום, נראה שהם לוקחים משחק ש10 שנים אחרי יציאתו כיף לשחק בו, יש לו משחקיות מאוזנת ומושלמת והם זורקים את הכל לחבילה נוצצת ויפה הרבה יותר. באופן אישי, אין לי בעיה עם לקבל משחק מושלם (או הכי קרוב לזה שמישהו אי פעם הגיע), באריזה חדשה.

אני מאוד מרוצה מהטריילר הזה. המשחק פשוט נראה נהדר.

גראפית המשחק לא מדהים ואין בו שום דבר מיוחד הוא לא פורץ שום גבול חוץ מהגבול שבליזארד הציבה לעצמה הוא לא כמו coh שבאמת פרץ גבולות במראה ובדינמיות בהכל בעצם

שתף ב-Google+

אני מאוד מקווה ששאר הגזיעים מציעים ארסנל צבאי נרחב, כי לפי ראות עיני, ה-Protos פשוט חזקים מדי. אומנם נאמר שם שזה רק דמו, אבל עדיין.

אני רוצה את קאריגאן, עם מכת הקארטה שלה שתפיל רבבות לוחמים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי THE bucher
    גראפית המשחק לא מדהים ואין בו שום דבר מיוחד הוא לא פורץ שום גבול חוץ מהגבול שבליזארד הציבה לעצמה הוא לא כמו coh שבאמת פרץ גבולות במראה ובדינמיות בהכל בעצם
    או קיי... ולמה משחק צריך לפרוץ גבולות גרפיים? המשחק נראה מצוין. העיצוב האומנותי יפיפיה. האנימציות נהדרות. לא כל משחק צריך להראות כמו CRYSIS.
    שתף ב-Google+

הרשמה