תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    שני משחקים גדולים יוצאים באותו יום ל-VC, היום!
    1. דונקי קונג קאונטרי 2: לא התעמקתי בו בעבר, אבל התאהבתי בראשון וכולם אומרים שהשני יותר טוב. כרגע וויזל אצלי, משחק בו. אני אתעמק בו בהמשך ואתן חוות דעת.
    2. סטריט אוף רייג' 2: בהרבה יותר טוב מהראשון, ולמעשה, בהרבה יותר טוב מפיינל פייט שרק שוחרר ל-VC בשבוע שעבר וקיבל ב-IGN ציון מעולה של 9. המלצה חמה ממני לאוהבי הז'אנר, באחריות.
    איזה יום!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי רונן
    1. דונקי קונג קאונטרי 2: לא התעמקתי בו בעבר, אבל התאהבתי בראשון וכולם אומרים שהשני יותר טוב. כרגע וויזל אצלי, משחק בו. אני אתעמק בו בהמשך ואתן חוות דעת.
    2. סטריט אוף רייג' 2: בהרבה יותר טוב מהראשון, ולמעשה, בהרבה יותר טוב מפיינל פייט שרק שוחרר ל-VC בשבוע שעבר וקיבל ב-IGN ציון מעולה של 9. המלצה חמה ממני לאוהבי הז'אנר, באחריות.
    איזה יום!
    יש לי את אחד ושלוש למגה דרייב, אחח איזה משחקים. אני ואחי הכי אוהבים את הזקן, אנו גם לפעמים מחקים אותו ברגעים לא מתאימים .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    מצאתי סרט בyoutube של streets of rage 2 :

נראה כמו משחק נחמד רק חבל שאילו שעשו את הסרט לא כלכך טובים בו בעיקר זה ששיחק את Axel . מי ששיחק את blaze די ברמה .

למישהו יש SF2 ? שווה קניה או כדאי לחכות לגרסה יותר טובה שלו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי רונן
    איזה יום!

תגיד, יש לך Classic Controller? בגלל שאני מוצא שזה לא נוח ברמה של שובר משחק לנסות לשחק ב-DKC2 עם שלט של גיימקיוב. כנ"ל לגבי קונטרה 3. את סטריטס אוף רייג' עדיין לא ניסיתי, ואני קצת חושש. אבל חרשתי עליו מספיק במגהדרייב בזמנו, ככה שזה לא כזה נורא.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יש את הבעיה הזו כמעט בכל משחק 16 ביט שתוריד, מערך הכפתורים פשוט לא נוח. אבל הבנתי שבשלט הקלאסי, אין את הבעיה הזו. אני אקנה אותו בקרוב.

והסרט של SOR2 ביו-טיוב הוא ארוך, אבל לא ממש ממצה את המשחק. חצי מהתרגילים המגניבים שהדמויות מסוגלות לו הם בכלל לא מיישמים. וכשנפסלים הם חוזרים לבחור את אותן הדמויות, ולא מציגים את כל ארבעת הדמויות לבחירה (יש אחד בריון ויש ילד קטן עם סקטים. אה, ויש גם קנגרו מתאגרף כדמות סודית שנפתחת לאחר סיום המשחק בפעם הראשונה, למיטב זכרוני).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי רונן
    יש את הבעיה הזו כמעט בכל משחק 16 ביט שתוריד, מערך הכפתורים פשוט לא נוח. אבל הבנתי שבשלט הקלאסי, אין את הבעיה הזו. אני אקנה אותו בקרוב.
    קניתי את המשחק (SOR2 ) ודי נדלקתי עליו אני משחק אותו כל היום ויש גם הוראות משחק כמו איך עושים את כל המהלכים כשלוחצים על home ו operations manual .

השלט הקלאסי די נוח אבל גם השלט הרגיל של הWII בסדר חוץ מזה שכפתור A הוא הכפתור למהלך מיוחד אבל אפשר לראות בזה יתרון כי השלט הקלסי קצת צפוף אז לפעמים אני לוחץ על הכפתור של המהלך המיוחד בטעות. אפשר להגיד שהשלט של הWII מספיק בשביל המשחק הזה. הקלסי לא נותן יתרון מיוחד אולי אם אתה אוהב לשחק עם אנלוג שזה גם אופציה בו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בקלאסי זה לא יותר טוב מהשלט של הגיימקיוב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי רונן
    בקלאסי זה לא יותר טוב מהשלט של הגיימקיוב?
    אין לי שלט של gamecube ואף פעם לא שיחקתי ב GAMECUBE.

כמו שאמרתי אפשר להשתמש בWIIMOTE ב SOW2 זה כולה משחק עם 3 כפתורים. אחד מרביץ השני קופץ השלישי מרביץ חזק בזמן שהוא הורג אותך.

חוץ מזה תבדקו את הלינק פה : http://soronline.classicgaming.games...sor2_moves.htm

יש שם את כל המהלכים של כל הדמויות ב SOR2 . ההגדרות של המקשים הם A מיוחד, B מרביץ C קופץ
    שתף ב-Google+

הרשמה