תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    שלשום (או שזה היה אתמול?) אני וחברים שלי בדיוק דיברנו על השלב הזה.
    זה השלב ה3 או ה4 נדמה לי בקאמפיין של הטרן. צריך לשרוד אם אני זוכר נכון 10 דקות.
    בפעם הראשונה שאתה משחק, אתה ממש n00b. אתה לא בונה עוד SCVs אלא מחכה הרבה זמן עד שתקבל minerals. אתה לא בונה עוד barracks אלא בונה את החיילים שלך אחד-אחד. אתה לא בונה מסה של חיילים אלא מנסה לבנות את היחידות הכי חזקות (ויקרות) שלך. בסוף המחשב מגיע עם המון חיילים ואתה מפסיד במקרה הרע, מצליח לשרוד איכשהו תוך העפת הcommand center במקרה הטוב.
    אחרי הרבה זמן, אחרי שאתה משחק כבר בbattle.net וכאלה, ואתה חוזר שוב לשחק בקאמפיין, אתה כבר יותר טוב, בהרבה. אתה זוכר את השלב הזה טוב - אתה פועל מהר. בונה SCVs. בונה כמות גדולה של barracks. מבצר את הבסיס - 4 בונקרים בכל כניסה, בכל אחד 3 מארינס וfirebat אחד. מאחורי כל barracks אתה שם 3-4 vultures. בבסיס עצמו אתה דואג לבנות turret "כל מטר". מדי פעם מגיעים כמה חיילי אוייב, ואתה נרגע כשאתה רואה שזאת עוד לא ההתקפה הגדולה. דקה וחצי לפני הסוף מגיעה שורה של איזה 10 זרגלינגז וhydras. הם מתים אחד אחד. אתה יודע שעוד מעט מגיעה ההתקפה הגדולה... עוד מעט זה קורה... האם תצליח לשרוד? ואז נגמר הזמן. איפה ההתקפה הגדולה, ענקית, מטורפת הזאת? לא. היא אף פעם לא הייתה קיימת. היא רק נראתה לך. זה הכל.
    בפעם השלישית שאתה משחק (אם אתה מגיע לזה), אתה כבר מבין את העקרון. למחשב אין כלום, אתה יודע שכל השלב הזה מתבסס על זה שאתה תהיה גרוע. אז אתה בונה איזה 50 מארינס ו... הולך לתקוף. עכשיו זה אתה נגד השעון - האם תצליח להרוג את המחשב, עד הזרגלינג האחרון, לפני שיגמר הזמן, או שהמחשב ישרוד את ההתקפה שלך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    חחח אהבתי...
    באמת איך ששלבים הופכים לקלים (בכל משחק) אחריי שאתה משחק באינטרנט...
    אהבתי איך שהפכת את זה לנגד המחשב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    חעחע, פוסט נהדר!
    איך שאני זוכר את השלב הזה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    קבל ח"ח על הפוסט.
    נהניתי לקרוא אותו והוא בהחלט עורר בי גל נוסטלגיה.
    אני זוכר את המשימה הזאת טוב מאד למרות שלא היה לי קושי מסויים לעבור אותה.
    בכלל המשחק לא ממש קשה בסינגל פלייר אחרי שמשתפשפים קצת בבטאל-נט.
    בכל מקרה לשחקן מתחיל ולא מנוסה זה בטח הרבה יותר קשה.
    לי לקח נצח עד שהבנתי שאפשר לבנות יותר מ barracks אחד.
    תמיד שיחקתי כמו turtle ואף פעם לא הייתי אגרסיבי.
    נראה שככלל רוב השחקנים המתחילים משחקים בסגנון של Turtle פשוט כי הם עדיין לא יודעים איך משחקים.
    בניית בסיסים משניים,התפרסות וכיבוש חלקים אסטרגיים של המפה,teching וrushes כל אלא חיוניים לשחקן סטארקראפט שרוצה להצליח.
    בכלל סטארקראפט זה אומנות..ממש כמו שח. easy to learn,hard to master
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי zmir
    בניית בסיסים משניים,התפרסות וכיבוש חלקים אסטרגיים של המפה,teching וrushes כל אלא חיוניים לשחקן סטארקראפט שרוצה להצליח.
    בכלל סטארקראפט זה אומנות..ממש כמו שח. easy to learn,hard to master
    הייתי אומר שזה נכון לכל משחק אסטרטגיה מכובד שנועד לעבוד ברשת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    חחחחחח אדיר אף פעם לא חשבתי על זה ככה
    זה נכון שבפעם השלישית אתה מנסה לחסל את הזרג לפני הזמן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    בפעם הראשונה ששיחקתי בשלב הזה עברתי אותו...
    פשוט בניתי בכניסות שני בונקרים עם 4 חיילים בכל אחד וזה הספיק.
    כמובן שזה היה עם מגדלי טילים וכאלה, אבל זה באמת לא היה בעייתי במיוחד.

הבסיס כולו כבר די בנוי למענך ויש מלא משאבים. השלבים הראשונים נורא קלים.

כרגע אני תקוע בשלב האחרון של הטרן. זה די פתטי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    שכחת לשים מוקשים ^_^
    בפעם הראשונה ששיחקתי בשלב הזה המחשב פתח אותי, והפסקתי לשחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי waterproof
    שכחת לשים מוקשים ^_^
    בפעם הראשונה ששיחקתי בשלב הזה המחשב פתח אותי, והפסקתי לשחק
    לא השתמשתי אף פעם במוקשים... לא ההיתי צריך אותם בעצם.

כשאני חושב על זה, החסרון הכי גדול שלי במשחק הוא שאני נוהג להתעלם מיכולות מיוחדות של יחידות. נראה לי שזו אחת הסיבות העיקריות שכל כך קשה לי עם השלב האחרון בפרק של הטרן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    לא השתמשתי אף פעם במוקשים... לא ההיתי צריך אותם בעצם.

כשאני חושב על זה, החסרון הכי גדול שלי במשחק הוא שאני נוהג להתעלם מיכולות מיוחדות של יחידות. נראה לי שזו אחת הסיבות העיקריות שכל כך קשה לי עם השלב האחרון בפרק של הטרן.
    השלב האחרון של הטרן לא קשה... לפחות לא למי ששיחק כמה שנים בBnet...
    בכל מקרה, Mines זה דבר די קטלני אם יודעים להשתמש בו. זה טוב בשביל להרוג יחידות עם מעט HP ובשביל להרוג יחידות בלתי נראות (למשל dark templars). בדרך כלל גם מפזרים mines לפני הכניסה לבסיס (ואפילו בתוך הבסיס), פשוט כי אפשר. בסך הכל זה יכול להרוג הרבה...
    בעקרון vultures זאת יחידה מאוד טובה למשל נגד פרוטוס, כי היא טובה גם נגד zealots וגם נגד dragoons. נגד הzealots הvultures עושים hit and run, ואם לzealots אין שיפור מהירות - הם פשוט לא יכולים לעשות כלום נגז זה (לא בטוח אם אחרי שיפור מהירות הם יכולים להתמודד עם זה...). כמובן שבשביל זה הterran צריך להיות מיומן... נגד הdragoons, בכל מקרה, זה לא עובד כמובן (כי הדרגונס עצמם יורים), אבל יש להם מעט HP, ולכן הmines יכולים להרוג אותם בצורה די קטלנית - פשוט רואים פתאום איזה 4-5 דרגונס מתפוצצים ביחד... נגד הzealots זה גם עוזר, אבל הzealots שורדים את הפיצוץ, ואפילו שניים... (אגב, נגד דרגונס וזילוטס ביחד הvultures קצת פחות יעילים, הdragoons יורים על הvultures והzealots "סופגים" את הmines... ואם יש observer אז בכלל הdragoons יכולים להתחיל לירות על הmines לפני ולהרוס אותם)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.05.2007
    אף פעם לא יצאתי להתקפה בשלב הזה, פשוט ישבתי וחיכיתי עד שיגמר השעון...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    אולן בטור
    רוב מילה-בסלע!
    לאחרונה חזרתי לסטארקרפט, שלב שלישי של הטראן. ביצורים-בונקר בכל כניסה, 3 מרינס+להביורן באחד, כמה משגרי טילים אחרי הבונקרים ובתוך הבסיס, זוגות מרינס על החומות, כמה נשרים אחרי בונקר, מיקוש (שלא שרד מספיק עד להסתערות הגדולה בכניסה אחת). להביורים (ואולי גם מרינס?) ליד הבונקרים, לפני כל כניסה משגר טילים-גם להרג מעופפים וגם שהמסתערים יהרסו את זה במקום את חיילי.
    ההתקפה הגדולה-כמה זרגלינג והידרליסקים על הכניסה הממוקשת, אולי היו יותר אבל הם נרצחו מהמיקוש. הרסו לי את המשגר טילים, את הבונקר וכמה חיילים נהרגו נדמה לי. זו? זו ההתקפה הגדולה שכדי לשרוד אני צריך להרים את כל הבסיס? הם נהדפו בקלות!
    קיצר-אם תבצר נכון הם לא יחזרו אם הזנב בין הרגלים כי לא ישאר מהם לא זנב, לא רגליים ואפילו לא חיים.
    שתף ב-Google+

הרשמה