תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    היי
    אני אסף, בן 19 בערך מחיפה, עתודאי, לומד מדעי המחשב בטכניון.
    כשהייתי בכיתה ד' לדעתי ביקשתי מההורים את SC ליומהולדת. אז שיחקתי סתם בקאמפיין וכאלה...
    בכיתה ז' נראה לי, הכרתי חברים חדשים ויצא שכולנו (בערך כל הכיתה, ת'אמת, והכל בגללי) התחלנו לשחק SC באינטרנט. אחד מהחבר'ה שם (VirtualVoid למי שמכיר מקהילת סמאש) הוא שחקן מטורף (והיה עוד לפני זה, הכוונה), והוא פחות או יותר לימד את כולנו לשחק כמו שצריך.
    מאז אני מדי פעם חוזר לשחק וזה... עכשיו למשל, בעקבות השביתה, חזרתי לתקופת SC.
    כרגע אני ממש גרוע, אבל... שיהיה. אני מכיר טוב את התאורייה, מה טוב נגד מה, איך צריך לבנות מהר, מיקרו, מקרו וכו'... אבל בפועל אני תמיד מפקשש את זה, ועד עכשיו אני בעיקר מפסיד שוב ושוב ושוב.

יאללה, כולם, להתחיל לשחק בBattle.net!
    אני זוכר שפעם כשהייתי נכנס לBnet (נראה לי שזה היה עוד בתקופה שבה היה שרת אחד. אחחח, הימים הטובים...), היו איזה 20 שחקנים מישראל, ואפילו כולם הכירו אחד את השני, אירגנו משחקים ישראליים וכו'. היה כל כך כיף! היום כשנכנסים יש 2-5 שחקנים, בדרך כלל AFK בכלל...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    שלום וברוך הבא בשם כל קהילת CS הטריה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    ברוך הבא לפורום אסף...זה מגניב לראות אחרי כל כך הרבה שנים שאנשים עדיין אוהבים,מעריכים ומשחקים בסטארקראפט. אני אף פעם לא אפסיק לאהוב את המשחק הזה.
    עכשיו גם עשיתם לי חשק להתקין עוד פעם.
    יאללה מי רוצה משחק?
    שתף ב-Google+

הרשמה