תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נלקח מהאתר ynet.co.il , לינק לכתבה המלאה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3401705,00.html

Call of Duty 4 - מלחמה מודרנית
    אולי המשחק החשוב ביותר של אקטיויז'ן השנה הוא Call of Duty 4: Modern Warfare, שעומד לצאת בחודש אוקטובר הקרוב למחשב האישי, לפלייסטיישן 3 ול- Xbox 360.

במקום עוד משחק פעולה במלחמת העולם השניה החליטו בחברה שנמאס, וצריך לשנות. לראשונה בסדרה, המשחק החדש יתרחש בהווה, במלחמה נגד ארגוני טרור ופשע. שני שלישים של המשחק ייערכו במדינות הגוש הקומוניסטי לשעבר, וכשליש במזרח התיכון.

מלבד הטריילר שכבר שוחרר לרשת, הוצג סרטון בן כשמונה דקות מתוך המשחק עצמו, שלדברי אנשי אקטיויז'ן לא הוצג מעולם עד כה בשום מקום. בתחילת הסרטון אנו יושבים בתוך מסוק מעל ים סוער, וכשהמסוק עובר מעל ספינת סחר, הוא מתייצב מעליה ואנחנו, יחד עם חברי הצוות שלנו, גולשים בחבלים לגשר הפיקוד ובלי לשאול שאלות מחסלים את כל חברי צוות הספינה.

הקטע הבא הציג להק מסוקים שמגיח מהים ותוקף עיר ערבית מדברית כלשהי תחת אש נ"מ. המסוק נוחת, ואנחנו יוצאים לטהר את השטח מכוחות אויב. הלחימה בשטח בנוי מזכירה מאוד את משחקי Call of Duty הקודמים, עם חברי צוות שלוחמים לידנו וצועקים פקודות זה לזה, רק שהפעם מדובר בנשקים מודרנים ובאויבים מההווה.

הלחימה בשטח בנוי נמשכת, הפעם במה שנראה כמו עיר גדולה והרוסה למחצה. במהלך הקטע הוצג לשימוש נרחב במכשיר ראיית-לילה שצבע את המסך בירוק זרחני, ואיפשר לנו לאגף את האויבים מאחור בחסות החשכה ולירות בהם באפלה.

לאחר קטע קצר של לחימה בינות דקלים בשטח פתוח בקצה העיר הגיע הקטע האחרון, שהיה
    שונה מאוד מקודמיו. הפעם אנחנו צופים בכפר נוצרי שליו במזרח אירופה דרך המצלמה של מטוס ריגול בגובה רב, רגע לפני שחודרת אליו חוליית חיילים. הודות לראיה טרמית אנחנו יכולים להבחין בדמויות וברכבים עוינים עוזבים את כנסיית הכפר לעבר כוחותינו. אסור לנו לפגוע בכנסיה, אבל מותר לנו לירות ולהפציץ מלמעלה את כל מה שזז.

נלקח מהאתר ynet.co.il , לינק לכתבה המלאה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3401705,00.html

הצטרף בתאריך
    29.05.2007
    פש אני משחק cs source ועוד לא ראיתי מישחק יותר יפה איזה מישחק סוס

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    תל אביב
    תודה .
    גרפיקה טובה .

הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    עיר
    תל אביב
    גראפיקה אדירה מגניב אש
    איזה ציטוט:
    עוד ילד "אני לא אוהב פלאפל",תסתכל טוב טוב במראה ותראה כמה אתה אוהב את זה?
    נערך לאחרונה על ידי Fizz, היום בשעה 19:54
    הקהל ההכי טוב בארץ בכל מצב:http://img172.imageshack.us/img172/4...36166c1jb7.jpg

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    פתח תקווה
    מה אתה מתלהב? חכה שתראה את crysis
    משחק פצצות לגבות רסיסים לריסים

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    כן זה יהיה משחק טוב אני חושב שטוב שהם עשו משהו חדש ולא מלחמת העולם השנייה כי זה כבר די חרוש והכל למרות שהcall of duty החדש ניראה ממש דומה לbf2
    אבל אני מצפה למשחק ב... חליון עיניים (איך שלא רושמים את זה)
    Smart_Bullet

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    הוד השרון
    איזה משחק זה יאללה איזה איכויות

הרשמה