תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    מתי שאני ניכנס לשרת אז יש לי קראש ואני רואה אנשים מוברים ומדברים
    נוו רציני מה ניסגר אם השרת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    כי לפעמים אלו שנכנסו כבר לשרת ונשארו שם לא מקבלים קראש ומי שנכנס רק עכשיו מקבל

תודה למאור(Psycho)התותח על החתימה שלמעלה
    שם: אביתר
    שם בוונט: TNT] Black_Knight]
    אתר שבניתי,כנסו מסביר על איך עושים כסף באינטרנט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    ידוע ומטפלים בזה אתה לא צריך להגיד אבל תודה בכל זאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    כמו שאביתר ענה לך אלה שהיו בשרת זה לא יצא להם..
    בגלל זה הם יכולים לנצל את זה ולהישאר בשרת
    רק האדמינים יכולים לתקן את הבעיה הזאת.. חכה בסבלנות
    אני אותך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    ראשון
    גם לי יש את הבעיה הזאת ולא פתחתי נושא..
    ומה התשובה באמת?!
    Bar Russo
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2007
    גבר תיזהר עם השאלות האלו, כי כל פעם שמישהו בא להתלונן שיש בעיות על השרת חצי פורום יוצא עליו ואומר "יתקנו את זהההההה תפסיקו לפתוח דיונים סתמיים" כבר בערך חודש אומרים שיתקנו את זה אני עדיין מחכה, כי באמת כל כניסה לשרת, בעצם כמעט כל אחת, זה מסתיים בקראש אחרי שנייה, 2 דקות או 10 דקות!
    אבל אל תדאג, יסדרו את זה....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Y.L
    גבר תיזהר עם השאלות האלו, כי כל פעם שמישהו בא להתלונן שיש בעיות על השרת חצי פורום יוצא עליו ואומר "יתקנו את זהההההה תפסיקו לפתוח דיונים סתמיים" כבר בערך חודש אומרים שיתקנו את זה אני עדיין מחכה, כי באמת כל כניסה לשרת, בעצם כמעט כל אחת, זה מסתיים בקראש אחרי שנייה, 2 דקות או 10 דקות!
    אבל אל תדאג, יסדרו את זה....
    זאת אשמתנו שאי אפשר?
    אנשים מפילים לנו את השרת 500 פעמים ביום ועדיין אתם מצליחים לשחק בערך...
    אנחנו עדיין מנסים למצוא פיתרון ותאמינו לי שתמיד מוצאים פיתרון!
    זאת לא פעם ראשונה שמקריסים לנו וזאת לא תהיה הפעם האחרונה שיקריסו אבל תמיד נמצא פיתרון בסוף!
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2007
    נכתב במקור על ידי TalBarami
    זאת אשמתנו שאי אפשר?
    אנשים מפילים לנו את השרת 500 פעמים ביום ועדיין אתם מצליחים לשחק בערך...
    אנחנו עדיין מנסים למצוא פיתרון ותאמינו לי שתמיד מוצאים פיתרון!
    זאת לא פעם ראשונה שמקריסים לנו וזאת לא תהיה הפעם האחרונה שיקריסו אבל תמיד נמצא פיתרון בסוף!
    לא טל, אני לא אמרתי שזאת אשמתכם, פשוט אל תגידו שאתם תפתרו את זה כי זה פשוט בלתי אפשרי, אלא אם כן יש לכם מושג איך הם עושים את זה, אני מכיר את תוכנת Pawno ויש איתה המון המון המון מוגבלויות לא כל דבר שרוצים אפשר לפתור...
    אני מציע שפשוט תעשו דיון תלונות, וככה במקום שכל אחד ייפתח דיון בנפרד, יהיה הכל מרוכז שם, ככה תבינו איפה הבעיות...
    אתם נותנים לאנשים תקווה סתם, כבר במשך חודש שתפתרו את זה וזה כבר מגיע ולא יהיו קראשים ולא יהיו באגים ולא כלום, וזה ממשיך פשוט תפסיקו להגיד שתפתרו את זה תגידו לאנשים שיחכו לגירסה הבאה ששם הכל יהיה יותר ורוד וזהו!...פשוט אתם יוצאים שקרנים סתם ברגע שאתם אומרים שתפתרו את זה...אני מאמין שיש דרך אבל לא יודע פשוט כי זה נמשך יותר מדי זמן יש בכל יום ים של קראשים אחד אחרי השני וקשה לשחק ככה..ואנשים ממשיכים להכנס וזה מצויין, אבל בואו תגידו לאנשים את האמת ואל תנסו לסובב אותם על האצבע הקטנה פשוט תגידו שזה בלתי אפשרי וזהו! מקווה שבגירסה הבאה יהיה יותר טוב! יום טוב לכולם D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    גם עכשיו יש את זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Y.L
    לא טל, אני לא אמרתי שזאת אשמתכם, פשוט אל תגידו שאתם תפתרו את זה כי זה פשוט בלתי אפשרי, אלא אם כן יש לכם מושג איך הם עושים את זה, אני מכיר את תוכנת Pawno ויש איתה המון המון המון מוגבלויות לא כל דבר שרוצים אפשר לפתור...
    אני מציע שפשוט תעשו דיון תלונות, וככה במקום שכל אחד ייפתח דיון בנפרד, יהיה הכל מרוכז שם, ככה תבינו איפה הבעיות...
    אתם נותנים לאנשים תקווה סתם, כבר במשך חודש שתפתרו את זה וזה כבר מגיע ולא יהיו קראשים ולא יהיו באגים ולא כלום, וזה ממשיך פשוט תפסיקו להגיד שתפתרו את זה תגידו לאנשים שיחכו לגירסה הבאה ששם הכל יהיה יותר ורוד וזהו!...פשוט אתם יוצאים שקרנים סתם ברגע שאתם אומרים שתפתרו את זה...אני מאמין שיש דרך אבל לא יודע פשוט כי זה נמשך יותר מדי זמן יש בכל יום ים של קראשים אחד אחרי השני וקשה לשחק ככה..ואנשים ממשיכים להכנס וזה מצויין, אבל בואו תגידו לאנשים את האמת ואל תנסו לסובב אותם על האצבע הקטנה פשוט תגידו שזה בלתי אפשרי וזהו! מקווה שבגירסה הבאה יהיה יותר טוב! יום טוב לכולם D:
    ממש לא!
    כל פעם שהיה מקריס גילינו את הדרך שלו וחסמנו אותה ואני מאמין שנמשיך לגלות ולחסום!
    תאמין לי שאני לא סתם נותן תקווה!
    תמיד הצלחנו לחסום ותמיד נצליח לחסום! גם אני מכיר את הפאונו אבל אני גם מכיר את שגיא, המודר שעושה דברים שלא הייתי מאמין שאפשר לעשות עם הפאונו!
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2007
    ממש לא!
    כל פעם שהיה מקריס גילינו את הדרך שלו וחסמנו אותה ואני מאמין שנמשיך לגלות ולחסום!
    תאמין לי שאני לא סתם נותן תקווה!
    תמיד הצלחנו לחסום ותמיד נצליח לחסום! גם אני מכיר את הפאונו אבל אני גם מכיר את שגיא, המודר שעושה דברים שלא הייתי מאמין שאפשר לעשות עם הפאונו!
    אם אתה אומר...ובבקשה טל תגיד לי איזה דברים שגיא המודר עושה עם הפואנו שלא הייתי מאמין?
    ובן אדם תבין זה לא קשור במתכנת, זה קשור במגבלות של התוכנה...יש דברים שאפילו שגיא הגדול יכול לעשות כי פשוט הם בלתי אפשריים...
    עריכה: בדיוק עכשיו עכשיו, ניכסתי למשחק חטפתי קראש שתקע לי את כל המחשב!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Y.L
    אם אתה אומר...ובבקשה טל תגיד לי איזה דברים שגיא המודר עושה עם הפואנו שלא הייתי מאמין?
    ובן אדם תבין זה לא קשור במתכנת, זה קשור במגבלות של התוכנה...יש דברים שאפילו שגיא הגדול יכול לעשות כי פשוט הם בלתי אפשריים...
    עריכה: בדיוק עכשיו עכשיו, ניכסתי למשחק חטפתי קראש שתקע לי את כל המחשב!!!!
    אם נכנסת בשעה האחרונה בטח אית אצלנו 50 איש
    יש קראשים לעיתים רחוקות ובקרוב לא יהיו בכלל
    בקשר לפקודות, יש מון פקודות לאדמינים ששגיא המציא לדוגמא look, משהו בלעדי לשרת שמסתכל על הדמות מלמעלה, SKY שמעיף אותך לאמצע הים עם סירה ואומר לך להתחיל לשחות, NOBANK שעושה שלא תוכל להשתמש בבנק ועוד המון פקודות שאין בשום שרת אחר
    חוץ מזה המוד שלנו הוא המוד היחיד שיש בו מפקדות רציניות עם גנג תמידי, צבע תמידי, מכוניות ושיגור ותאמין לי שלא כל אחד יודע לעשות את כל אלה!
    בכל פעם שהיו קראשים מוגזמים (כמו עכשיו ואפילו יותר גרועים) מצאנו פיתרונות ומסיבות ברורות אני לא יפרסם כאן דרכים להקריס או להגן מפני זה...
    התוכנה פאונו לא כל כך מוגבלת, רק צריך לדעת להשתמש בה!
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2007
    אם נכנסת בשעה האחרונה בטח אית אצלנו 50 איש
    יש קראשים לעיתים רחוקות ובקרוב לא יהיו בכלל
    בקשר לפקודות, יש מון פקודות לאדמינים ששגיא המציא לדוגמא look, משהו בלעדי לשרת שמסתכל על הדמות מלמעלה, SKY שמעיף אותך לאמצע הים עם סירה ואומר לך להתחיל לשחות, NOBANK שעושה שלא תוכל להשתמש בבנק ועוד המון פקודות שאין בשום שרת אחר
    חוץ מזה המוד שלנו הוא המוד היחיד שיש בו מפקדות רציניות עם גנג תמידי, צבע תמידי, מכוניות ושיגור ותאמין לי שלא כל אחד יודע לעשות את כל אלה!
    בכל פעם שהיו קראשים מוגזמים (כמו עכשיו ואפילו יותר גרועים) מצאנו פיתרונות ומסיבות ברורות אני לא יפרסם כאן דרכים להקריס או להגן מפני זה...
    התוכנה פאונו לא כל כך מוגבלת, רק צריך לדעת להשתמש בה!
    אני מעדיף לענות לך בפרטי על הכל!
    עריכה: איך אתה יכול להגיד שיש קראשים לעיתים רחוקות..שכל יום נפתחים פה 50 נושאים על קראשים, בעיות, באגים אין כניסה לשרת בגלל קראש?..אני לא מבין...אתה אומר את זה כדי להרגיע אנשים? שיחשבו שאל תדאגו אוטוטו זה יסתדר? לא מבין אותך טל בכלל..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Y.L
    אני מעדיף לענות לך בפרטי על הכל!
    עריכה: איך אתה יכול להגיד שיש קראשים לעיתים רחוקות..שכל יום נפתחים פה 50 נושאים על קראשים, בעיות, באגים אין כניסה לשרת בגלל קראש?..אני לא מבין...אתה אומר את זה כדי להרגיע אנשים? שיחשבו שאל תדאגו אוטוטו זה יסתדר? לא מבין אותך טל בכלל..
    אז תבין עכשיו
    יש להם שיטה חדשה, זה מקריס פעם אחת אבל חוסם את הכניסה של השחקנים, מה שאומר שכל שחקן מקבל קראש ברגע שהוא נכנס!
    תאמין לי שאני לא סתם אומר ושיסדרו את זה!
    תמיד אבל תמיד מוצאים פיתרון! עם זה אתה לא יכול להתווכח!
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2007
    אז תבין עכשיו
    יש להם שיטה חדשה, זה מקריס פעם אחת אבל חוסם את הכניסה של השחקנים, מה שאומר שכל שחקן מקבל קראש ברגע שהוא נכנס!
    תאמין לי שאני לא סתם אומר ושיסדרו את זה!
    תמיד אבל תמיד מוצאים פיתרון! עם זה אתה לא יכול להתווכח!
    אז איך זה יכול להיות שראיתי גם שחקנים שכבר היו בפנים הם גם חטפו קראש? מ40 יירד ל10? זה גם שיטהחדשה? לא רק אלו שנכנסו חטפו אלא רק אלו שהיו בפנים גם לא יכוול להיות שנכנסו 30 אנשים בשנייה...
    עריכה ניסיתי להכנס עכשיו גם עכשיו יש מלא קראשים מה נסגר אלוהים גם על הבוקר לא מפסיקים?..דאמט :X
    שתף ב-Google+

הרשמה