תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 48
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    מנכ"ל Ubisoft: סוני חייבת להוריד את מחיר הפלייסטיישן 3

לכתבה המלאה לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    ממש NEWSFLASH
    אבל לא הייתי דואג יותר מדי, סוני בטח תוריד מחירים בתקופת החגים הקרובה, ועד אז יהיו מספיק משחקים בלעדיים מעולים כדי להפוך אותה ללהיט הגדול של חג המולד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    כאן אף אחד לא יזרוק כסף בשביל קונסולה שעולה כמו PC חדש.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Laskin
    ממש NEWSFLASH
    אבל לא הייתי דואג יותר מדי, סוני בטח תוריד מחירים בתקופת החגים הקרובה, ועד אז יהיו מספיק משחקים בלעדיים מעולים כדי להפוך אותה ללהיט הגדול של חג המולד.
    הבעיה היחידה היא, שסוני יודעים שהם צריכים להוריד מחיר, אבל היא עולה להם יותר מדי ביצור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    לא נראה לי שהם יכולים לרדת במחיר יותר הם כבר מוכרים בהפסד של איזה 200 -300 דולר וקשה מאוד לכסות כזה הפסד על ידי מכירת משחקים. אם הם עושים 10$ על כל משחק שהם מוכרים הם צריכים שכל אחד יקנה 10 משחקים באיזה 60 דולר כל אחד רק לכסות הפסדים על מחיר הקונסולה. אולי הם רוצים לדחוף לכולם נגן blu-ray זול כי הם יכולים להרוויח גם מהכיוון הזה. תשימו לב שהמחיר בארץ מאוד קרוב למחיר העלות של סוני של 800$ (אחרי שמורידים את המע"מ והמכס שמסתכמים ל27.5% ) . לסוני כנראה נמעס להפסיד כסף בישראל אז הם עושים לנו טובה שהם מוכרים לנו את הקונסולה שלהם פה.

המשחקים הבלעדיים אולי יצילו אותם . אם למשל הם יוצאו GOW3 לPS3 או משהו כזה זה אולי יציל אותם (הייתי שמח לגירסת WII אבל לא נראה לי שזה יקרה בעתיד הקרוב).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Niseg
    לא נראה לי שהם יכולים לרדת במחיר יותר הם כבר מוכרים בהפסד של איזה 200 -300 דולר וקשה מאוד לכסות כזה הפסד על ידי מכירת משחקים. אם הם עושים 10$ על כל משחק שהם מוכרים הם צריכים שכל אחד יקנה 10 משחקים באיזה 60 דולר כל אחד רק לכסות הפסדים על מחיר הקונסולה. אולי הם רוצים לדחוף לכולם נגן blu-ray זול כי הם יכולים להרוויח גם מהכיוון הזה. תשימו לב שהמחיר בארץ מאוד קרוב למחיר העלות של סוני של 800$ (אחרי שמורידים את המע"מ והמכס שמסתכמים ל27.5% ) . לסוני כנראה נמעס להפסיד כסף בישראל אז הם עושים לנו טובה שהם מוכרים לנו את הקונסולה שלהם פה.

המשחקים הבלעדיים אולי יצילו אותם . אם למשל הם יוצאו GOW3 לPS3 או משהו כזה זה אולי יציל אותם (הייתי שמח לגירסת WII אבל לא נראה לי שזה יקרה בעתיד הקרוב).
    מאוד יכול להיות שפרויקט רייגאר יהיה משהו דומה. למעשה, אומרים ש-GOW מאוד דומה למשחק שיצא ל-PS2 די בהתחלה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    והמצחיק הוא שגם מיקרוסופט וגם נינטנדו מוכרים את המכשיר שלהם ברווח כך שאם סוני מורידים 100$ מהמחיר של הקונסולה שלהם נינטנדו ומיקרוסופט יכולים לעשות את זה בלי בעיה לקונסולה שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי ADi
    מאוד יכול להיות שפרויקט רייגאר יהיה משהו דומה. למעשה, אומרים ש-GOW מאוד דומה למשחק שיצא ל-PS2 די בהתחלה...
    לא ממש. אותו ז'אנר פחות או יותר, אבל הם לא ממש דומים.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    מסכנה סוני...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger
    מסכנה סוני...

באמת רחמנות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    מזכרת בתיה

עוד איזה חצי שנה יוצאים המון אבל המון!!! משחקים חדשים וטובים לPS3 ואז אנשים יתחילו לקנות את הPS3 וסוני תתחיל להרוויח
    games don't create psychopaths,
    they make psychopaths more creative
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Silent Sin
    עוד איזה חצי שנה יוצאים המון אבל המון!!! משחקים חדשים וטובים לPS3 ואז אנשים יתחילו לקנות את הPS3 וסוני תתחיל להרוויח
    העניין שרובם יוצאים גם ל360. ואל תשכח כמה בלעדיים רק ל360... (היילו, טו היומן וכו)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    מי שהמציאה את העניין יודעת מה היא עושה.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי נתנאל
    מי שהמציאה את העניין יודעת מה היא עושה.
    אתה מתכוון אטארי.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי spam
    אתה מתכוון אטארי.
    שלא תראה גורל דומה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    אשדוד
    עכשיו הגיימרים של סוני חוסכים את הכסף נינטנדו לא מספקת את החוויה האולטימטיבי לגיימר...*רמז* היא מפעילה את הגוף...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    יהיה מצחיק אם סוני תוריד את המחיר ל400$ במקום 600$ ואז היא תמכור כל קונסולת PS3 בחצי ממחיר הייצור שלה. גם למכור בהפסד וגם למכור מעט - שיא חדש לטמטום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי HealingAura
    יהיה מצחיק אם סוני תוריד את המחיר ל400$ במקום 600$ ואז היא תמכור כל קונסולת PS3 בחצי ממחיר הייצור שלה. גם למכור בהפסד וגם למכור מעט - שיא חדש לטמטום.
    בהחלט.

הנה עוד משחק שבגינו הווי תצליח מאוד. של יובי-סופט, רק הוכרז. אישית, המשחק לא ממש מדבר אליי, כי נושאו הוא אוצר מילים, וזו לא שפת האם שלי, אז זה לא כל כך רלוונטי. אבל אין ספק שבזכות משחקים כאלה הווי מצליחה ותצליח מאוד.

איזה "חכם" בפורום אמר כאן לאחרונה שהווי אינה מכוונת לקהל אחר, הרי מטרויד, מריו וכד' מפותחים עבורה. ובכן, זה נכון שהם מפותחים עבורה, אבל זה לא סותר את העובדה שהקונסולה הזו פונה גם לקהל אחר, יותר מכולם, ואולי היחידה.

אני רק יכול להצטער שבבריין אקדמי לווי אין חזות כזו יפה כמו למשחק הזה. חבל שנינטנדו לא משקיעה קצת בזה, זה מושך את העין יותר. אבל מילא, בשורה התחתונה המשחקיות תקבע אם נקנה או לאו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    במקום להוריד מחיר[שגם זה כדאי] סוני צריכה להוציא יותר משחקים..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי רונן
    אני רק יכול להצטער שבבריין אקדמי לווי אין חזות כזו יפה כמו למשחק הזה. חבל שנינטנדו לא משקיעה קצת בזה, זה מושך את העין יותר. אבל מילא, בשורה התחתונה המשחקיות תקבע אם נקנה או לאו.
    גרפיקה משנה משהו?! כופר! איך אתה מעז להיות בעל WII ולהחזיק בדעה משוקצת כזו?! כעונש, הכנס את ראשך לתנור פועל בבקשה.

משחק שיגרום לWII להצליח מבית יוביסופט? ניסיון עבר מלמד שזה ממש לא הולך לקרות. מצד אחד, הם פשוט מנסים לנצל את ההצלחה של הWII בשביל להרוויח הרבה כסף על משחקים שזול מאוד ליצור. מצד שני, אולי הם למדו משהו על הWII וכבר יצליחו לעשות משהו שאפשרי לשחק בו.
    שתף ב-Google+

הרשמה