תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה סרטון ממש ישן (2004) שמסכם את כל המהלכים המבריקים של הטורניר הקוריאני מאותה שנה.
    בתחילת כל סצנה יש הסבר של מה שעומדים לראות, אבל בגלל הרזולוצייה הנמוכה ממש קשה לקרוא, אז השקעתי והעתקתי את הכל, ובאותה הזדמנות גם תרגמתי את זה.
    הסרטון עצמו
    התרגום (גם כן מלפני איזה שנה-שנתיים):
    1.
    השחקנים:
    Rekrul - פרוטוס
    Stylist - טרן
    הסבר:
    לRekrul לא נשארו פועלים, רק Arbiter אחד, Shuttle אחד ושני Archons.
    לStylist יש כמה בסיסים ברחבי המפה ומספר נאה של Voltures וSCVים שנשארו לו.
    מה יעשה הבחור?
    במקרה הזה, ישתמש בcloaking, Stasis וRecall בשביל לנצל כמה שיותר מהיכולות שלו.
    2.
    השחקנים:
    Sleepyoverlord - פרוטוס
    Monkeywench - זרג
    הסבר:
    זה יותר מצחיק מכל דבר אחר.
    אבל במשחק הזה שני השחקנים הלכו על התחלה התאבדותית על מנת להשמיד לאחר את הבניינים לפני שהוא משמיד את שלהם.
    3.
    השחקנים:
    Executor - פטורוס (אפור)
    Textbook - פרוטוס (חום)
    הסבר:
    לחסום רמפות עם Dark Templars זה לא משהו לא מקובל היום, אבל כשהם מתמודדים עם שיוויון, Executor כל על רעיון שהוא לא פחות מpimpplay
    הסבר קצת יותר ברור:
    לשני השחקנים לא נשאר הרבה... לאחד מהם נשאר רק pylon, אז הוא חסם את הכניסה לבסיס שלו עם DT. השחקן השני לא יכל לעבור, וגם לו היו רק DT, אז הוא עלה על זה שאם הוא יהפוך אותם לDark Archons זה "ידחוף" את הDT של השחקן השני וככה הוא הצליח להכנס לו לבסיס ולנצח.
    4.
    השחקנים:
    PPPP - פרוטוס
    Infinity - זרג
    הסבר:
    בחיים לא נראה לפני כן שימוש כל כך מושלם בDisruption Webs במשחק אחד....
    5.
    השחקנים:
    Dunaj - פרוטוס (ירוק)
    Blackmaster - פרוטוס (צהוב)
    הסבר:
    קרוב ל200 דקות של פעילות פרוטוס נגד פרוטוס.
    כל שחקן נורמלי היה בוודאי מוותר אחרי חצי מהזמן בשביל לשמור על הזמן ועל השפיות שלו, אבל לא Dunaj, שחקן פולני שנראה שרצה לנצח יתר על המידה והראה סבלנות ועצבים לעשות את זה.
    6.
    השחקנים:
    Danny - פרוטוס (חום)
    Strafe - פרוטוס (כתום)
    הסבר:
    טוב... זה ציטוט של איזה מישהו שאומר שכל התודות נתונות לשחקן המתחיל שנגדו הוא שיחק :-P
    7.
    השחקנים:
    Kingdom - פרוטוס
    Themarine - טרן
    הסבר:
    כלא של pylons נעשה הרבה פעמים לפני, אבל אף פעם לא היה מצב ששודר בטלויזיה הקוריאנית שהציג מצב שבו Pylons נוצלו כל כך טוב נגד Factories של טרן.
    8.
    השחקנים:
    Yellow - זרג
    Boxer - טרן
    הסבר:
    הקהל ופרשנים צועקים בשמחה.... התנועה המרגשת והברורה של Yellow עם Overlord מרוויחה בשבילו מקום בסרט.
    הסבר יותר ברור:
    הבונקר מאיים להרוס את הHatchery. אם Yellow יספיק לבנות את הZerglings שלו הוא יצליח להרוס את הבונקר, אבל נראה שהmarines שבתוך הבונקר יהרסו את הHatchery לפני שהזרגלינגז יבקעו. בזריזות של קוריאנים הוא מביא Overlord שגורם לMarines שבבונקר להתמקד בו ומרוויח ככה חצי שנייה שמאפשרת לו לסיים לבנות את הזרגלינגז ולהשמיד את הבונקר.
    9. (אחד המהדימים!!! כולל הוכחה)
    השחקנים:
    Tratoss - טרן
    ? - זרג
    הסבר:
    Tratoss הוא ממציא אמיתי. העזה לחשוב "מחוץ לקופסא" (יש לזה גם ביטוי בעברית, אבל ברח לי) ונחישות הביאו אותו לבצע את הטקטיקה המדהימה הזאת ולזכות במקום בסרט.
    10.
    השחקנים:
    Iloveoow - טרן
    Julyzerg - זרג
    הסבר:
    המחזה הוא בהחלט מדהים ועוצר נשימה.
    ההדגמה המטורפת של המיקרו של Oow הרוויחה לו מקום בסרט.
    11.
    השחקנים:
    Boxer - טרן
    Terato - פרוטוס
    הסבר:
    "Garimoto היה השדרן של התחרות וכל מה שהוא יכל לעשות זה לצחוק כמו מניאק - הוא היה כה מופתע"
    12.
    השחקנים:
    Nal_ria - פרוטוס
    Goodfriend - טרן
    הסבר:
    מה שNal_ria עשה היה כל כך מדהים מעצם העובדה שהוא ביצע מהלך כל כך מסוכן בכזאת שלמות. "מהלך הStarcraft הטוב ביותר של השנה" (אחד השדרנים).
    הסבר יותר ברור:
    היה לו Arbiter אחד והוא רצה לעשות Recall לבסיס של האויב, אז הוא יצר המון אשליות של הArbiter ושלח את הכל, והArbiter האמיתי שלו הצליח לשרוד. אפשר לראות גם שהיריב ניסה להציב Golith על אחד ההרים שם, אבל מסתבר שהGolith גדול מדי בשביל להכנס בנקודה שבה הוא ניסה להציב אותו...
    13.
    השחקנים:
    Kingdom - פרוטוס
    Julyzerg - זרג
    הסבר:
    כן, כולנו עושים טעויות, אפילו שחקנים מקצועיים הם בני אדם. זה כל כך מצחיק שזה קיבל מקום בסרט.
    14.
    השחקנים:
    Starcue - בן אדם
    Headphones - התקן אקוסטי-אקלטרוני
    הסבר:
    בהתחלה הם היו מזועזעים ואמרו ששחקן מתחיל יכול לעשות טעויות מהלחץ. אבל במהירות הם פרצו בצחוק ולא יכלו לשלוט בעצמם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    וואו... היו שם כמה קטעים ממש מגניבים.
    חבל שאני לא מבין בכלל מה קורה ברוב המקרים...

חשבתי פעם שהיפנים הם עם מטורף. נראה שהקוראנים קצת יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם אתה לא מבין משהו תשאל, אני אסביר לך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    Unholy shit...

אפילו לא ידעתי שאפשר להתחמק ככה מlurkers... והקטע עם הצי ארביטארים שמזמן צבא שלם לתוך הבסיס... גאונות!!
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי freak2100
    אם אתה לא מבין משהו תשאל, אני אסביר לך
    אני אפילו לא יודע מה לשאולXD

אבל לא נורא...
    האמת שאני נורא נורא נורא ניובי כשזה מגיע למשחקי אסטרטגיה. אני גרוע בהם בצורות מטורפות. מעולם לא סיימתי משחק אסטרטגיה... גם לא את דיון 2. עכשיו אני משחק בסטארקראפט בפעם השניה. בפעם הראשונה הגעתי לשלב החמישי בפרק הראשון ופרשתי מסיבה כלשהי... ההכרזה גרמה לי לחזור ואני כבר בשלב האחרון של הפרק הראשון. הוא קשה לי תחת.

הקטע עם החלליות שזימנו צבא שלם לתוך הבסיס היה אדיר...
    הקטע עם שלושת החיילים שהתחמקו מדברים ההם (אמרתי לך, ניוב), היה פשוט מאוד מדהים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    הקטע עם הarbiters - זה לא הרבה arbiters, זה העניין. זאת יחידה מאוד יקרה ולוקח המון זמן לבנות אותה. מה שהוא עשה, היה לו arbiter אחד, והוא יצר הרבה העתקים מזוייפים שלו עם הHT. אי אפשר לראות את זה כי אנחנו מסתכלים מנקודת המבט של השדרנים, הם רואים את זה כמו האויב - הכל באותו צבע, השחקן עצמו רואה את ההעתקים בצבע כחול. בכל מקרה, הוא הצליח לשמור על הarbiter האמיתי ולעשות איתו recall לבסיס של האויב. אם הוא היה שולח אותו לבד אין סיכוי שהוא היה מגיע. הוא גם מצא את המסלול הכי בטוח לarbiters שלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    יש גם pimpest play של השנים 2001-3 וגם 2005, כולם סרטים מדהימים ללא ספק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    תל aבiב
    אין, האירועים הללו כבר ממזן לא נקראים לאנים או טורנירים, אצלם זה אולימפידה של ממש

מעניין אם הם אוהבים חומוס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    תודה אחי.......

שתף ב-Google+

הרשמה