תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    עיר
    נווד
    כשאתה רוצה ליצור דמות אתה רואה הרבה פעמים עוד כל מיני דברים שאפשר לעוות אותם וליצור דברים חדשים ומגניבים אני אתחיל עם זה ואתם תוסיפו

1. שימוש בלחש אשר פוגע בדברים מסביבך, במקביל לזרוק מס פיגיונות כמס' המטרות האפשריות והפיכת הלחש ללחש אשר יעיף את הפיגיונות לקצה הטווח ופגיעה ביריבים (אני לא זוכר איך קוראים לו אבל הוא מופיע במדריך השלם למאגיה).
    דוגמא: שימוש בלחש מיתפוצץ (המדריך השלם למאגיה) על הלחש ידיים בוערות וזריקת הפיגיונות לאויר והם יעופו ויפגעו במטרות.
    טרומפלדור אף פעם לא אמר "טוב למות בעד ארצינו" הוא קילל ברוסית
    "לך לנמלה עצל למד דריכה וחכם" שונה לילדים מ-לך לנמלה עצל למד דריכה ושב בצל"
    אם תרצו אין זו אגדה זה בעצם פרסומת של כדור של אדידס
    שלא יעבדו עליכם
    אתה עדיין קורא?!
    כניראה לא הבנת שלא יעבדו עליכם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    לא הבנתי. : /
    שתף ב-Google+

כנ"ל,
    אתה מנסה ליצור עץ שבו כול אחד יכתוב רעיונות יצירתיים על חוקים של D&D?

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    סיפרו לי ואני מאמין שזה קיים.
    שאתה יכול לתת לפמיליאר שלך את פיט הרכיבה ובמקרא וזאת פיה היא יכולה להשתמש בדמות עצמה כתור המאונט שלה.

וכחלק מפיט המאונט לרוכב יש אפשרות להשתמש במהירות שלו כדי למנוע פגיעה מהמאונט שלו ובגלל שלפיות יש מהירות מטורפת אתה בעצם הופך לבלתי פגיעה.
    Peace is our profession, killing is just a hobbyדיפלומטיה: האומנות הפטריוטית של לשקר בשביל המדינה שלך
    The more you complain, the longer God makes you live
    להיות בטוח: לטעות בקולי קולות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי EmperorOfNothin
    סיפרו לי ואני מאמין שזה קיים.
    שאתה יכול לתת לפמיליאר שלך את פיט הרכיבה ובמקרא וזאת פיה היא יכולה להשתמש בדמות עצמה כתור המאונט שלה.

וכחלק מפיט המאונט לרוכב יש אפשרות להשתמש במהירות שלו כדי למנוע פגיעה מהמאונט שלו ובגלל שלפיות יש מהירות מטורפת אתה בעצם הופך לבלתי פגיעה.
    יופי, הכל קיים. כל אחד יכול להוציא ספר תוספות עם החוקים הכי מטורפים שקיימים, השאלה אם השה"מ שלך מאשר את זה. עכשיו, עד כמה שידוע לי פיה היא היומנאויד, מה שגורם לי להיות די בטוח שאי אפשר לקחת אותה כמלווה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    זה בספר חוקי הבסיס עד כמה שאני זוכר או במשהו רשמי של החברה.

ו
    Peace is our profession, killing is just a hobbyדיפלומטיה: האומנות הפטריוטית של לשקר בשביל המדינה שלך
    The more you complain, the longer God makes you live
    להיות בטוח: לטעות בקולי קולות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אני מבין שנושא העץ הוא לנצל את החוקי בדרכים הזויות?

כן, השיטה של יציר הסוד\מלווה שרוכב עליך היא אפשרית, אבל זה רק אחת לסיבוב.
    דרוש הכשרון יציר סוד משופר (מטיל לחשים דרגה 3), או מנהיגות (דרגה 6 ואישור שה"ם), אז אי אפשר לנקוט בזה כבר בדרגה הראשונה.

הנה כמה שיטות עקיפת חוקים אחרות:
    חיבוק קבוצתי: בהאבקות, אתה יכול לגרור את המצויים איתך בהאבקות במהירות השווה לחצי ממהירות הבסיס שלך. אם כל חברי הקבוצה "מתאבקים" זה עם זה, כל אחד גורר את השאר בתורו בחצי ממהירות הבסיס שלו. זה אומר שארבע בני אנוש יכולים לנוע כך 4.5 +4.5 +4.5 +4.5 מטרים- 18 מטרים בסיבוב. ככל שיש יותר חברי קבוצה (ומוטב אם יש ברברי או אפילו נזיר) כולם יכולים לנוע ממש מהר. זה יכול לעזור בעת נסיגה, כאשר אחד מחברי הקבוצה הוא איטי יחסית ולא יצליח לברוח.

ביקוע עכברים: דרושים הכשרונות התקפת סופה וביקוע עצום. כנגד יריב בודד, אתה משליך שק פתוח שמלא בעכברים או קרפדות (שמיטת חפץ היא פעולה חופשית) ואז מבצע התקפת סופה. התקפת הסופה מאפשרת לך לתקוף את היריב פעם אחת, וכן לבצע התקפה אחת כנגד כל עכבר\קרפדה. לכל עכבר\קרפדה יש 1-2 נק"פ ודרג"ש נמוך, ועבור כל אחד מהם שהבאת ל-1- נק"פ או פחות, אתה זוכה בהתקפה נוספת, אותה אתה מכוון כנגד היריב.
    אם בשק יש 20 עכברים\קרפדות, אתה למעשה זוכה ב-21 התקפות בתה"ב מלא כנגד היריב.

התקפת עוצמה מוגזמת: קח את כשרון התקפת העוצמה, הוסף נשק דו-ידני, וקח מיקוד בנשק ומיקוד דגול בנשק (ראה סל"ש 2 עבור כשרונות המשך דומים), קח גם שניים או יותר מהבאים: כשרון ההתקפה בקפיצה (המדריך להרפתקנות), כשרון בריון הקרב (המדריך ללוחמה), מקצוע היוקרה שיכור קרב (מדריך ללוחמה).
    עכשיו, אתה מבצע התקפת עוצמה עם נשק דו ידני (1.5+ נזק התקפת עוצמה\נקודת התקפה שהוקרבה), וסיכוי יחסית גבוה לפגוע. שיכור הקרב מאפשר לך להכפיל את הנזק הנוסף, והוא יוצא דופן לחוק לפיו 2x2=3, אז מדובר ב- 3+ נזק התקפת עוצמה\נקודת התקפה שהוקרבה. בריון הקרב מכפיל שוב בעת הסתערות, והתקפה בקפיצה מכפיל פעם נוספת בזמן קפיצה של 3 מטרים לפחות (שיכולה להיחשב כהסתערות, ולהשתלב עם בריון הקרב).
    את החישוב הסופי תעשו לבד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    ביקוע עכברים - זה ענק! פשוט ענק.

התקפת העוצמה המוגזמת לדעתי איננה ממש עיקום של החוקים, אלא שימוש יחסית לגיטימי. מי שלקח כל כך הרבה כשרונות אולטרה-גורמי-נזק, מגיע לו שיוכל לעשות ממש המון נזק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אם אני משלב את הקסם ידיים בוערות עם מעבר מימדי (או איך שלא קוראים לזה) אתה יכול לשרוף יצורים במישורים אחרים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    עיר
    נווד
    כן אתה יכול...
    טרומפלדור אף פעם לא אמר "טוב למות בעד ארצינו" הוא קילל ברוסית
    "לך לנמלה עצל למד דריכה וחכם" שונה לילדים מ-לך לנמלה עצל למד דריכה ושב בצל"
    אם תרצו אין זו אגדה זה בעצם פרסומת של כדור של אדידס
    שלא יעבדו עליכם
    אתה עדיין קורא?!
    כניראה לא הבנת שלא יעבדו עליכם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי ננסק
    ביקוע עכברים - זה ענק! פשוט ענק.

התקפת העוצמה המוגזמת לדעתי איננה ממש עיקום של החוקים, אלא שימוש יחסית לגיטימי. מי שלקח כל כך הרבה כשרונות אולטרה-גורמי-נזק, מגיע לו שיוכל לעשות ממש המון נזק.
    כמובן, שים לב שביקוע העכברים אפשרי רק בגרסה 3. בגרסה 3.5, מצויין במפורש שאתה מוותר בזמן התקפת סופה "על כל ההתקפות הנוספות שלך (כולל אלו שהמוענקות מכישרון הביקוע או מהאצה)".
    זה גם הורס את הטקטיקה המוכרת של התקפת סופה+הכשלה משופרת (מפילים את כולם, ואז דוקרים אותם).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2007
    עיר
    יהוד
    בשביל לשחק סופרמן שמנצח צבא שלם בנשיפה אחת יש משחקי פעולה!
    במו"ד מי שבאמת רוצה להגיע ליכולות כאלו מוזמן להפוך לאל!
    שתף ב-Google+

הרשמה