תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 37
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הנה מה שהכתבים ב-IGN חושבים על MANHUNT2:

"I couldn't stop playing after 4 hours, the best game on Wii since Zelda....I love this game."

-Bozon 5/18/07 Wii-k in Review

"It's awesome, very mature, and beautiful. One of the prettiest games on Wii to date....better than Xbox."

"The whole IGN office couldn't resist watching us play this game and were shocked to find out those graphics were being displayed by the Wii."

-Matt 5/18/07 Wii-k in Review

וואו, הם אוהבים את המשחק מאוד, מעניין. אחד מגדיר אותו כמשחק הכי טוב לווי אחרי זלדה, ואחר טוען שאף אחד במשרדי IGN לא האמין שהמשחק הזה הוא לווי, מבחינה גרפית.

על מה המשחק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    במה הוא שונה מגרסת הPS2?
    שתף ב-Google+

בטח כמו קודמו בסדרה..
    רוצחים אנשים עם שקיות נילון ושברי זכוכיות עם המון ריפליי של כל הריגה מרשימה.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    זה תמיד נראה לי כמו סתם משחק שהתירוץ היחיד שלו לכך שהוא יוגדר כמשחק הוא "אפשר להרוג פה דברים"
    אבל אולי אני טועה [אני מקווה שאני טועה, סוף סוף ביקורות שכל כך משבחות, וזה משחק שאני לא אוהב?]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    האמת שגם אני חושב שהמשחק המקורי היה אלים מידי, רק בשביל המטרה של להיות אלים מידי. למרות שהיתה לו עלילה.

עד כמה שהבנתי השקיעו הרבה יותר בעלילה של המשחק השני. וזאת בעיקר הסיבה שאני מתלהב ממנו... סוף סוף משחק עם עלילה ל-Wii (עלילה שלא נגמרת ב-"טוב, אז בוא נלך לאכול חטיפים", "יאללה, חטיפים". כמו פייפר מריו למשל...).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    האמת שגם אני חושב שהמשחק המקורי היה אלים מידי, רק בשביל המטרה של להיות אלים מידי. למרות שהיתה לו עלילה.

עד כמה שהבנתי השקיעו הרבה יותר בעלילה של המשחק השני. וזאת בעיקר הסיבה שאני מתלהב ממנו... סוף סוף משחק עם עלילה ל-Wii (עלילה שלא נגמרת ב-"טוב, אז בוא נלך לאכול חטיפים", "יאללה, חטיפים". כמו פייפר מריו למשל...).
    הי! אל תתן ספוילר, חלקינו עדיין לא סיימנו את המשחק, אוף עכשיו הרסת לי את הסוף .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    וואו, המשחק השני הכי טוב לווי אחרי זלדה!
    העיף את...... אממ..... המשחק ההוא הטוב.... שכחתי את השם....

יש עוד משחק טוב לווי חוץ מזלדה כרגע?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Laskin
    וואו, המשחק השני הכי טוב לווי אחרי זלדה!
    העיף את...... אממ..... המשחק ההוא הטוב.... שכחתי את השם....

יש עוד משחק טוב לווי חוץ מזלדה כרגע?!
    SPM כמובן... וזהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    זה בסדר F.P, לא הרסתי את החלק החשוב ביותר בסוף, החלק שבו Peach לא בטוחה אם היא רוצה ללכת לאכול חטיפים... ואז בסוף היא הולכת לאכול חטיפים...

אה... שיט...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    SPM כמובן... וזהו.

אויש נו, התכוננתי למשחק רציני...

ואל תעלו עליי, אני צוחק... יותר נכון חצי-צוחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אויש נו, התכוננתי למשחק רציני...

ואל תעלו עליי, אני צוחק... יותר נכון חצי-צוחק.
    אוי שתוק ולך שחק ב-FF עם קרבות רנדומלים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    אוי שתוק ולך שחק ב-FF עם קרבות רנדומלים.

פחח...

מאז FF12 כבר אין קרבות רנדומלים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    וחוץ מזה, כמה בעלי ווי באמת רוצים משחק כמו MANHUNT?
    אם אין בזה פוקימונים או אם יש בזה דיבוב - זה לא מעניין אותכם... לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    פחח...

מאז FF12 כבר אין קרבות רנדומלים.
    PWNED!

וחוץ מזה, אני כבר לא מתלהב מ FF כמו פעם. אפילו עדיין לא שיחקתי ב-12. האחרון ששיחקתי היה 10...
    מה לעשות שקשה לי לשחק במשחקים עם רמת הפקה של ימי הביניים עם מוזיקת מידי, טקסטים במקום דיבוב וסיפור שמסתכם בלהציל את הנסיכה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Laskin
    PWNED!

וחוץ מזה, אני כבר לא מתלהב מ FF כמו פעם. אפילו עדיין לא שיחקתי ב-12. האחרון ששיחקתי היה 10...
    מה לעשות שקשה לי לשחק במשחקים עם רמת הפקה של ימי הביניים עם מוזיקת מידי, טקסטים במקום דיבוב וסיפור שמסתכם בלהציל את הנסיכה.
    אין נסיכה בFFX. יש שם ממש מלא דיבוב (מעל 10 אלף שורות לטידוס בלבד). רמת ההפקה שלו היתה מהגדולות והיקרות שראה הPS2 בזמנו ועדיין הוא אחד המשחקים היותר מושקעים על הPS2. המוזיקה במשחק הופקה על ידי גאון מוזיקלי יפני (שאת שמו איני זוכר) והוקלטה על ידי התזמורת הפילהרמונית של יפן.
    הסיפור קצת יותר עמוק מלהציל את הנסיכה. מעבר לזה שלא צריך בכלל להציל אף נסיכה (אין ממלכות בFFX), המטרה היא למעשה לנסות ולהציל עולם שלם מעונש שניתן על ידי אלים. במהלך המשחק אתה מגלה הרבה מאוד שחיטות פוליטית ודתית ובתהליך אתה מגלה את האמת על הדת של העולם הזה ואת האמת מאחורי SIN (העונש על החטאים של האנשים). תוך כדי אתה מגלה את המקור של טידוס, הדמות הראשית, וגם את הגורל של אביו שנעלם 10 שנים לפני שהתחיל המשחק.:violent1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    אין נסיכה בFFX. יש שם ממש מלא דיבוב (מעל 10 אלף שורות לטידוס בלבד). רמת ההפקה שלו היתה מהגדולות והיקרות שראה הPS2 בזמנו ועדיין הוא אחד המשחקים היותר מושקעים על הPS2. המוזיקה במשחק הופקה על ידי גאון מוזיקלי יפני (שאת שמו איני זוכר) והוקלטה על ידי התזמורת הפילהרמונית של יפן.
    הסיפור קצת יותר עמוק מלהציל את הנסיכה. מעבר לזה שלא צריך בכלל להציל אף נסיכה (אין ממלכות בFFX), המטרה היא למעשה לנסות ולהציל עולם שלם מעונש שניתן על ידי אלים. במהלך המשחק אתה מגלה הרבה מאוד שחיטות פוליטית ודתית ובתהליך אתה מגלה את האמת על הדת של העולם הזה ואת האמת מאחורי SIN (העונש על החטאים של האנשים). תוך כדי אתה מגלה את המקור של טידוס, הדמות הראשית, וגם את הגורל של אביו שנעלם 10 שנים לפני שהתחיל המשחק.:violent1:
    חחחחחחחח!!!
    אתה נורמלי!?
    התכוונתי שככה זה במשחקים של נינטנדו!!! לא בפיינל פנטזי!
    זה היה כדרך אגב לעדי, שאני כבר לא כזה פאנבוי של פפ כמו פעם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Laskin
    חחחחחחחח!!!
    אתה נורמלי!?
    התכוונתי שככה זה במשחקים של נינטנדו!!! לא בפיינל פנטזי!
    זה היה כדרך אגב לעדי, שאני כבר לא כזה פאנבוי של פפ כמו פעם.
    וואלה, ב-FF הורידו את הקרבות הרנדומלים... אז מה נשאר? רק התפריטים האינסופיים?

טוב, בוא לא נהפוך את זה לת'רד FF. כי זה גם ככה לא מעניין אף אחד. אנחנו בפורום נינטנדו.

וזה בהחלט יהיה מעניין לראות כמה Manhunt2 ימכור ל-Wii.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    דבר אחד מפריע לי במה ש-IGN אמרו:

הם טענו שלמשחק יש גרפיקה כל כך טובה, עד כדי כך "שהאנשים במשרד לא האמינו שזה משחק ווי".

האם יש פה עוד משהו שרואה מה לא בסדר במשפט הזה? משחק של rockstar, גרפיקה טובה ברמה שלא נראתה עד כה (על הווי)...

מעולם לא יצא לי לשחק ב-manhunt הראשון, אבל דבר אחד שאני זוכר מכל משחקי ה-gta התלת מימדיים (פרט ל-3) שיצאו עד כה (וזה כולל את הטריילר של 4!), זה שהמשחקים של rockstar הם ממש לא משחקים שוברי גבולות מבחינה גרפית (בלשון המעטה).

אם כך מדוע דווקא חברה, שאין לה ניסיון גדול עם יצירת גרפיקה טובה, מצליחה ליצור משחק בעל גרפיקה טובה יותר מכל מה שראינו עד כה? האם הניצול של הווי כל כך מועט, או שרוקסטאר פשוט הפתיעו?

בכל מקרה, נראה שבקרוב מאוד נגלה מה הוא הסיפור האמיתי מאחורי העניין.

נב. manhunt המקורי זה משחק שהתרחקתי ממנו כמו מהשירותים אחרי שאח שלי היה בהם, ולכן אני ממש לא מצפה לכלום מהמשחק הזה, אבל אם הוא יצא טוב, אז אני אקפוץ עליו כמו חתול שמן שרואה חלב טרי נשפך על הריצפה (שימוש בדימויים מהחיים האישים זה הכי כיף!).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    האם יש פה עוד משהו שרואה מה לא בסדר במשפט הזה? משחק של rockstar, גרפיקה טובה ברמה שלא נראתה עד כה (על הווי)...

מעולם לא יצא לי לשחק ב-manhunt הראשון, אבל דבר אחד שאני זוכר מכל משחקי ה-gta התלת מימדיים (פרט ל-3) שיצאו עד כה (וזה כולל את הטריילר של 4!), זה שהמשחקים של rockstar הם ממש לא משחקים שוברי גבולות מבחינה גרפית (בלשון המעטה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    איזה שטויות אתה מדבר? רוקסטאר ועוד איך שוברי גבולות מבחינה גראפית.
    הם הראשונים שהצליחו ליצור עיר חיה ונושמת ואינטראקטיבית בתלת מימד.
    כן, הפירוט לא מושלם, מה לעשות שיש לך 100 דמויות, 50 רכבים ועשרות בניינים בו זמנית וצריך לחשב את הכל, אבל הם ועוד איך עשו מהפכה בתחום הטכנולוגי.

גרפיקה טובה זה לא רק הבעות פנים מדוייקות, באמפ-מפינג ופוליגונים.

ו GTA4 נראה מדהים.
    שוב, בהתחשב בעובדה שיש עיר שלמה וכו' וכו'... ועוד לא ראינו כלום ממנו (כמעט).
    שתף ב-Google+

הרשמה