כאמור היי. שמי בישראל הוא ג'ני("זה לא שם של בת?"- לא.), אני חיפאי בן 20 שבזבז את שנות Starcraft הטובות שלו ב- Comp Stomp ומשחקונים קלים אחרים במקום באמת ללמוד לשחק כמו שצריך ולהינות באונליין באמת(הייתי צעיר! הייתי צריך את ה e-peen!). לאחרונה גדלו לי קצת ביצים, אז מעניין אותי קצת יותר מלנצח, אז אם יקרה הדבר ואתקין שוב את המשחק, אני מקווה לראות את כל הקהילה כותשת אותי עד שאני אלמד לשחק כמו בנאדם.
את המשחק אני מכיר עוד מימים עתיקים- בערך חודשיים שלושה לאחר יציאתו; כשלא ידעתי ממש אנגלית, ולא ממש הבנתי מה הולך שם. עם השנים אהבתי יותר ויותר את המשחק, והעלילה המצויינת שלו נדחפה לי טוב טוב לוורידים.
המשחק החדש? אני מתפלל ל- Adun שירמוס את כל מה שיש היום בשוק תחת מגפיו הזהובות כשהוא חמוש לפחות בגיימפליי מעולה ובעלילה איכותית. למרות שהגראפיקה חשובה לי מעט פחות, חסר לבליזארד שלא ישתמשו בטכנולוגיה הנהדרת שיש היום כדי לא רק לעשות סרטוני מעבר רבים ומשובחים בין כמעט כל משימה בקמפיין, אלא שגם יעשו מהמשחק משהו שאפשר לבהות בו בהתפעלות.

מה אני מצפה מהקהילה? שתייצג את שחקני SC באשר הם בכבוד, ותוציא מתוכה שחקנים רציניים
לתחרויות בינלאומיות
מה אתם מצפים מ-Vgames- להמשיך להקים קהילות חדשות, ולתמוך באלה הקיימות לכל אורך הדרך- מההתחלה, ולכל משך חיי הקהילה. מבחינת קהילת SC, אני מקווה לראות את המשחק התחרותי בקהילה מוקלט ומשודר בכתבות העוסקות בו, והסיקור נעשה ע"י אלה שהמשחק אצלם מחובר לווריד.

ולבסוף- בהצלחה לקהילת Starcraft!

En taro Adun, En taro Tassadar!