תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    שמי אלקס ואני מראשון, ידוע יותר בקהילת F.E.A.R Combat (אני משחק בקלאן הישראלי המוביל cr1n). אבל האמת היא שאני שחקן סטארקאפט מאוד ותיק.

אז ככה, אני בן 21 ואני משחק סטארקראפט עוד מכיתה י', שזה במצטבר יוצא בערך 6 שנים. אני משחק עם Terran ומוכר בבאטל נט בכינוי הנוכחי. לצערי אני שחקן סטארקראפט הרבה פחות מוצלח מאשר שחקן פיר (וגם כי סטארקראפט זה משחק שדורש כישורים הרבה יותר רציניים).

מה אני אוהב בסטארקראפט? קודם כל את המורכבות, זה המשחק הכי מורכב שאני מכיר. זה משחק שניתן לשחק בו שלושה חודשים ללא הפסקה ועדיין להיות ניוב מוחלט, הרמה שבה ניתן להשתפר היא פשוט אינסופית. אני מאוד אוהב את העובדה ששלושת הגזעים שונים מהותית אחד מהשני (לא כמו ההבדלים הקוסמטיים בעיקר בוורקראפט), ועדיין הקרבות בינהם מאוזנים כמעט לחלוטין (אולי מלבד העימות Protoss Vs Zerg שנוטה לזרג).

אני מאוד מקווה שסטארקאפט 2 לא יבייש את המקור, ועל אף שראיתי את הסרטונים החדשים של המשחקיות בו והם מגניבים לחלוטין אני עדיין חושש שזה יהפך להיות עוד אחד מהמשחקים הגרועים שבעיקר מסתמכים על גרפיקה טובה, אבל אני מאוד מקווה שאני אתבדה.

עוד דבר שראוי להזכיר בקשר לסטארקאפט הוא הסצינה הקוריאנית, בקוריאה סטארקראפט זה משחק מצליח כמעט ברמה של כדורגל. יש שם שחקנים מקצועניים שנחשבים לסלבריטיז בקנה מידה קוריאני (כשהמפורסם שבהם הוא Boxer, שפרש לצבא לא מזמן). משחקי סטארקראפט משודרים בערוצים ייעודיים בטלוויזיה ושחקנים מקצוענים חיים מהמשחק הזה, כשהמובילים שבהם מרוויחים מאות אלפי דולרים לשנה. אני אישית עוקב אחרי הסצינה הקוריאנית (אם כי הרבה פחות מאשר בעבר) ונדהם תמיד יותר ויותר מהסקילז הלא אנושיים של השחקנים שם (לדוגמה: לשחקנים קוריאניים מקצוענים רבים יש משהו כמו 400 Actions Per Minute (APM, מדובר כאן על משהו כמו 6.5 פעולות לשניה בממוצע, שזה קצב כמעט בלתי אנושי).

בכל אופן, הנה סרטון שמדגים את זה יפה:

המהלכים הכי יפים בליגה המקצוענית בקוריאה בשנת 2005:

אם מישהו רוצה לשחק נגדי אחד על אחד בבאטל נט, אני אף פעם לא מסרב לאתגר. שלחו לי מסר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    קודם כל, אני רק רוצה לבדות את העניין שוורקראפט זה קוסמטי. לפחות וורקראפט 3. ההבדלים שם הם בהחלט מהותיים. אבל זה בהחלט נכון שסטארקראפט היה הראשון שיצר הבדל בין הגזעים.

וכן, הצנה הקוריאנית מטורפת לגמרי. רק שאתה לא יכול ממש להתפרנס מזה למיטב הבנתי, כי רוב האנשים פורשים בסביבות גיל 21 (מקסימום) בגלל האטה מסוימת ברפלקסים שלהם או משהו.

אה כן,
    Welcome home.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

אלקס, ברוך השב מן המתים!
    שתף ב-Google+

הרשמה