תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    .En Taro Tassadar
    ממה שהבנתי, חלה חובה על משתמשי הפורום להספים ולכתוב על עצמם שטויות, כאשר מותר לשקר, מאחר ואין לאף אחד דרך לדעת שבאמת כתובים שם שקרים. בסדר מצידי
    מי שמסתובב קצת בפורום FEAR בטח מכיר אותי. גם בפיתוח משחקים, פעולה ראשי ומשחקים המוניים אני כותב מדי פעם. קוראים לי דני אפל, אני בן 17 (18 עוד ארבעה חודשים) מהוד השרון. הייתי פעם במשרדים שלכם בסגולה, אגב. אני משתמש בוולפייפר הזה
    ראיתי את המשחק הקודם אצל חבר כשהוא יצא וזה נראה מגניב, אז ביקשתי מאבא שלי שישיג לי גם עותק. השגתי גם את ההרחבה כשהיא יצאה ובשלב כלשהו סיימתי את המשחק. לפני שנתיים בערך נזכרתי בו שוב, אבל לא זכרתי כלום מהעלילה, אז התקנתי וסיימתי. בתחילת השנה ראיתי שבליזארד רוצים להעסיק מישהו שיודע ליצור סרטים עם יצורים דמויי-אדם, מכונות וכאלה וכבר אז ידעתי שהמשחק הבא של בליזארד יהיה SC2. אני מת לראות את היחידות הישנות שכ"כ אהבתי במשחק הקודם - Ghost, Wraith, Zealot, Dark Templar, Dark Archon, Hydralisk - וכמובן גם את ה"גיבורים" של המשחק הקודם - ג'ים ריינור, קריגאן ו... כל הפרוטוס החשובים. לא זוכר אותם אה! כן, פניקס - הפרוטוס הזה שהיה דראגון. וכל השאר =|
    אין הרבה לספר עלי ועל סטארקראפט. העולם הזה הוא האהוב עלי מבין העולמות של בליזארד. אני מתכוון לחפש מתישהו ספרים על העולם בספריה. אולי אני אקנה כמה. נראה.
    מהקהילה אני מצפה שתהיה. זהו. אני מניח שיהיו טורנירים, שטויות עם המולטי, סקרינשוטס שונים ועזרה למי שנתקע בשלב כזה או אחר. אני מניח שיהיו פה גם אחד או שניים שקראו חלק מהספרים של סטארקראפט ויוכלו להרחיב על נושאים שונים.
    זהו.

אה, ועכשיו גם לי יש אוואטאר עם פינות מעוגלות, אז נה לך, תומר.
    שתף ב-Google+

אתה לא באמת חדש, על מי אתה עובד?
    שתף ב-Google+

הרשמה