תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    סתם פתאום התחלתי להיזכר באסטרטגיות הישנות שלי וחשבתי שאולי מישהו רוצה לשתף?

בדרך כלל שיחקתי פרוטוס. אהבתי להציק ליריב עם הכמה zealots הראשונים שלי בזמן שבניתי מהר לdargoons. אתם יודעים, להיכנס מהר, להוריד לו כמה פועלים ולברוח. הייתי גם משדרג את הplasma shield עד לעזאזל כדי שיהיה קשה להרוג לי יחידות ואז משדרג לdragoons טווח ומציב כמה זילוטס שיציקו ליריב בזמן שהדרגונס עושים focus fire ומורידים לו יחידות בקצב. בbroodwar בכלל הייתי עושה להם את המוות עם dark templars שחסמו להם את הדרך, עשו ערימות של נזק ואם הייתי טוב מספיק עם הדרגונס ומוריד את כל הdetectors בסביבה הם לא יכלו לפגוע בהם.
    אם היה נמשך מספיק ולא הייתי חוטף יותר מידי נזק הייתי הרבה מנסה גם ליצור reavers (ככה 3-4) ולהבריח אותם בחללית נושאת לגב של הבסיס של היריב כשאני חוסם לו את הכניסה את הטקטיקה הנ"ל ומפציץ אותו קצת ואז בורח. או שהייתי מביא אותם לבסיסים משניים שלו ומוריד אותם מהר לפני שהוא יכל להגיע.
    רק מול טרנס זה לא עבד משהו, כי הghosts הארורים כל הזמן שיתקו לי את כל היחידות.

מה אתם הייתם עושים?
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אח שלי היה חיית פרוטוס, עם דגש על ספינות אוויר. הוא היה מחזיק מעמד בבסיס שלו עד שהצליח לייצר 8 ספינות אם, ואז בלהק עצום של עשרות הפייטרים שלהן הוא פשוט שחט את האויב.

אני חיבבתי מאוד את בני האדם - מדי פעם הייתי מרים את כל הבסיס ועובר למקום אחר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אוי, כן, הזוועות שחוללתי עם carriers.
    במשחקי זוגות (מה שעשיתי הרבה עם חברים) בדרך כלל הייתי שם כמה יחידות ראשוניות (זילוטס ודרגונס) ותוך כדי משפר להן את המגן (תמיד אהבתי את זה כי זה משפר את כל היחידות) ואז הן היו שורדות לי מלא זמן ומספקות גיבוי לחבר שאיתי עד שפתאום הייתי קופץ עם כמה carriers ומסתיר את כל המסך עם ההפגזות שלי.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי ננסק
    אח שלי היה חיית פרוטוס, עם דגש על ספינות אוויר. הוא היה מחזיק מעמד בבסיס שלו עד שהצליח לייצר 8 ספינות אם, ואז בלהק עצום של עשרות הפייטרים שלהן הוא פשוט שחט את האויב.

אני חיבבתי מאוד את בני האדם - מדי פעם הייתי מרים את כל הבסיס ועובר למקום אחר.
    זכורות לי מספר פעמים שבהם הרמתי את הבסיס לאוויר, אבל השמידו אותי מספר יחידות AA עלובות, וזה נורא הציק. מה שכן, לא כל יחידות ה-Teran יכולות להתרומם מעלה.

זכורה לי גם הירייה המיוחדת של ספינות האם של בני-האדם, שעשתה המון נזק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    פעם ראיתי (בריפליי) חבר שלי משחק מול איזה מישהו שאני מכיר... מסכן החבר, כל הזמן השמיד את הבחור עד היסוד והאידיוט הרים בניין ראשי וברח להתחבא ולהתחיל מחדש במקום אחר. והם שיחקו במפה הרבה יותר גדולה מהרגיל, אז זה היה הרבה יותר ביג דיל ממה שזה נשמע. וגם לחבר שלי לא היו בכלל יחידות מעופפות, אז זה היה בכלל מתסכל (עד שבסוף נמאס לו והוא בנה צי ורצח אותו).
    שתף ב-Google+

הרשמה