תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: באיזה גזע תבחרו (אפשר לבחור עד 2!)?

מדרגים
40. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • Zerg

15 37.50%
  • Protoss

30 75.00%
  • Terran

18 45.00%
סקר בעל מספר אפשרויות.
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 37
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אהלן,

איזו דמות אתם הולכים לשחק, ולמה??

אשמח לראות היענות!

תודה
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    .En Taro Adun
    את הטראן תמיד אהבתי. אולי זה הגוסט, אולי זה ג'ים ריינור, אבל אני זוכר אותם לטובה. ההחלטה בין הזרג לפרוטוס היא קלה - אני מת על הפרוטוס, במיוחד הדארק טמפלארז שלהם. וגם הזלוטס מגניבים ממש. את הזרג אני לא כ"כ אוהב. וגם העדפתי את קריגאן כבת אדם.
    אז הבחירות שלי, מן הסתם, הן הטראן והפרוטוס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    פרוטוס. ברור. לא מבין למה בנוסף לטרן... זה שהם הגזע הביולוגי שלי לא אומר שאני חייב להזדהות איתם במשחק מחשב, נכון?
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

קרוב לוודאי שהראשון שלי יהיה Teran.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    נורדיה
    בני אדם ופרוטס :}
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    בחייכם אנשים, מה קרה לכל שחקני הזרגים?
    כשאני שיחקתי כמה מהשחקנים הכי חקים היו זרגים. הם פשוט בנויים לסיים את המשחק מהר. אתה צריך להיות ממש ממש טוב בשביל להדוף rush ממוצע של זרגלינגס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    "בנוסף" לבני-אדם? למה מי הולך לשחק עם העבריינים המזוהמים האלה?

Zerg Power!
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Tulkas
    בחייכם אנשים, מה קרה לכל שחקני הזרגים?
    כשאני שיחקתי כמה מהשחקנים הכי חקים היו זרגים. הם פשוט בנויים לסיים את המשחק מהר. אתה צריך להיות ממש ממש טוב בשביל להדוף rush ממוצע של זרגלינגס.
    זה לא נכון. בונקר אחד מלא ב-Marines או Ghosts עושה את העבודה. טוב, לא אחד, אבל מספר כאלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי sunny
    זה לא נכון. בונקר אחד מלא ב-Marines או Ghosts עושה את העבודה. טוב, לא אחד, אבל מספר כאלה.
    ROFL
    רואים שלא שיחקת בבאטל נט ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    "בנוסף" לבני-אדם? למה מי הולך לשחק עם העבריינים המזוהמים האלה?

Zerg Power!
    That's what I'm talking about!

וסאני, בגלל זה קוראים לזה ראש, זה הולך לקרות הרבה לפני שיהיה לאיזשהו טרן בונקרים... <>
    שלא לדבר על זה שאתה צריך משהו כמו 10 בונקרים עמוסים לעייפה במארינס וfire bats משודרגים עד לגיהינום ועוד קצת כדי רק להאט התקפת זרגלינגס טובה... יש דרכים יותר טובות מזה לעצור אותם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    כגזע אני הכי אוהב את הפרוטוס.

מבחינת המשחק עצמו? אני נהנה לשחק זרג יותר מכל גזע אחר.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    אני לא אוהב את הפרוטוס. הם סנובים כאלה. וגם Zerg נשמע מגניב, אפילו שהם נורא מכוערים. אני אקח את הטראן ואת הזרג. אבל קרוב לוודאי שאתחיל עם הטראן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    טראן ופרוטוס כי לפי הסרטונים הם נאונים זזים(אוווו, דברים נוצצים שעושים רעש *_* חייב-להשיג-מהר).
    וגם כי אף פעם לא אהבתי את הזרג, שיטת ההתנהלות שלהם יותר מידי מעצבנת "--
    שתף ב-Google+

ה-Protos הם גזע, שלדעתי, צריך לשלוט בגלקסיה. הם מצטיירים בתור "החייזרים עם הסופר-דופר-טכנולוגיה-חזקה", וזה בדיוק מה שאני אוהב. Teran עדיין יורים כדורים, ה-Zerg יורקים חומצה, וה-Protos משתמשים באנרגיה גרידא ע"מ לעשות נזק (זה-מה-שאני-אוהב!!).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    הם באמת פחות או יותר שלטו בגלקסיה. הם נחשבו לגזע הכי חזק בה עד שהזרג הגיעו. אבל בגלל שהם גזע מהונדס גנטית (ניסוי עתיק של גזע בשם Xel'Naga שאנחנו כל הזמן שומעים עליו בסינגל) והם גם פגשו את היוצרים שלהם, יש להם נטייה אבהית משהו לגבי גזעים אחרים ויותר מנסים לעודד אותם להתקדם מאשר לכבוש אותם. אבל אז הזרג הופיעו והרסו את הכל ומשם כולנו כבר מכירים את הסיפור.

מה, אני היחידי שקרא את החוברת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Tulkas
    כן, אבל אני חושב שאני היחיד שקרא בויקיפדיה...
    הזרג הם גם ניסוי של ה-Xel'Naga, אבל מאחר וה-Xel זכרו שכשהם הופיעו מול הפרוטוס היו מלחמות פנימיות, הם נשארו מחוץ לכוכב וצפו בזרג. מאוחר יותר הזרג מצאו אותם, תקפו אותם והרגו כמעט את כולם. ואז הם ניסו למצוא את Aiur, בו הפרוטוס חיו ובדרך פגשו את הטראן שהפגינו יכולות על-חושיות מענינות ושם מתחיל סטארקראפט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Tulkas
    הם באמת פחות או יותר שלטו בגלקסיה. הם נחשבו לגזע הכי חזק בה עד שהזרג הגיעו. אבל בגלל שהם גזע מהונדס גנטית (ניסוי עתיק של גזע בשם Xel'Naga שאנחנו כל הזמן שומעים עליו בסינגל) והם גם פגשו את היוצרים שלהם, יש להם נטייה אבהית משהו לגבי גזעים אחרים ויותר מנסים לעודד אותם להתקדם מאשר לכבוש אותם. אבל אז הזרג הופיעו והרסו את הכל ומשם כולנו כבר מכירים את הסיפור.

יה, איך חרשתי על החוברת באנגלית אחרי שקניתי את ה- Starcraft Battle-Chest שלי ^_^
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    כן, אבל אני חושב שאני היחיד שקרא בויקיפדיה...
    הזרג הם גם ניסוי של ה-Xel'Naga, אבל מאחר וה-Xel זכרו שכשהם הופיעו מול הפרוטוס היו מלחמות פנימיות, הם נשארו מחוץ לכוכב וצפו בזרג. מאוחר יותר הזרג מצאו אותם, תקפו אותם והרגו כמעט את כולם. ואז הם ניסו למצוא את Aiur, בו הפרוטוס חיו ובדרך פגשו את הטראן שהפגינו יכולות על-חושיות מענינות ושם מתחיל סטארקראפט.
    אני יודע, אבל זה לא היה רלוונטי במיוחד להודעה שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    מקום ראשון- הפרוטוס. הם נראים מגניב, מצויידים בכוחות פסיונים ובטכנולוגיה משוכללת. יש להם חיילים שנמצאים בתוך מכונות עם מערכת שימור חיים, יש להם טמפלרים אפלים, יש להם נושאות מטוסים ויש להם -ארכונים-. הו... כן, הארכונים.

מקום שני- הזארג. למה אני אוהב אותם? כנראה מאותה הסיבה שהכינוי שלי הוא הנרוביאן... הזארג השם שרצים מתועבים, חסרי תבונה כמעט, שנשלטים טלפתית על ידי הזארג החזקים יותר. הם מתחפרים לתוך אנשים, הם מעתיקים DNA, הם מתחפרים ופורצים מתוך האדמה, ויש להם יחידה שנראית כמו סרטן מעופף... (Guardians).

מקום שלישי- הארציים. למה? טוב, הם מדברים מגניב (Goliath On-Line!), ויש להם את חיילי הגוסט, ומבנים מרחפים, אבל... כנראה שבשלב מסויים האגו האנושי מתחיל לעלות על העצבים. איך בני האדם האלו נדחפים לכל מקום? מה הם קשורים לניסויי הקסל'נאגה בכלל? למה אני רואה כל הרבה בני אדם בכל עולם פנטזיה, ועוד בתור הגזע הכי נפוץ והכי מגוון (כאילו, כמה סיעות יש לפרוטוס לדוגמה? שתיים?)

(תרצו או לא, סטארקראפט הוא גם פנטזיה, עם הפסיונים ועיוותי החלל שהפרוטוס עושים).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    נכתב במקור על ידי the Nerubian
    מקום ראשון- הפרוטוס. הם נראים מגניב, מצויידים בכוחות פסיונים ובטכנולוגיה משוכללת. יש להם חיילים שנמצאים בתוך מכונות עם מערכת שימור חיים, יש להם טמפלרים אפלים, יש להם נושאות מטוסים ויש להם -ארכונים-. הו... כן, הארכונים.

מקום שני- הזארג. למה אני אוהב אותם? כנראה מאותה הסיבה שהכינוי שלי הוא הנרוביאן... הזארג השם שרצים מתועבים, חסרי תבונה כמעט, שנשלטים טלפתית על ידי הזארג החזקים יותר. הם מתחפרים לתוך אנשים, הם מעתיקים DNA, הם מתחפרים ופורצים מתוך האדמה, ויש להם יחידה שנראית כמו סרטן מעופף... (Guardians).

מקום שלישי- הארציים. למה? טוב, הם מדברים מגניב (Goliath On-Line!), ויש להם את חיילי הגוסט, ומבנים מרחפים, אבל... כנראה שבשלב מסויים האגו האנושי מתחיל לעלות על העצבים. איך בני האדם האלו נדחפים לכל מקום? מה הם קשורים לניסויי הקסל'נאגה בכלל? למה אני רואה כל הרבה בני אדם בכל עולם פנטזיה, ועוד בתור הגזע הכי נפוץ והכי מגוון (כאילו, כמה סיעות יש לפרוטוס לדוגמה? שתיים?)

(תרצו או לא, סטארקראפט הוא גם פנטזיה, עם הפסיונים ועיוותי החלל שהפרוטוס עושים).
    תמיד נחמד ללמוד מילה חדשה :O

Vall3y says:
    זהו אני לא שונא את בראול אוקיי?
    שתף ב-Google+

הרשמה