תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 42
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי,

אין הרבה מה להרחיב..

מה הדבר שאתם הכי מצפים לו במשחק StarCraft2??

אשמח לראות תגובות!!

אני מחכה למצב מרובה המשתמשים
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    חיפה
    כמובן לעלילה אדירה כמו במשחק הקודם ולאיזון אדיר כמו בקודם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    .Adun Toridas
    ג'ים ריינור.
    וגם לראות שוב יחידות שונות, להן אני כ"כ מתגעגע. בליזארד דיברו על יחידות גדולות במשחק - אותי מעניין מה יופיע אצל הזרג D;
    אני גם רוצה לדעת מה לעזאזל קורה עם ה-Xel'Naga, מה הקטע של סמיר דוראן והאם הניסויים שלו מצליחים. בוגד מסריח...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    לדעת מה הולך ביקום הזה... העלילה פשוט ענקית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אני מצפה לראות כפרה מבליזארד על WOW. הם מכרו את הנשמה שלהם בשביל כסף, עכשיו בואו נראה שהם משתמשים בכסף הזה למטרה ראויה.
    אני רוצה לראות הרחבה של העולם המדהים של SC, אני רוצה לראות יחידות מרשימות יותר ואני רוצה לראות עלילה כ"כ עמוקה שאני אצתרך לרען את רישיון הצלילה שלי. בקיצור, כל הדברים שהתרגלתי לראות אצל בליזארד (עד WOW, כמובן).
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Tulkas
    אני מצפה לראות כפרה מבליזארד על WOW. הם מכרו את הנשמה שלהם בשביל כסף, עכשיו בואו נראה שהם משתמשים בכסף הזה למטרה ראויה.
    אני רוצה לראות הרחבה של העולם המדהים של SC, אני רוצה לראות יחידות מרשימות יותר ואני רוצה לראות עלילה כ"כ עמוקה שאני אצתרך לרען את רישיון הצלילה שלי. בקיצור, כל הדברים שהתרגלתי לראות אצל בליזארד (עד WOW, כמובן).
    התכנים של WoW הם איכותיים, והם נוגעים בלב המטרה. לפי הדעה שלך, כאמור, שום חברה באשר תיהיה, לא יכולה להתפתח, לגדול, ולספק את רצון הרוכשים מבלי "למכור את נשמתה לשטן".

לעניות דעתי, נתח גדול מהכנסות החברה הולכות לתחזוקת השרתים (שעובדים מעולה, דרך אגב), משכורות לטופ-שבטופ של יוצרי עולמות הפנטזיה, קרי ציירים, תכנתים ואפילו סופרים. הכל בשביל להעמיק ולהעשיר את עולם המשחק של WC3, וכן, גם כדי להחיות את החברה כדי שתוכל להוציא תכנים טובים בעתיד. וכידוע לך, כוח עבודה איכותי עולה כסף, והרבה ממנו. רוצה SC2 מעולה (הכולל את כל מה שציינת למעלה)? בשביל זה צריכים כסף.

הדוגמה הטובה ביותר שאני יכול לחשוב עליה היא Westwood. חברה טובה, שם טוב, מוצרים טובים, אבל מה? נרכשה בהשתלטות סמי-עוינת ע"י ענקית המשחקים EA. רוצה חברה לכעוס עליה? קח את EA, ביחד עם מחלבת הכסף שלה - SIMS. *cool*
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    זה מה שהרוב חושבים, אבל אני התעמקתי בעולם של וורקראפט עוד לפני WOW ולכן אני יודע שזה לא נכון.
    רוב העולם נכתב כמשחק תפקידים שולחני (או בסגנון של אחד) במקור ורק טעימות ממנו ניתנו במשחקי המחשב. כשWOW הגיע, הם העמידו פנים שהם מרחיבים את העולם, כשהם בעצם סתרו המון מהספרים והדברים הקודמים והיפים יותר שלהם כדי ליצור משחק שימשוך יותר אנשים. וזה למכור את הנשמה לשטן. אין לי בעיה עם להרוויח כסף, אבל הם הפכו עולם מדהים לרדוד יותר וצעקני יותר בשביל להרוויח יותר וזה לדעתי למכור את הנשמה כמעט תרתי משמע. אבל היי, זאת דעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Tulkas
    זה מה שהרוב חושבים, אבל אני התעמקתי בעולם של וורקראפט עוד לפני WOW ולכן אני יודע שזה לא נכון.
    רוב העולם נכתב כמשחק תפקידים שולחני (או בסגנון של אחד) במקור ורק טעימות ממנו ניתנו במשחקי המחשב. כשWOW הגיע, הם העמידו פנים שהם מרחיבים את העולם, כשהם בעצם סתרו המון מהספרים והדברים הקודמים והיפים יותר שלהם כדי ליצור משחק שימשוך יותר אנשים. וזה למכור את הנשמה לשטן. אין לי בעיה עם להרוויח כסף, אבל הם הפכו עולם מדהים לרדוד יותר וצעקני יותר בשביל להרוויח יותר וזה לדעתי למכור את הנשמה כמעט תרתי משמע. אבל היי, זאת דעתי.
    אם אתה חושב שהעולם של WOW רדוד, אז אתה כנראה רגיל לעומק בלתי אפשרי. העולם של WOW הוא העולם הכי עמוק שאי פעם נוצר בממורפג. הסיפור של העולם מתרחב ככל שהעולם של WOW מתרחב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אין לי שום שמץ של ספק. אני רק אומר שהוא כלום לעומת החומר שפורסם לפני WOW ואז WOW בא וסתר בחומר הרבה פחות טוב שנועד להראות מגניב לשחקני MMO.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אני מצפה שזה יעלה לי על המחשב...!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    אני מצפה שזה יעלה לי על המחשב...!
    אני יודע שזה יעלה לי על המחשב, כי אני אקבל אחד חדש ביוני
    ג'יפורס 8800 שכלול במחשב אמור לעזור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    כיף לך...לי אפילו אין מחשב משלי! אני משתמש במחשב המחורבן של כל המשפחה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    כמו שנאמר כאן כבר- אני מקווה שהמשחק יגיע כמה שיותר עמוק וייגע כמה שיותר בעלילה הנהדרת של המשחק המקורי. WoW הוא אולי מעט עמוק יותר ממטחנת הכסף הממוצעת(MMORPG), אבל זה לא אומר דבר עליו, אלא עד כמה הממוצע נמוך להחפיר.

וכמובן, לראות יחידות חדשות שיתאימו באמת לצבאות אליהם יכניסו אותן, ושלא ישבו שם סתם רק כדי להיות חדשות.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    כיף לך...לי אפילו אין מחשב משלי! אני משתמש במחשב המחורבן של כל המשפחה...
    אל תדאג, יהיה לך מחשב משלך ביום מן הימים. גם סמוך על בליזארד שסטארקראפט 2 יצא עוד הרבה זמן כך שהסר דאגות מלבך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    האמת טיפה התאכזבתי מזה שהמפתחים לא מתכוונים לשנות שום דבר מהותי... אני לא בדיוק רוצה אותו משחק בתחפושת של מנוע יפה. הציפייה הכי גדולה שלי היא איזה רעיון קטן ומבריק שיעשה את המשחק לרמה אחת מעל הקודם.

הייתי גם רוצה שלא נצטרך מחשב על בשביל לקבל קצת אקשן על המסך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אל תדאג ידידי, זה אמנם נראה כמו אותו משחק במנוע חדש, אבל מביני דבר רואים כי יש שם יותר.
    אני יודע שזה נשמע משהו בסגנון של "אוווו, יחידות חדשות, איזה הרחבה!! רגע... משחק חדש?!", אבל זה לא. אמרתי את זה יותר מידי בזמן האחרון, אז אני אקצר: שדה קרב דינאמי יותר. הרבה יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי Tulkas
    אין לי שום שמץ של ספק. אני רק אומר שהוא כלום לעומת החומר שפורסם לפני WOW ואז WOW בא וסתר בחומר הרבה פחות טוב שנועד להראות מגניב לשחקני MMO.
    אי אפשר להיות מקובע יותר מידי, שעוברים מג'אנר אסטרטגיה לג'אנר של MMORPG חייבים לשנות כמה דברים... וכמות הדברים שהם שינו היא לא גדולה, והמשחק WoW הוא בהחלט עמוק... אז נכון שיש שם כמה סטירות אבל אם חברה, רוצה להוציא משחק שיצליח, בג'אנר קצת שונה, אז היא צריכה קצת לשנות בעצמה, זה דעתי כמובן =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ShreK
    אל תדאג, יהיה לך מחשב משלך ביום מן הימים. גם סמוך על בליזארד שסטארקראפט 2 יצא עוד הרבה זמן כך שהסר דאגות מלבך.
    הם אמרו בFAQ באתר שלהם שהם מתכננים לעשות את המשחק יעיל גם על מחשבים פחות חזקים ומשוכללים. זה עוד יתרון של משחקי בליזארד... מתאימים למחשבים שלא עלו 7500 שקל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    אני יודע שזה יעלה לי על המחשב, כי אני אקבל אחד חדש ביוני
    ג'יפורס 8800 שכלול במחשב אמור לעזור
    בהחלט יעזור <_<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Mastix
    אי אפשר להיות מקובע יותר מידי, שעוברים מג'אנר אסטרטגיה לג'אנר של MMORPG חייבים לשנות כמה דברים... וכמות הדברים שהם שינו היא לא גדולה, והמשחק WoW הוא בהחלט עמוק... אז נכון שיש שם כמה סטירות אבל אם חברה, רוצה להוציא משחק שיצליח, בג'אנר קצת שונה, אז היא צריכה קצת לשנות בעצמה, זה דעתי כמובן =]
    זאת דעתך ואני מכבד את זה, אבל בתור אחד שהתעמק בעולם של וורקראפט (בעיקר כמשחק תפקידים שולחני) עוד לפני WOW, אני יודע מה כמות הנזק שWOW עשה לעולם המערכה המדהים הזה. טוב, מאוחר מידי בשביל לעשות משהו בנידון. רק נקווה שאת כמויות הכסף העצומות שהם הרוויחו מWOW הם השקיעו במקום טוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה