תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    זה לא חלום: StarCraft 2, ההמשך לאחד ממשחקי האסטרטגיה הטובים בכל הזמנים, הוכרז.

לפרטים נוספים לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    כמה שאני מחכה למשחק הזה... אבל תגידו, הוא לא נראה מצועצע מדי? הסרטון מגניב ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    עיר
    ירושלים
    וכמו שאני מכיר את בליזזארד, גם עוד שנים ליציאתו.
    עבודה קשה אולי תשתלם בעתיד.
    אבל עצלנות משתלמת כבר עכשיו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    במיטב המסורת של בליזארד - להוציא משחקים מצויינים אחרי פיתוח ארוך ואיחור של לפחות חצי שנה מהיעד המובטח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    לפי אנשי PC Gamer, הפעם יכול להיות שבליזארד יצליחו להוציא את המשחק בקרוב, אולי אפילו השנה / תחילת 2008.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כמה זמן לקח ל-WC3 לצאת מאז שהכריזו עליו? שלוש שנים? נראה לי שהמצב יהיה דומה עם SC2.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    אבל אני חושב שהם היו יכולים לפתח עוד את העולם של וורקראפט (לא המשחק WoW, העולם עצמו...) בWarCraft IV...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.04.2007
    זה הולך להיות אחד המשחקים הטובים !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    זה עומד להיות שווה!!! אני מקווה שהדרישות מערכת יגיעו במהרה כי יש לי מחשב עגלה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    במקרה הטוב זה יצא לפני שאני מתגייס. במקרה הרע זה יצא כשאני בצבא. במקרה הסביר, זה יצא כשאני אשתחרר... #_O
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    ושמה גיהנום
    "המטרה של המשחק, לפי בליזארד, היא להביא את חווית StarCraft ל"דור הבא" של שחקני המחשב, ולמעשה לשדרג את המשחק האהוב, שיצא במקור ב- 1998, אל שנות האלפיים - מבלי לשנות שום דבר מהותי בדרך."
    אמנם מקוריות מעולם לא היתה הצד החזק של בליזארד, אבל לאחר עשור אני מצפה למעט יותר שאפתנות מצד מפתחת המשחקים הגדולה בעולם. או שאולי עצם העובדה הזו היא בעוכריה?
    בכל אופן, אין לי שום כוונה לחבל בהתרגשות (אני עצמי נרגש מאוד מעצם ההכרזה), אבל סרטוני המשחקיות נראים שגרתיים ורגילים מדי. לא "דור הבא" ולא נעליים, זה נראה כמו אותו המשחק מלפני 10 שנים, מאובזר במנוע הגרפי של WC3.
    עדיין, בליזארד זו בליזארד. אין ספק שגם SC2 יצא, בסופו של דבר ובלי קשר, משחק מעולה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    מצוין, בדיוק מה שצריך. אחרי שאני מתאכזב שוב ושוב ממשחקי המשך (NWN2 האחרון שבהם [כן כן, משחק אדיר, אבל ציפיתי ליותר]) הגיע הזמן שאיזשהי חברה תקלוט סוף סוף שכל מה שאנחנו (או לפחות אני) רוצים זה עוד מאותו דבר שכ"כ אהבנו במקור. זה שהם לא עשו משחק חדש לגמרי וקראו לו SC2 זה טוב. אני רוצה עוד סטארקראפט. והם גם טובים בלקחת ולשפר בלי לשנות ממש. תשווה דיאבלו 2 לדיאבלו 1, וורקראפט 3 לוורקראפט 2.... שניהם בעיקרון אותו משחק כמו הקודם להם, רק גרסא גדולה יותר וטובה יותר שלו.

תגידו, יש מצב ששמים את הסירטון הזה מההכרזה בשרת FTP? זה בהחלט אחד החזקים, הייתי רוצה להוריד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    אבל בכל זאת, היום צריך להציע הרבה יותר אפילו מסדר הגודל של הדברים שסטרקראפט הראשון הציע בזמנו כדי ליצור סנסציה כמו שהוא יצר.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    ואני די בטוח ששמת לב שיש שם יחידות חדשות. אני יודע שזה נשמע כמו הרחבה, אבל אני סומך על בליזארד שהן ישנו דברים לא מעט. כל המשחק הרבה יותר מגיב. כבר נחשף שאחת היחידה של הפרוטוס, לדוגמה עושה יותר נזק ככל שהיא פוגעת יותר זמן (אני חושב שזה הענק המהלך הזה) ושהמגן של אחרת (לדעתי הimmortals) מתחזק ככל שתוקפים אותו יותר. כמו כן, הסירטונים הקצרים מראים לנו שיש יחידות מסוימות שיכולות לעבור מעל מכשולי terrain מסוימים שיחידות אחרות לא יכולות לעבור.
    אני יודע שזה נשמע פיצי, אבל זה משנה לגמרי את הקרב. יוצר אזור מלחמה הרבה יותר דינמי, מגיב ומורכב בשינויים מינימאליים של הנוסחא המנצחת שעדיין מספיקים כדי לשמור עליה רעננה. אם תשאל אותי, זה גאונות.

עריכה: נראה לכם שבליזארד מחפשים דובר בישראל? P=
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    באמת חברה יחידה במינה
    שיחקתי בכול משחק שלה מה ויקינגים ועד לWOW.
    ואני חייב לומר שאני קצת מאוכזב אפילו חושש אחרי שראיתי את התצוגה הזאת.
    אם הם לא יצליחו להכניס משהו חדש לתוך הסדרה הזאת ולא עוד שיחזור של ווראקראפט 3 (גם מבחינה גראפית) עדיף שלא יוציאו אותו בכלל. ודרך אגב ווארקרפט 3 הייתה בו חדשנות והוא הוסיף דברים חדשים לז'אנר עם השימוש באלמנטים של משחק תפקידים הבסיס של סטארקאפט (אפילו מבחינת יחידות)עם גראפיקה יותר טובה ואלמנטים שהוסיפו למשחקיות אני ממש מקווה שיתגלו פרטים חדשים על המשחקיות והגרפיקה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2007
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Tulkas
    ואני די בטוח ששמת לב שיש שם יחידות חדשות. אני יודע שזה נשמע כמו הרחבה, אבל אני סומך על בליזארד שהן ישנו דברים לא מעט. כל המשחק הרבה יותר מגיב. כבר נחשף שאחת היחידה של הפרוטוס, לדוגמה עושה יותר נזק ככל שהיא פוגעת יותר זמן (אני חושב שזה הענק המהלך הזה) ושהמגן של אחרת (לדעתי הimmortals) מתחזק ככל שתוקפים אותו יותר. כמו כן, הסירטונים הקצרים מראים לנו שיש יחידות מסוימות שיכולות לעבור מעל מכשולי terrain מסוימים שיחידות אחרות לא יכולות לעבור.
    אני יודע שזה נשמע פיצי, אבל זה משנה לגמרי את הקרב. יוצר אזור מלחמה הרבה יותר דינמי, מגיב ומורכב בשינויים מינימאליים של הנוסחא המנצחת שעדיין מספיקים כדי לשמור עליה רעננה. אם תשאל אותי, זה גאונות.

עריכה: נראה לכם שבליזארד מחפשים דובר בישראל? P=
    המממ ה- Immortals מקבלים מגן בלתי חדיר רק תחת התקפה כבדה, כמו טנקים למיניהם. לעומת זאת, ההגנה לא תיווצר מהתקפה של Reaper חמוד, ככה שהאימורטל הוא אנטי דברים כבדים, אבל חדיר להתקפות קטנות.

אגב, הקטע עם ה"חללית אם" (אפשר רק אחת כזאת בכל פעם) נראה לי די מועתק מ- CC3, לא? חסר רק שהיא תהיה בצורת טבעת ועם איזה דבר מעופף באמצע...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Doronz
    .
    אגב, הקטע עם ה"חללית אם" (אפשר רק אחת כזאת בכל פעם) נראה לי די מועתק מ- CC3, לא? חסר רק שהיא תהיה בצורת טבעת ועם איזה דבר מעופף באמצע...
    לא ממש. עוד מלפני שראינו את יחידת הפרוטוס הראשונה במשחק ידענו שיש צי ענקי של ספינות חלל שיכולות למחוק את החיים מפלנטות שלמות. הם כמובן יצטרכו להקריץ סיבה לזה שהפרוטוס לא השתמשו בהן ב- SC הראשון, אבל הן בהחלט קיימות כמשהו שצריך להיות בנשקייה שלהם.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    לא יכול לשפוט את המשחק לפי הסרטון העלוב הזה שמראה לכם חמש דקות מהמשחק, במילא אי אפשר לראות מה הולך שם בכלל, ואתם אומרים שהמשחק נראה אותו דבר. אני אישית לא שיחקתי בראשון כי הייתי בן חמש אז, אבל אני בהחלט הולך לשחק בו בחודשים הקרובים.

ד"א, אהבתי את הלוגו, אחד מהיפים אי-פעם. ברצינות.
    אה, ויחידת GHOST לא תזיק, כפי ששמילס אמר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    ושמה גיהנום
    שתי דוגמאות:
    1. ה-marines עם ה-jetpacks, למשל, מועתקים מ-Dawn of War של רליק.
    2. היחידה של הפרוטוס שמאפשרת להם לעשות blinking בשדה הקרב היא סוג של מיחזור של היכולת של ה-warden מ-TFT.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    חיפה
    קטע המשחקיות הזכיר לי מאוד את סטאקראפט הראשון, אותו שיחקתי בגיל 13 בערך. נראה לי שבמשחק הזה הגרפיקה תהיה יותר יפה והיחידות יהיו יותר גדולות, ומי שגדל על המשחק הראשון יאהב גם את המשחק השני, כי המשחקיות לא תשתנה בהרבה. זה כמו ב- c&c3, שאומרים עליו שהוא מזכיר מאוד את הקודמים לו (מבחינת המשחקיות)ורק הגרפיקה השתפרה והיחידות גדלו.מה אתם חושבים?
    דרור חזן
    שתף ב-Google+

הרשמה