תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: האם אתה תעזור לי ליצור את המשחק

מדרגים
14. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • לא

11 78.57%
  • רק אם גם אתה תעזור ליצור את המשחק

2 14.29%
  • רוב הסיכויים שאני אוכל

0 0%
  • כן

1 7.14%
תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    שלום לכל הגולשים. אני רוצה ליצור משחק למחשב ולאחת מקונסולות הדור הבא. למשחק קוראים "הטוב, הרע והקקטוס" והוא מספר על איש שניסה ליצור קקטוסים משופרים והם יצאו
    קטלניים (הטוב), על מנהיג הקקטוסים המשופרים שמנסה להבריח אותם (הקקטוס) ועל האיש הרע של המשחק, שמנסה לתפוס את הקקטוסים בשביל להשתלט על העולם (הרע). המשחק מתחיל עם שלושה מודים: המוד של הטוב, שבו משחקים את האיש שיצר את הקקטוסים, המוד של הרע, שבו משחקים את האיש הרע, והמוד של הקקטוס, שבו משחקים את מנהיג הקקטוסים. לכל אחד יש כוחות משלו שאין לאחרים, למשל: הקקטוס יכול לירות קוצים, הרע יכול להשתמש בנשקים והטוב יכול לשכנע אנשים אחרים לעזור לו. כשגומרים את כל המודים ההתחלתיים, נפתח מוד שבו אפשר להרכיב דמות מחלקי גוף ולבחור אם הדמות תהיה בן או בת, ולבחור איך לעשות ולמי לעזור. המוד הרביעי מכיל חמישה סיומים שונים.

לפרטים לפנות לאימייל שלי: [email protected]

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    משחק לקונסולות הדור הבא?
    תגיד אתה מבין כמה אנשים וכסף אתה צריך בשביל ליצור כזה משחק?
    משהו בסביבות ה 200 למשך שנה שהשכר המנימום של העובדים הללו יהיה 6000 דולר לחודש, אז אם יש לך תקציב YOU WELCOME אם לא כדיי שתחשוב להשקיע בדברים יותר ראליים כמו משחקים בתוכנת פלאש.

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אני מאוד מודה לך על הצעת היעול שלך, אבל מישהו יסכים לעזור לי אם זה יהיה משחק פלאש?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אני מבין שכבר הבנת את הטעות שלך אבל רק שתדע שאין לך מושג עם מה אתה מתעסק אם אתה רוצה לפתח משחק לקונסולת הדור הבא. ולגבי הרעיון משחק שלך...הוא נשמע דיי...סליחה עם אני מעבליב אבל אידיוטי...אלה אם כן אתה מתכוון לפתח משחק לגילאי 4-7...אתה יודע...קקטוסים...

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    לזאוס השני

אני מצטער שזה מה שאתה חושב אבל... זה יהיה משחק בתלת מימד מלא עם משחקיות כיפית ואינטיליגנציה מלאכותית מספיק טובה. יכול להיות שזה לא יהיה לקונסולות הדור הבא, אבל זה יהיה למחשב. חוץ מזה, זה יהיה משחק פעולה מגוף שלישי עם משחקיות, גרפיקה ומספיק גורמים אחרים בשביל שהעלילה לא תצטרך להיות מדהימה. אם הייתי אומר לך שאני רוצה לפתח משחק אחר, אתה היית שוקל לעזור לי?

מומחה לאיכות.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נתחיל מזה שאין בארץ אף גורם שניסה אי פעם לפתח משחק לקונסולות הדור הבא. עלויות של פיתוח משחק כזה הן מינימום 5 מיליון דולר, ברוב המקרים הרבה יותר.

האם יש לך איזשהו נסיון בפיתוח משחקים? אם לא, אני מציע לך להתחיל בפיתוח משחקים קטנים בפלאש או פלטפורמה דומה.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    יש לי ניסיון בפיתוח משחקים. חוץ מזה, יכול להיות שאני אשלח את הרעיון לחברה בחו"ל והם יתמודדו עם ההוצאות.

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    נכתב במקור על ידי מומחה לאיכות
    יש לי ניסיון בפיתוח משחקים. חוץ מזה, יכול להיות שאני אשלח את הרעיון לחברה בחו"ל והם יתמודדו עם ההוצאות.
    אני לא אוהב לנפץ לאנשים אשליות אבל להתעסק בפאוייר פוינט ה לא נקרא לפתח משחקים.
    אתה צריך לפחות שנה ניסיון בשביל לעשות משהו רציני, ואתה צריך לדעת שפת תכנות.

זה שכל אחד בא פה בפורום עם רעיון לא ממש עוזר.
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    1. אני אעשה 3 תארים בגיימינג
    2. מאז ההודעה שהגבת עליה, כבר הספקתי ללמוד שאם יש לי רעיון גדול, אני אצור אותו רק בעזרת צוות הפיתוח שלי, שקוראים לו "המשפחה היוצרת".

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    טוב זאת אשליה אחת גדולה תתחיל מקטן ותליך לגדול אבל לא ישר מגדול במיוחד מפרוייקט כזה שעולה מלא כסף! ובמיוחד אם אין לך ניסיון בזה!!
    Smart_Bullet

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    1. יש לי ניסיון
    2. כבר מצאתי לפחות 2 שמוכנים להצטרף ל"משפחה היוצרת שלי"

הצטרף בתאריך
    29.05.2007
    איזה נסיון יש לך ובמה?

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אני יודע מה צריך להיות במשחק טוב, אני יודע למצוא דרכים לשווק בצורה רווחית ועוד המון דברים. חוץ מזה, יש לי שאיפות גבוהות.

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אז יאללה איש תתחיל לפתח,

סתם לידע כללי לאיזה קטגוריית משחקים פנית? (פלאש , תלת מימד).

ומה הנושא של המשחק?

וכמובן שיהיה בהצלחה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    נכתב במקור על ידי מומחה לאיכות
    לזאוס השני

אני מצטער שזה מה שאתה חושב אבל... זה יהיה משחק בתלת מימד מלא עם משחקיות כיפית ואינטיליגנציה מלאכותית מספיק טובה. יכול להיות שזה לא יהיה לקונסולות הדור הבא, אבל זה יהיה למחשב. חוץ מזה, זה יהיה משחק פעולה מגוף שלישי עם משחקיות, גרפיקה ומספיק גורמים אחרים בשביל שהעלילה לא תצטרך להיות מדהימה. אם הייתי אומר לך שאני רוצה לפתח משחק אחר, אתה היית שוקל לעזור לי?

מומחה לאיכות.
    אם יהיה רעיון באמת טוב (לא שזה כל כך גרוע) ובפרופורציות נמוכות ולא לרעיונות ממש מרחיקי לכת אני חושב שכן...

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    טוב, אז יש לי רעיון בפרופורציה נמוכה. זה רעיון למשחק פלאש שקוראים לו "בובות וודו פראיות" ובו יש צעצוע זכוכית שכל מי שקונה אותו הופך לבובה שלו. הגיבור של המשחק מנסה לשבור את הצעצוע וצריך לעבור זומבים רצחניים.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    כן...
    אני מציע שתיקח רעיון אחד ותעבוד עליו כמו שצריך. גם אני יכול לזרוק רבעי עופות על ימין ועל שמאל, אבל בשביל משחק איכותי אתה צריך סיפור ממש מושקע. לא רק רעיון, גם דמויות וכו'...
    ואני חייב להודות שהרעיון הזה די מטריד...

this is HEALTHY cough blood

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אני לוקח כבר רעיון אחד ועובד עליו. חוץ מזה, אני עובד על מסמך קונספט לאחד המשחקים שלי ומשקיע בסיפור ובהכול.

הרשמה