תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    מי שרוצה להחליף ניק בשרת?
    כדאי לעשות דיון ראשי כזה...

אניווי מטרת הדיון להודיע שפאקינג לא תעיפו אותי אני זה Chelito
    (Cesar Delagdo the king from Cruz Azul)
    Batzal - Making you cry.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    ערן שינה ניק לHARVEST. לא יודע אם זה קבוע - שאלו אותו. מסתבר שיש סיפור גם מאחורי השם, ערן כולי אוזן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    יש מצב שהשם שלי יהיה לפעמים קללה על דיסקורד, אבל לא יותר.
    בדרך כלל אני בVENT עם שני האדמינים שנמצאים (NOT אבישי) והם יודעים על השינוי שם, אז זה סבבה מבחינתי.

אגב ניר, לא רואים אותך בשרתים ובונט אז מה אתה מזיין ת'שכל :{D
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    שמע החתימה שלך גל זה אדיררר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    בחיים לא דמיינתי שאתם כאלה תינוקות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    איזה מצחיקים טומי וגיא חושבים אני סיסי, אין גבול לתירוצים
    נראה לי הם אחים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Purity
    יש מצב שהשם שלי יהיה לפעמים קללה על דיסקורד, אבל לא יותר.
    בדרך כלל אני בVENT עם שני האדמינים שנמצאים (NOT אבישי) והם יודעים על השינוי שם, אז זה סבבה מבחינתי.

אגב ניר, לא רואים אותך בשרתים ובונט אז מה אתה מזיין ת'שכל :{D
    אני גם אדמין שנמצא בוונט מדי פעם :ם

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Discord
    בחיים לא דמיינתי שאתם כאלה תינוקות.
    מה תינוקות זה קרה וזה הכי מצחיק בארץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    טוב נו...אז אני יכול להיות גם בניק Timaninja וגם בניק Mr.Goodcat (ולפני שתתחילו לזיין לי בשכל על הניק תראו "Lucky Number Slevin" )

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    מה תינוקות זה קרה וזה הכי מצחיק בארץ.
    א) לא זכור לי שקיבלתי HS מיד אחרי הHS על גל באותו משחק, ואם כן זה היה כי נעמדתי בשביל לדבר.
    ב) אתם אשכרה מפרסמים את זה שאתם עוברים על החוקים? אבישי צריך לתת לשניכם באן על קללות וFN בשרת.
    ג) אתם תינוקות כי נראה לכם שלקלל אותי בכל הזדמנות יעשה אתכם צודקים.
    ד) איך שזה נראה, החיים פשוט לא מעניינים בשביל שניכם בלי מישהו לריב איתו. אם זה לא טומי או ויק זה אני. כשימאס לכם לקלל אותי תמצאו מישהו חדש. אני שמח שסוף סוף גיליתי כמה אתם בוגרים - אם מקודם ניסיתי ללבן (לפחות איתך) את העניינים, עכשיו אני לא רואה בכך טעם. גם אם תבואו על הברכיים ותתנצלו בפני, חבר שלכם אני כבר לא אהיה (ועל מי אתם עובדים תוך חודש יימאס לכם כי מה לעשות אני לא כמו טומי או גיא ואני לא מקלל חזרה, ככה שלא יהיה לכם מעניין). כבר קיבלתי רמזים שאתם רוצים לקחת את זה לרמה של מכות? זאת כבר באמת רמת מסכנות חדשה. אם אתם חושבים שאתם מפחידים אותי אתם טועים בגדול, כי עם כל האמנויות לחימה שלכם אתם עדיין ילדודס קטנים שעוברים לי בין הרגליים בלי לגעת בביצים. אתם כל כך שונים מעידן ותום שזה לא יאומן פשוט...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    נכתב במקור על ידי Discord
    א) לא זכור לי שקיבלתי HS מיד אחרי הHS על גל באותו משחק, ואם כן זה היה כי נעמדתי בשביל לדבר.
    ב) אתם אשכרה מפרסמים את זה שאתם עוברים על החוקים? אבישי צריך לתת לשניכם באן על קללות וFN בשרת.
    ג) אתם תינוקות כי נראה לכם שלקלל אותי בכל הזדמנות יעשה אתכם צודקים.
    ד) איך שזה נראה, החיים פשוט לא מעניינים בשביל שניכם בלי מישהו לריב איתו. אם זה לא טומי או ויק זה אני. כשימאס לכם לקלל אותי תמצאו מישהו חדש. אני שמח שסוף סוף גיליתי כמה אתם בוגרים - אם מקודם ניסיתי ללבן (לפחות איתך) את העניינים, עכשיו אני לא רואה בכך טעם. גם אם תבואו על הברכיים ותתנצלו בפני, חבר שלכם אני כבר לא אהיה (ועל מי אתם עובדים תוך חודש יימאס לכם כי מה לעשות אני לא כמו טומי או גיא ואני לא מקלל חזרה, ככה שלא יהיה לכם מעניין). כבר קיבלתי רמזים שאתם רוצים לקחת את זה לרמה של מכות? זאת כבר באמת רמת מסכנות חדשה. אם אתם חושבים שאתם מפחידים אותי אתם טועים בגדול, כי עם כל האמנויות לחימה שלכם אתם עדיין ילדודס קטנים שעוברים לי בין הרגליים בלי לגעת בביצים. אתם כל כך שונים מעידן ותום שזה לא יאומן פשוט...
    אני חייב ללמוד ממך איך להישאר שפוי עם קהילה כמו שיש לנו

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    חחח יש פיצוצים??

בוא ללאן דיסקורד אני ואתה על כולם BK חושב הוא לומד טאקוואנדו אז הוא יבעט בקרש שיעוף לו לראש ולא יקרה לו כלום

סתם

Let the flaming continue

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    עיר
    עזבו, חבל לדבר על המקום...
    אדי הכי לא שפוי פה....טוב אולי אחרי מיקי...

Smallville - Some things and some people are worth dying for
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    באמת יש לך חתימה חזקה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    בונא לך כבר.. מה אתה קשור?!?

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי An ma9us
    אני חייב ללמוד ממך איך להישאר שפוי עם קהילה כמו שיש לנו
    מי אמר שאני שפוי o0 (;

פשוט אל תיקח דברים ברצינות, תזכור שזה רק משחק ופורום באינטרנט, ושמאחורי כל משתמש פה יש ילד בדיוק כמוך (במקרה שלך טיפה יותר גדול), שנהנה להעביר את הזמן על המחשב. אפילו אנשים כמו מיקי וטומי שאני מאמין שאפשר להגיע איתם לעימותים רציניים הם בעצם אנשים ממש נחמדים, וצריך מאוד להשתדל בשביל לעצבן אותם ככה. הם חברה שנדלקים בקלות אבל גם נרגעים מהר

מבחינתי הפורום הזה הוא כמו בי"ס - יש חברים, יש אנשים שאתה לא מדבר איתם, יש אנשים שאתה אומר להם היי ומחליף איתם 4 מילים בשנה, יש את אלה שאתה לוחץ להם יד כל פעם שאתה רואה אותם אבל אין לך מושג איך קוראים להם, יש את הפעילים יותר ופחות וכך האלה.

כל עוד תזכור שמה שקורה כאן זה אחד הדברים הפחות חשובים בחיים שלך, הכל יהיה טוב.

אנשים כמו גל וחן, אני מניח שהיו חברים/מכרים שלי אם הם היו איתי באותו בי"ס... אבל בגלל שהם מאחורי מסך הם מרשים לעצמם לקלל בלי הפסקה, משהו שהרבה פחות קל לעשות בחיים האמיתיים. לי אישית זה מעלה חיוך
    שתף ב-Google+

הרשמה