תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    לי יש wii אירופאי עכשיו אני צריך חנויות בארץ שמוכרות משחקים אירופאים אם מישהו מכיר בבקשה שיכתוב לי. תודה.

בבקשה שאף אחד לא יגיד לי לשים ציפ כי אני מתנגד לזה.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    מצטרף לשאלה.
    דרך אגב, אם יש לי Wii אירופאי אז אני יכול להוסיף רק אנשים עם Wii אירופאי או שגם אמריקאי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי HealingAura
    מצטרף לשאלה.
    דרך אגב, אם יש לי Wii אירופאי אז אני יכול להוסיף רק אנשים עם Wii אירופאי או שגם אמריקאי?
    אתה יכול להוסיף גם אנשים עם ווי אירופאי ואמריקאי (ויפני ואוסטרלי).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    לא נראה לי שכדאי בכלל לקנות משחקים בארץ הם יקרים בכלל המשחקים של PAL יקרים יותר מ NTSC אולי בגלל שהמחיר שלהם ביורו. ההבדל הוא של איזה 10 דולר . ראיתי כמה חנויות באנגליה ושמוכרות אני לא יודע אם הן מורידות את המע"מ או לא. חוץ מזה אפשר למצוא ב E-BAY.

בקשר לחנויות בארץ אולי מדיה גיים יסכימו להזמין (אני חושב שלא תהיה להם בעיה כי משחקים קל להשיג ) גם יש סיכוי שדרקון ירוק יאפשרו לך להזמין אבל שמתי לב שהם עובדים לרוב עם קונסולות אמריקאיות.

רוב החנויות בארץ יכולים לשים דגלים שחורים עם גולגולת ושתי עצמות בכניסה כי הם מיבאים רק קונסולות וצ'יפים ולא משחקים....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    Niseg אתה כל כך צודק! כשעשיתי סבב טלפונים לבדוק אם יש לאיזו חנות זלדה אירופאי אז היו הרבה מוכרים שענו לי "לא, אין לנו, אבל יש לנו צ'יפ! ואז אתה יכול...". אני מקווה שביום ראשון יגיע זלדה אירופאי לאחת החנויות. ממתי ישראלים הפכו לפרסים החדשים? (בלי שום כוונה להעליב פרסים או בעלי צ'יפים שרוצים לשחק במשחקים מגירסא שונה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    בדקתי גם באוסטראליה וגם שם המחירים למשחקים PAL בשמיים אתה תצתרך פשות להכנס ל google.co.uk ולחפש שם ב PRODUCT SEARCH או לקנות בEBAY.uk או להזמין דרך החנויות בארץ. בEBAY אולי תמצא משומש כי יש אנשים שסימו את המשחק.....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Niseg
    בדקתי גם באוסטראליה וגם שם המחירים למשחקים PAL בשמיים אתה תצתרך פשות להכנס ל google.co.uk ולחפש שם ב PRODUCT SEARCH או לקנות בEBAY.uk או להזמין דרך החנויות בארץ. בEBAY אולי תמצא משומש כי יש אנשים שסימו את המשחק.....
    אפשר למצוא משומש, אבל יש הרבה מאוד אנשים שמוכרים את זה חדש לחלוטין במחירים נמוכים בהרבה מאשר בחנות (או כך הם לפחות עושים זאת בארה"ב).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    תנסה לדבר עם אנדר דוג זאת חנות בתל אביב, הם עקרונית מייבאים דברים מאירופה, בשוטף שלהם באמת אין משחקים בחנות אבל יש את כל מה שמסביב מארופה והספק שהם עובדים איתו יש לו גם משחקים והוא מביא להם משלוחים פעמיים בשבוע, אתה יכול לבקש מהם שיזמינו לך משהו מסויים למשלוח הבא שלהם במידה ויש להם מקום בו.

בהצלחה...

שתף ב-Google+

הרשמה