תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    עכשיו אחרי שיצאה הבטא לHALO 3, זהו, חוסמים אותכם ידידי הצורבים.
    חבל ש70% מרשימת החברים שלי לא יוכלו יותר לשחק איתי בLIVE אה?
    וד"א, מה שנחסם זאת הקונסולה ולא היוזר כך שאם תנסו להתחבר על קונסולה לא פרוצה כן תוכלו לשחק בלייב.
    הגיע הזמן שמיקרוסופט תעשה משהו בעניין...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    עכשיו אחרי שיצאה הבטא לHALO 3, זהו, חוסמים אותכם ידידי הצורבים.
    חבל ש70% מרשימת החברים שלי לא יוכלו יותר לשחק איתי בLIVE אה?
    וד"א, מה שנחסם זאת הקונסולה ולא היוזר כך שאם תנסו להתחבר על קונסולה לא פרוצה כן תוכלו לשחק בלייב.
    הגיע הזמן שמיקרוסופט תעשה משהו בעניין...
    הפורום השכן שלנו, כמו גם האינטרנט כולו, גואש ביממה האחרונה, אנשים נחסמים כמו זבובים וכו'.
    לא האמנתי שמיקרוסופט באמת יעשו את זה. השמועות כל הזמן לחשו שמתישהו זה יקרה, אבל הקונסולות הפרוצות פעלו ברשת כל כך הרבה זמן, שכבר נראה שההחלטה של מיקרוסופט לא לחסום אותן הייתה מודעת: עדיף 50$ ללייב עצמו מאשר לא לראות בכלל כסף מהאוכלוסיה הזאת.

טעיתי. לייב הפכה לפריבילגיה שרק בעלי המשחקים המקוריים יוכלו להנות ממנה. אני חושב שאני די מרוצה מהעניין, בתור מי שהוציא לא מעט דולרים על משחקים מקוריים במשך החודשים האחרונים (ובכלל).

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    הפורום השכן שלנו, כמו גם האינטרנט כולו, גואש ביממה האחרונה, אנשים נחסמים כמו זבובים וכו'.
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    לא האמנתי שמיקרוסופט באמת יעשו את זה. השמועות כל הזמן לחשו שמתישהו זה יקרה, אבל הקונסולות הפרוצות פעלו ברשת כל כך הרבה זמן, שכבר נראה שההחלטה של מיקרוסופט לא לחסום אותן הייתה מודעת: עדיף 50$ ללייב עצמו מאשר לא לראות בכלל כסף מהאוכלוסיה הזאת.

טעיתי. לייב הפכה לפריבילגיה שרק בעלי המשחקים המקוריים יוכלו להנות ממנה. אני חושב שאני די מרוצה מהעניין, בתור מי שהוציא לא מעט דולרים על משחקים מקוריים במשך החודשים האחרונים (ובכלל).
    אני מסכים.
    נמאס לי להיות האדיוט היחיד שם עם מקוריים בזמן שכל האנשים בקבוצה שלי בGEARS מדברים על איך הם הורידו את ספיידרמן 3 שבוע לפני שהוא יצא בכלל בזמן שאני זורק 60$ על כל משחק (טוב נו, 40$ באי ביי אבל למה להיות קטנוניים).

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    חה. ענק פשוט.

השאלה היא כמה זמן זה יחזיק. אני מניח ששבוע הבא כבר צ`יפ או פירצה, או משהו, שיעקוף גם את זה.

איפה DarkCowMoo עכשיו שאמר לי לפרוץ את הקונסולה לפני איזה שבועיים כי מיקרוסופט בחיים לא ייחלקו באנים.

רק שנינטנדו לא ייתפסו ראש פתאום.

יופי, עכשיו כשלא תוכלו לשחק עם כל המעתיקנים ב-Gears of War תוכלו לשחק איתי ב-The Outfit.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אין לי את המשחק
    חכה למרסינריס 2, נראה לי קצת יותר איכותי

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אין לי את המשחק

חכה למרסינריס 2, נראה לי קצת יותר איכותי
    :sad1:

אין לי עם מי לשחק ב-The Outfit...

:sad3:

מה עם Crackdown, את זה כבר קיבלת? גם את זה אין לי עם מי לשחק. כולם משחקים GeoW.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    נכתב במקור על ידי Jaymz

אני מת לקראקדאון!
    הזבל שקניתי ממנו את זה שלח לי את בדואר יבשה! או במילים אחרות זה נמצע באיזה בטן של ספינה כבר חודש וחצי...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

אני מת לקראקדאון!
    הזבל שקניתי ממנו את זה שלח לי את בדואר יבשה! או במילים אחרות זה נמצע באיזה בטן של ספינה כבר חודש וחצי...
    עזוב אותך, כל הצוות של הספינה כבר חוגג על הבטא של Halo 3 בעזרת Crackdown שלך... נקווה שלא ייכנסו בקרחון בזמן שהם לא מסתכלים...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Jaymz

אני תמיד זמין ומוכן ל-Crackdown.

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    חה. ענק פשוט.

השאלה היא כמה זמן זה יחזיק. אני מניח ששבוע הבא כבר צ`יפ או פירצה, או משהו, שיעקוף גם את זה.

איפה DarkCowMoo עכשיו שאמר לי לפרוץ את הקונסולה לפני איזה שבועיים כי מיקרוסופט בחיים לא ייחלקו באנים.

רק שנינטנדו לא ייתפסו ראש פתאום.

יופי, עכשיו כשלא תוכלו לשחק עם כל המעתיקנים ב-Gears of War תוכלו לשחק איתי ב-The Outfit.
    אני פה אחי, וכך או כך יהיו הרבה פחות שחקנים.
    דרך אגב, בנתיים לא קיבלתי באן (דפו דפו דפו).
    תדע לך, שהייתי קונה משחקים אם זה היה עולה 250 שקל כמו בח"ול הייתי קונה.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DarkCowMoo
    אני פה אחי, וכך או כך יהיו הרבה פחות שחקנים.
    דרך אגב, בנתיים לא קיבלתי באן (דפו דפו דפו).
    תדע לך, שהייתי קונה משחקים אם זה היה עולה 250 שקל כמו בח"ול הייתי קונה.
    אני לא בא בטענות אלייך.

מה שכן, 500 שקל למשחק בארץ זה באמת מגוחך. אבל אפשר (ועכשיו גם תהיה חייב) להזמין מחו"ל. אתה מתכוון עכשיו להמשיך להסתכן או לעבור למשחקים מקוריים? מה שמפחיד זה שעד כמה שהבנתי הם יכולים לתת לך באן רטרואקטיבית, גם אם לא תשתמש בצרובים יותר.

לא יודע, להתעסק עם מיקרוסופט פשוט אף פעם לא נראה לי הגיוני, עוד בדור הקודם הם חילקו באנים. וכשהשירות רשת שלהם כל כך מרכזי... באן אחד והם משתקים קונסולה. אפילו אי אפשר למכור אותה אחר כך כי מי יקנה קונסולה שקיבלה באן ממיקרוסופט (במחיר הוגן).

לדעתי, תודה למי שצריך להודות על המזל שלך ותתרחק מצרובים כמה שיותר מהר. עדיף לקנות משחק פעם בחודש, חודשיים, מאשר להסתכן בבאן.

תתחיל לחסוך לקראת סוף השנה, יוצאים יותר מידי משחקים טובים במכה.

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    אתה יודע שעם האקרים זה כמו חתול לעכבר, התשובה תבוא בקרוב מאוד.
    והם מביאים באנים גם למי שאין פרוץ, באותה מידה שאני יכול לקבל באן אתה יכול... הם עושים מלא שטויות.
    ולהזמין מחו"ל זה לא כ"כ פשוט בשבילי, במיוחד אחרי שהזמנתי את הבוקס מחו"ל והיו די הרבה צרות מהמשלוח.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אתה יודע שעם האקרים זה כמו חתול לעכבר, התשובה תבוא בקרוב מאוד.
    והם מביאים באנים גם למי שאין פרוץ, באותה מידה שאני יכול לקבל באן אתה יכול... הם עושים מלא שטויות.
    ולהזמין מחו"ל זה לא כ"כ פשוט בשבילי, במיוחד אחרי שהזמנתי את הבוקס מחו"ל והיו די הרבה צרות מהמשלוח.
    אני לא ממש מסכים איתך, שהם עושים שטויות. זאתומרת, הם עושים שטויות, במיוחד מבחינת הארכיטקטורה הבעייתית של המוצר, שנוטה להתחממות יתר וכשלים בחומרה, אבל לא בעניין הבאנים.

אני לא יודע כמה העדויות של "הקונסולה שלי לא פרוצה וקבלתי באן" נכונות. סביר להניח שיש מקרים בודדים בהם זה אכן קרה, אבל אני מאמין שרוב התלונות האלה מגיעות מאנשים שקנו קונסולות משומשות ופשוט לא ידעו שהנ"ל נפרצו - או בכאלה שכן פרצו את הקונסולה ופשוט דאגו להסיר את הפריצה לפני עדכון האביב וחשבו שהם מוגנים מהעניין.

ובכל מקרה, אני עדיין לא רואה את זה כשטויות. הצעד הזה נחוץ למיקרוסופט כדי לצמצם פיראטיות, ולדעתי גם נחוץ מאוד לרשת ה-Live כדי לשמור על סביבת משחקים הוגנת וחמימה.

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    תראה, זה נחשב לא חוקי להרשם ללייב בישראל.
    זה אומר שלא שעושים את זה?

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    תראה, זה נחשב לא חוקי להרשם ללייב בישראל.
    זה אומר שעושים את זה?
    אכן, דין פרוטה כדין מאה. על אף שזה אידיוטי לחלוטין...
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אכן
    http://www.xbox-scene.com/xbox1data/...uAjENKDCMV.php
    החדשות הטובות הן שלפי השמועה (הלא מאושרת עדיין) מיקרוסופט חוסמת משתמשים בלייב לפי החתימה על הדיסק, כמו בXBOX המקורי.
    מה שזה אומר זה בעיקרון, מי שרוצה לנצל את חומרת ה360 שלו בשביל דברים אחרים (למרות שאין עדיין כאלו יותר מידי, אבל לפי מידת הפעילות לבוקס המקורי, יהיו גם יהיו) יוכל לעשות את זה, כל עוד הוא טורח להיכנס ללייב רק כשיש דיסק חוקי בכונן שלו. מיקרוסופט תחסום אתכם רק אם תנסו להיכנס לשחק בלייב עם דיסק פיראטי.
    ועכשיו כשטרחתי לאמת את זה בXBOXScene גיליתי עוד חדשות מעניינות:
    http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=603901
    באמצעות פאצט שיצא סוף סוף לXBOX המקורי, היא תומכת עכשיו אפילו ברזולוציות HD של 720P ו1080i.
    איכשהו, זה גורם לחוסר התמיכה של הWii בHD להיראות עוד יותר עלובה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אם הPS2 תתמוך בHD אז בכלל יבטלו לגמרי את הדור הבא...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    מודיעין
    אם אני קונה את הקונסולה ומשחק עם צרובים, הלייב הזה לא מעניין אותי, רק הסינגל, זה עדיין יעבוד כן?

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    כן זה יעבוד.
    הלללללךךךךךך לי הבוקס ::<<<<<< 3 טבעות.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כן זה יעבוד.
    הלללללךךךךךך לי הבוקס ::<<<<<< 3 טבעות.
    איזה זין, אולי לא היית צריך לשים צ'יפ...

הרשמה